2003 - Uitslag2004 - Uitslag2005 - Uitslag2006 - Uitslag2007 - Uitslag2008 - Uitslag2009 - Uitslag2010 - Uitslag2011 - Uitslag2012 - Uitslag2013 - Uitslag2014 - Uitslag2015 - Uitslag2016 - Uitslag2017 - Uitslag2018 - Uitslag

9/28/2019


10x40m


Serie 1

  Haag AtletiekIn the MixB/C/Mini Pupillen mixed1.17.4
  CastricumMix AVCB/C/Mini Pupillen mixed1.19.7
  EnergieEnergie 1B/C/Mini Pupillen mixed1.23.2

Serie 2

  IlionIlion 10 - De TrojanenB/C/Mini Pupillen mixed1.15.0
  EnergieEnergie 2B/C/Mini Pupillen mixed1.16.0
  Haag AtletiekMixMastersB/C/Mini Pupillen mixedDQ

Serie 3

  Leiden AtletiekLeidse HutspotB/C/Mini Pupillen mixed1.11.8
  LycurgusLycurgus pup C/B 1 B/C/Mini Pupillen mixed1.18.1
  StartbaanBlauw en wit met pitB/C/Mini Pupillen mixed1.21.8

Serie 4

  SpartaSparta 10x40B/C/Mini Pupillen mixed1.13.3
  StartbaanTerug naar afB/C/Mini Pupillen mixed1.21.4

10x60m


Serie 1

  Haag AtletiekThe A-teamA-Pupillen(mixed)1.35.3
  Altisde A's van AltisA-Pupillen(mixed)1.35.7
  EnergieEnergie 1A-Pupillen(mixed)1.40.8

Serie 2

  IlionIlion 11 - De ilionesenA-Pupillen(mixed)1.34.6
  LycurgusLycurgus 1A-Pupillen(mixed)1.42.5
  Pallas '6710xAA-Pupillen(mixed)1.46.9

Serie 3

  StartbaanOost West Thuis BestA-Pupillen(mixed)1.38.2
  SpartaSparta 10x60A-Pupillen(mixed)1.41.3
  TriasA-Pupillen(mixed)1.42.6

Serie 4

  Leiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.36.6
  ZeewoldeCombi 10*60 ZeewoldeA-Pupillen(mixed)1.43.5
  StartbaanStartbaandersA-Pupillen(mixed)1.49.8

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Nijmegen AtletiekNijmegen JJB 2019JJB44.61Q
  FeniksAV Feniks JJBJJB44.75Q
  HeraAV Hera JJBJJB45.23Q
  AV '34AV'34 JJBJJB45.31Q

Serie 2

  PAC RotterdamPAC Jongens BJJB43.02Q
  IlioniLionsJJB45.18Q
  AV '23Team TanohJJB45.52
  AV '40jongens B AV'40JJB46.92

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Haag AtletiekJJA43.54Q
  U-trackU-trackJJA44.19Q
  De SpartaanJJA44.35Q
  AAC AmsterdamAAC JJAJJA46.45Q

Serie 2

  SpartaSparta 4x100JJA43.35
  KAV HollandKAV HollandJJA44.92Q
  Atletico '73AtleticoJJAdnf
  HaarlemmermeerJJAdns

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Haag AtletiekMJA49.39Q
  De SpartaanMJA50.55Q
  NEA-VolhardingMJA55.00Q
  TempoMJA55.00Q

4x100m (Series, NK)

  NOVAJong Blauw 2.0Mannen43.82Q
  Hellas#snelste mannen van UtrechtMannen44.26Q
  TartlétosCheetos' favouritesMannen45.74Q
  DEMMannenDQ

Serie 2

  Haag AtletiekHAAG AtletiekMannen43.53Q
  HaarlemmermeerMannen44.60Q
  ZuidwalBlue DevilsMannen44.69Q
  AKU (BM)#TeamTimMannen46.96

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  ZaanlandMarc's DevilsVrouwen49.84Q
  PassaatThe Orange GirlsVrouwen51.03Q
  ZuidwalLekker met de meidenVrouwen54.45Q
  TartlétosCheetos' favouritesVrouwen55.22

Serie 2

  U-trackU-track Sprint Team Vrouwen47.65Q
  Flevo DeltaVrouwen52.18Q
  SwiftSwift DamesVrouwen52.35Q
  PhanosPhanosVrouwenDQ

4x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeidse MinionsJP mini27.87
  PAC RotterdamPAC JPDJP mini27.92
  StartbaanDe tekkeltjesJP mini27.93
  ZuidwalBlue D Boys JP mini30.63
  DEMDEM JPminiJP mini31.05
  De SpartaanJP miniDQ

4x40m

  PAC RotterdamPAC MPDMP mini30.22
  SpartaSparta MPminiMP mini30.66
  De SpartaanMP mini31.52
  Leiden AtletiekLeidse StokstaartjesMP miniDQ

Serie 2

  CastricumAVC Mini MeisjesMP mini30.75
  StartbaanPantersMP mini31.05
  DEMDEM MPminiMP mini31.16
  EnergieMPD 1MP miniDQ

4x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek JPCJPC25.99
  SpartaSparta JPCJPC27.39
  De SpartaanJPC28.66
  IlionIlion 1 - De Trojaanse PoemasJPC28.80
  StartbaanLeeuwenJPC29.25

Serie 2

  DEMDEM JPCJPC27.20
  PAC RotterdamPAC JPCJPC27.29
  Rotterdam AtletiekRA JPCJPC28.22
  Haag AtletiekHAAGse RakkersJPC28.83
  FeniksFeniks JPCJPC29.03
  EnergieJPC 1JPC29.06

4x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek MPCMPC27.52
  IlionIlion 2 - De Trojaanse Luipaarden MPC27.72
  EnergieMPC 1MPC27.80
  De SpartaanMPC28.72
  StartbaanLeeuwinnenMPC29.75

Serie 2

  PAC RotterdamPAC MPCMPC26.48
  SpartaSparta MPCMPC27.66
  ZaanlandDe snelle geitjesMPC28.20
  Haag AtletiekHAAGse KakkersMPC28.52
  StartbaanJaguarsMPC29.49
  DEMDEM MPCMPC29.69

4x40m


Serie 1

  IlionIlion 3 - De Trojaanse PantersJPB25.83
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek JPBJPB25.92
  PhanosPhanos JPBJPB25.94
  SpartaSparta JPBJPB26.08
  NEA-VolhardingNEA jongens BJPB27.59

Serie 2

  ZuidwalBlue B Boys JPB24.88
  Haag AtletiekHAAGse SjonniesJPB26.69
  De SpartaanJPB26.72
  EnergieJPB 1JPB28.44
  PAC RotterdamPAC JPBJPBDQ

Serie 3

  DEMDEM JPB.2JPB24.92
  AtosJPB25.85
  StartbaanTeam Usain BoltJPB26.50
  DEMDEM JPBJPB26.94
  HellasHellas HazenJPB28.64

4x40m


Serie 1

  De SpartaanMPB26.17
  LycurgusLycurgus girls B 1MPB26.43
  Haag AtletiekHAAGse HopjesMPB26.60
  HaarlemMPB AV HaarlemMPB27.27
  EnergieMPB 1MPBDQ

Serie 2

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek MPBMPB24.85
  PhanosPhanos MPBMPB27.90
  U-TrackU-Track Power GirlsMPB28.10
  NEA-VolhardingNEA meiden BMPB28.71
  SpartaSparta MPBMPBDQ
  PAC RotterdamPAC MPBMPBDQ

Serie 3

  HeraAv Hera MPBMPB25.84
  CastricumMPB AVCMPB26.11
  IlionIlion 4 - De TrojaanseTijgersMPB28.91
  StartbaanTeam Dafne SchippersMPB28.92
  DEMDEM MPBMPB29.20
  Rotterdam Atletiek (BM)De snelle RotterdammertjesMPBDQ

4x60m


Serie 1

  FeniksAV Feniks JPAJPA34.76
  Haag AtletiekHAAGse HarriesJPA35.78
  HylasHylas JPAJPA36.88
  EnergieJPA 1JPADQ

Serie 2

  FeniksFeniks kleine A'sJPA35.58
  LycurgusLycurgus A2 1JPA36.11
  AAC AmsterdamHee Hee AACJPA39.50
  StartbaanMeer duivels dan snelheidJPA39.56
  PAC RotterdamPAC JPA Team 2JPADQ

Serie 3

  De SpartaanJPA35.13
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek JPAJPA35.35
  SpartaSparta JPAJPA36.36
  ZeewoldeJPA Zeewolde 1JPA37.22
  Pallas '67Actieve AJPA40.01
  AltisAltis A-team boysJPADQ

Serie 4

  IlionIlion 5 - De Trojaanse SprintersJPA34.64
  GAC HilversumDe Gooische Cheeta's (JPA2)JPA34.87
  PhanosPhanos JPAJPA35.54
  NEA-VolhardingNEA jongens A2JPA36.68
  U-TrackJPA1 U-TrackJPA37.28
  Altis033 BoysJPADNS

Serie 5

  PAC RotterdamPAC JPA JPA34.15
  StartbaanSnelheidsduivelsJPA34.97
  HeraHera A boyzJPA35.19
  AV '40Jongens A pupillen AV'40JPA35.94
  TriasTrias PantersJPA36.98
  DEMDEM JPAJPA37.31

4x60m


Serie 1

  Haag AtletiekHAAGse Anita'sMPA35.44
  U-trackCombi MPA U-trackMPA36.84
  EnergieMPA 1MPA37.45
  PAC RotterdamPAC MPA Team 2MPA40.17
  StartbaanDream onMPA42.06

Serie 2

  SpartaSparta MPAMPA35.73
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek MPAMPA36.07
  FeniksFeniks MPAMPA38.61
  NEA-VolhardingNEA meiden A2MPA39.32
  LycurgusLycurgus A2 GirlsMPADQ

Serie 3

  IlionIlion 6 - De Ilionese SprintersMPA34.43
  Pallas '67Actieva AMPA38.67
  De SpartaanMPA39.40
  ZeewoldeMPA ZeewoldeMPA41.46
  PhanosPhanos MPAMPADQ

Serie 4

  HylasHylas MPAMPA34.23
  Altis033 GirlsMPA35.39
  StartbaanDreamteamMPA36.23
  AltisAltis A-team girlsMPA37.30
  DEMDEM MPA plg 2MPADNS

Serie 5

  PAC RotterdamPAC MPAMPA33.66
  Rotterdam AtletiekRA MPA2MPA34.75
  Achilles TopMPA35.57
  AV '40A pupillen meiden AV'40MPA36.23
  DEMDEM MPA ploeg 1MPA36.94

4x100m (Finale)


Serie 1

  PAC RotterdamPAC Jongens BJJB42.59
  IlioniLionsJJB44.33
  HeraAV Hera JJBJJB44.41
  FeniksAV Feniks JJBJJB44.51
  Nijmegen AtletiekNijmegen JJB 2019JJBDNF
  AV '34AV'34 JJBJJBDNS

4x100m (Finale)

  EnergieEnergieMJB51.37
  IlioniLionessesMJB52.37
  Flevo DeltaMJB55.52
  Zuidwalwinwinteam MJB56.11
  Prins HendrikToPHers MBMJBDNS
  Haag AtletiekMJBDNS

4x100m (Finale)

  Haag AtletiekJJA43.55
  U-trackU-trackJJA44.05
  KAV HollandKAV HollandJJA44.38
  De SpartaanJJA44.72
  AAC AmsterdamAAC JJAJJADQ

4x100m (Finale)

  Haag AtletiekMJA50.61
  De SpartaanMJA51.50
  NEA-VolhardingMJA54.05
  TempoMJADQ

4x100m (Finale)

  Haag AtletiekHAAG AtletiekMannen42.59
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen43.74
  HaarlemmermeerMannen43.95
  Hellas#snelste mannen van UtrechtMannen44.35
  ZuidwalBlue DevilsMannen44.52
  TartlétosCheetos' favouritesMannenDQ

4x100m (Finale)

  U-trackU-track Sprint Team Vrouwen47.48
  ZaanlandMarc's DevilsVrouwen49.54
  PassaatThe Orange GirlsVrouwen50.89
  Flevo DeltaVrouwen52.01
  SwiftSwift DamesVrouwen53.09
  ZuidwalLekker met de meidenVrouwen54.51

4x100m (Direct finale, NK)

  AV '23Mannen Masters1.14.02
  U-TrackU-Track MastersMannen Masters49.63
  AV StartbaanLangs- of afscheurendMannen Masters53.05
  SpartaSparta Mannen MastersMannen Masters54.49
  EnergieEnergieMannen Masters57.35

Speciale estafette

  PAC RotterdamPAC 3Pupillen30.54
  Achilles TopATOP1Pupillen30.86
  Haag AtletiekSjeffiesPupillen31.50
  Haag AtletiekDE Andreetjes mogen misschien weer meedoenPupillen33.11
  StartbaanPreitjesPupillen34.32
  Energieteam 3Pupillen34.40

Serie 2

  Haag AtletiekMaxiesPupillen30.34
  SpartaSparta speciaal team 3Pupillen30.40
  StartbaanPaprikaatjesPupillen30.78
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek Speciale 3Pupillen30.80
  SpartaSparta speciaal team 2Pupillen31.17
  StartbaanFrikadellenPupillen34.34

Serie 3

  PAC RotterdamPAC 1Pupillen30.81
  TriasTrias mixed TigersPupillen31.98
  StartbaanCitroentjesPupillen33.26
  Haag AtletiekFransiesPupillen33.57
  IlionIlion 9 - De Ilionese Special 3Pupillen33.85
  StartbaanTomaatjesPupillen34.54

Serie 4

  IlionIlion 7 - De Ilionese Special 1Pupillen29.11
  PAC RotterdamPAC 2Pupillen31.18
  IlionIlion 8 - De Ilionese Special 2Pupillen31.89
  SpartaSparta speciaal team 1Pupillen32.71
  Energieteam 2Pupillen32.78

Serie 5

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek Speciale 1Pupillen29.59
  GAC HilversumJYFTPupillen29.66
  StartbaanDit jaar wel!Pupillen29.98
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek Speciale 2Pupillen31.08
  Energieteam 1Pupillen31.57

4x400m (NK)


Serie 1

  Nijmegen AtletiekNijmegen JJB 2019JJB3.45.30
  ZeewoldeJJB ZeewoldeJJB3.53.10
  Haag Atletiek (BM)JJBDNS

Serie 2

  AV '34AV'34 JJBJJB3.31.64
  PhanosPhanos JJBJJB3.34.40
  AV '23Team TanohJJB3.39.93
  Combi TDR - Castricum/DEM/HylasCombi TDR mixJJB4.10.43

4x400m (NK)


Serie 1

  HaarlemmermeerMJB4.14.67
  AtverniRDRA - team MJB4.18.76
  Haag AtletiekMJB4.24.76
  CastricumDuinhazenMJB4.39.40
  Zuidwalwinwinteam MJB5.06.90

4x400m (NK)

  GoudaOn fireJJA3.30.08
  Leiden AtletiekJJA3.40.56
  DEMJJA3.42.13

Serie 2

  Eindhoven AtletiekThe A-TeamJJA3.26.39
  Haag AtletiekJJA3.29.21
  CastricumDuinlopersJJA3.29.62
  De SpartaanJJA3.38.07

4x400m (NK)


Serie 1

  Leiden AtletiekLaraMJA3.59.46
  De SpartaanMJA4.10.84
  CastricumDuinloopstersMJA4.11.76
  NEA-VolhardingMJA4.19.50
  Haag AtletiekMJADNS

4x400m (NK)

  TartlétosCheetos' favouritesMannen3.34.12
  AKU (Combi)#TeamTimMannen3.43.21
  WaterlandWalk On WaterMannen4.02.36

Serie 2

  Leiden AtletiekHet vriendenteamMannen3.22.97
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen3.30.64
  HaarlemmermeerMannen3.31.27
  Atletiek MaastrichtAtletiek MaastrichtMannenDQ

4x400m (NK)


Serie 1

  Ciko '66Arnhemse meisjesVrouwen3.57.67
  PhanosPhanosVrouwen4.03.06
  ZaanlandMarc's DevilsVrouwen4.03.35
  TartlétosCheetos' favouritesVrouwen4.25.34
  SwiftSwift DamesVrouwen4.30.27
  Flevo Delta (BM)Vrouwen5.03.49

Gemengde estafette

  TartlétosCheetos' favouritessen/jun (mixed)51.51
  AV StartbaanSuper D'ssen/jun (mixed)58.08

9/29/2019


Zweedse estafette

  EnergieEnergie 1MJD2.36.92
  DEMDEMMJD2.39.10
  AVONCheetah GirlsMJD2.43.21
  ScopiasScopias Meisjes DMJD2.55.37
  Pallas '67P67 MDMJD3.10.65

Serie 2

  AV StartbaanAmstelveense super girlsMJD2.44.30
  Leiden AtletiekDe Leidse LoopstersMJD2.47.33
  PassaatMeisjes D AV PassaatMJD2.47.77
  AAC AmsterdamAACMJD1MJD2.57.54
  PAC RotterdamPAC2MJDDQ
  AV StartbaanAmstelveense meidenMJDDQ

Serie 3

  ImpalaD*Impala GirlsMJD2.40.56
  EnergieEnergie 2MJD2.44.31
  SpartaSparta MD ZweedsMJD2.45.44
  AAV '36Alphense GirlsMJD2.46.72
  IlionIlion MDMJD3.04.25
  Haag AtletiekMJDDQ

Serie 4

  PhanosPhanos MJDMJD2.32.85
  Olympus '70Olympus meisjes DMJD2.46.89
  NEA-VolhardingMJD2.50.71
  TriasMJD2.51.21
  VAVMJDMJD2.51.41
  MPMMPM MDMJD3.02.78

Serie 5

  PAC Rotterdam PAC Rotterdam team 1MJD2.30.73
  LycurgusZweedse estafette MJDMJD2.38.84
  Prins HendrikToPHers MDMJD2.42.30
  HeraAV Hera MJDMJD2.42.92
  ClimaxDe SnoepertzMJD2.47.32
  TIONTionMJD3.02.18

Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekJJD2.36.69
  PassaatJongens D AV Passaat JJD2.40.24
  AV StartbaanAmstelveense fast boysJJD2.47.80
  ZeewoldeJJD ZeewoldeJJD2.48.88
  NEA-VolhardingJJDDQ

Serie 2

  AV '23JJD2.33.95
  ScopiasScopias speedJJD2.37.76
  SwiftSwift JDJJD2.42.71
  Nijmegen AtletiekNijmegen atletiek jongens DJJD2.43.67
  DaventriaDaventriaJJD2.45.70

Serie 3

  SpartaSparta JD ZweedsJJD2.28.02
  Leiden AtletiekDe Leidse LopersJJD2.36.95
  PhanosPhanos JJDJJD2.37.80
  AAC AmsterdamAACJD1JJD2.45.40
  AAV '36AAV'36 jongens DJJD2.57.33

Serie 4

  GAC HilversumGAC jongens DJJD2.28.45
  MPMMPMJJD2.41.69
  IlionIlion JDJJD2.45.16
  ClimaxClimax D jongensJJD2.53.65
  Olympus '70Olympus jongens DJJDDQ

Serie 5

  PAC Rotterdam PAC Rotterdam team 1JJD2.23.25
  TIONTion JJD2.38.06
  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 2JJD2.39.56
  LycurgusZweedse estafette JJDJJD2.53.91
  Prins HendrikphJJD2.54.57

Zweedse estafette


Serie 1

  FeniksMJC2.27.99
  PAC RotterdamPACtwoMJC2.35.15
  SwiftSwift MCMJC2.39.42

Serie 2

  De SpartaanDe SpartaantjesMJC2.24.54
  Groningen AtletiekFast C1MJC2.24.96
  VAVMJCMJC2.33.66
  EnergieEnergieMJC2.36.88
  StatinaStatinaMJC2.42.60
  AV StartbaanMJC2.49.72

Serie 3

  AV '23Adventure AthleticsMJC2.33.29
  AV '47Toppers van AV47MJC2.36.66
  Pallas '67P67 MCMJC2.39.57
  ImpalaMJC2.41.20
  MPMMPMMJC2.44.86
  ScopiasScopias powerMJC2.52.58

Serie 4

  AAV '36Alphense GirlsMJC2.32.73
  DEMDEMMJC2.33.82
  SpartaSparta MC ZweedsMJC2.34.73
  LycurgusZweedse estafette MJCMJC2.38.34
  PhanosPhanos MJCMJC2.38.73
  IlionIlion MCMJC2.46.45

Serie 5

  AthlosTeam AthlosMJC2.29.13
  TriasTrias ladies C1MJC2.32.92
  Leiden AtletiekDe Leidse LoopstersMJC2.35.76
  Olympus '70Olympus meisjes C MJC2.38.02
  TriasTrias Ladies C2MJC2.44.76
  AAC AmsterdamAACMJC1MJC2.47.54

Serie 6

  PAC RotterdamFast Little DevilsMJC2.19.33
  ClimaxClimax ladiesMJC2.26.49
  Haag AtletiekBetterThanLastYearMJC2.33.53
  TempoTempo Dames!MJC2.36.67
  HeraHera power girlsMJC2.37.39
  Prins HendrikToPHers MCMJC2.38.50

Zweedse estafette


Serie 1

  VAVJJCJJC2.14.05
  Atletiek MaastrichtDe flying MestreechtenereJJC2.16.76
  AthlosTeam AthlosJJC2.18.44
  ScheldesportCombi Scheldesport/RKHAVJJC2.20.93
  TIONJJCDNS

Serie 2

  Nijmegen AtletiekNijmegen atletiek jongens CJJC2.16.31
  EnergieEnergieJJC2.17.18
  FeniksFeniks JJC SwedishJJC2.19.01
  Groningen Atletiektotal chaosJJC2.22.25
  ScopiasScopias JJCJJC2.29.87

Serie 3

  Leiden AtletiekDe Leidse LopersJJC2.11.54
  ZeewoldeJJC ZeewoldeJJC2.20.53
  HaarlemJJC2.21.71
  SpartaSparta JC ZweedsJJC2.24.71
  AAV '36AAV'36 jongens CJJC2.25.43

Serie 4

  Haag AtletiekAllYouCanRunJJC2.11.25
  AV '23Adventure AthleticsJJC2.11.46
  IlionIlion JCJJC2.14.13
  LycurgusZweedse estafette JJCJJC2.22.30
  ClimaxClimax C mannenJJC2.23.78
  Olympus '70Olympus jongens CJJC2.25.05

Serie 5

  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 1JJC2.12.62
  ImpalaJJC2.16.35
  Prins HendrikPHJJC2.20.69
  TriasThunder BoltsJJC2.22.49
  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 2JJC2.27.68
  EdamEdammersJJC2.28.53

Zweedse estafette


Serie 1

  IlioniLionessesMJB2.27.17
  EnergieEnergieMJB2.31.23
  Flevo DeltaMJB2.47.83

Serie 2

  PECDe Groene StreepMJB2.26.69
  KAV HollandKAV HollandMJB2.27.10
  Haag AtletiekMJB2.30.34
  AV '23MJB2.30.55

Zweedse estafette


Serie 1

  FeniksFeniks JJBJJB2.06.61
  Pallas '67P67 JBJJB2.11.94
  ZeewoldeJJB ZeewoldeJJB2.12.26
  Oss '78AVOss78JJB2.20.56

Serie 2

  AV '23Team TanohJJB2.03.75
  IlioniLionsJJB2.04.23
  Haag Atletiek (Combi)JJB2.13.65
  EnergieEnergieJJBDNS

Serie 3

  HeraAV Hera JJBJJB2.03.26
  AV '34AV'34 JJBJJB2.03.88
  ClimaxClimax JJBJJB2.04.37
  Nijmegen AtletiekNijmegen JJB 2019JJB2.11.96
  ScheldesportScheldesportJJB2.12.55

Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekMJA2.24.27
  De SpartaanMJA2.24.37
  SAVSA-VeestjeMJA2.38.00
  DEMDEM 1MJA2.40.31

Zweedse estafette

  Haag AtletiekJJA2.02.53
  De SpartaanJJA2.07.45
  NEA-VolhardingCombiJJA2.08.33
  AAC AmsterdamAAC JJAJJA2.09.34

Zweedse estafette

  PassaatThe Orange GirlsVrouwen2.24.38
  ZuidwalLekker met de meidenVrouwen2.30.48
  SwiftSwift DamesVrouwen2.31.52
  AtverniCitius GirlsVrouwen2.35.64

Serie 2

  HaarlemVrouwen2.22.88
  PAC RotterdamVrouwen2.24.06
  TartlétosCheetos' favouritesVrouwen2.28.45
  Flevo DeltaVrouwen2.32.83

Zweedse estafette


Serie 1

  GoudaOn fire 2Mannen2.01.85
  ZuidwalBlue DevilsMannen2.02.55
  Hellasde heren die dominerenMannen2.07.74
  TartlétosCheetos' heroes Mannen2.12.32
  HaarlemmermeerMasters aan zet !Mannen2.15.47

Serie 2

  PECDe groene bliksemMannen1.59.86
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen2.00.60
  TartlétosCheetos' favouritesMannen2.02.20
  HaarlemmermeerMannen2.03.61
  AKU (Combi)#TeamTimMannen2.05.92
  Atletiek OirschotMasteres OirschotMannen3.29.01

4x60m


Serie 1

  Groningen AtletiekGA MDMJD32.54
  ScopiasScopias meisjes DMJD33.92
  DEMDEMMJD34.67
  ImpalaD*Impala GirlsMJD35.39
  PhoenixPhoenix GirlsMJD36.05
  MPMMPM MDMJD36.91

Serie 2

  EnergieEnergieMJD33.26
  Leiden AtletiekDe Leidse LoopstersMJD33.28
  AAV '36Alphens GirlsMJD34.06
  AAC AmsterdamAACMJD1MJD36.52
  AV StartbaanAmstelveense super girlsMJD37.18
  Pallas '67P67 MDMJDDQ

Serie 3

  PhanosPhanos MJDMJD31.17
  SpartaSparta MD 60MJD33.54
  IlionIlion MDMJD34.43
  Olympus '70Olympus meisjes DMJD34.94
  AVONCheetah GirlsMJD35.44
  AV StartbaanAmstelveense meidenMJD37.36

Serie 4

  Lycurgus4x60m MJDMJD34.01
  HeraAV Hera MJDMJD34.51
  DaventriaDaventriaMJD34.72
  ClimaxDe SnoepertzMJD34.76
  VAVMJDMJD35.22
  TriasMJD35.93

Serie 5

  PAC Rotterdam PAC Rotterdam Team 1MJD31.34
  TIONTion MJD32.15
  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 2MJD33.09
  Prins HendrikToPHers MDMJD33.26
  PassaatMeisjes D AV PassaatMJD34.91
  Haag AtletiekMJD35.02

4x80m


Serie 1

  AV '23big boysJJD43.32
  PhanosPhanos JJDJJD43.64
  AV StartbaanAmstelveense fast boysJJD45.03
  PhoenixPhoenix FlyersJJD46.25
  MPMMPMJJD46.34
  Groningen AtletiekJJD46.61

Serie 2

  SpartaSparta JD 80JJD41.84
  IlionIlion JDJJD44.42
  Nijmegen AtletiekNijmegen atletiek jongens DJJD45.12
  AAV '36AAV'36 jongens DJJD45.76
  ZeewoldeJJD ZeewoldeJJD47.45
  AAC AmsterdamAACJD1JJD49.11

Serie 3

  GAC HilversumGAC jongens DJJD42.45
  DaventriaDaventriaJJD45.27
  Olympus '70Olympus jongens DJJD45.45
  SwiftSwift JDJJD45.66
  ClimaxClimax D jongensJJD46.11
  PassaatJongens D AV Passaat JJD47.22

Serie 4

  PAC Rotterdam PAC Rotterdam team 1JJD41.14
  ScopiasScopias SpeedJJD43.50
  Haag AtletiekJJD43.93
  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 2JJD44.07
  Lycurgus4x80m JJDJJD44.56
  TIONTion JJD44.81

4x80m


Serie 1

  FeniksFeniks MJCMJC40.90
  HaarlemMJC42.38
  AV '47Toppers van AV47MJC43.78
  Lycurgus4x80m MJCMJC44.22
  SwiftSwift MCMJCDQ

Serie 2

  PAC RotterdamPACtwoMJC42.02
  Leiden AtletiekDe Leidse LoopstersMJC43.37
  AAV '36Alphense GirlsMJC43.98
  ImpalaMJC44.51
  AAC AmsterdamAACMJC1MJC45.07
  AV StartbaanMJC46.17

Serie 3

  PhanosPhanos MJCMJC40.41
  SpartaSparta MC 80MJC42.30
  DEMDEMMJC42.33
  Pallas '67P67 MCMJC44.24
  MPMMPMMJC45.10
  IlionIlion MCMJC45.37

Serie 4

  FortunaDe Fortuna ToppersMJC42.90
  VAVMJCMJC43.36
  TempoTempo Dames!!MJC43.60
  StatinaStatinaMJC43.83
  GoudaDe cheese girlsMJC43.93
  Atletiek MaastrichtDe Mestreechse girlsMJC46.32

Serie 5

  ScopiasScopias PowerMJC41.60
  AAC '61Le Bleu OrangeMJC41.65
  U-TrackGirls Track-UMJC42.46
  HeraHera power girlsMJC42.55
  AthlosTeam AthlosMJC42.76
  AV '56Team AV 56 meiden CMJC43.23

Serie 6

  PAC RotterdamFast Little DevilsMJC38.73
  Groningen AtletiekSuperC'sMJC40.16
  Haag AtletiekBetterThanLastYearMJC41.02
  HellasHellas meisjes CMJC41.31
  AV '23Adventure AthleticsMJC42.41
  ClimaxClimax ladiesMJC42.81

4x100m


Serie 1

  IlionIlion JCJJC46.54
  AAV '36AAV'36 jongens CJJC50.01
  SpartaSparta JC 100JJC50.43
  HaarlemJJC HaarlemJJC50.63
  U-TrackUTrack JJCDNF
  FeniksFeniks JJCJJCDQ

Serie 2

  Leiden AtletiekDe Leidse LopersJJC48.33
  AthlosTeam AthlosJJC48.67
  EnergieEnergieJJC48.72
  ZeewoldeJJC ZeewoldeJJC50.50
  Lycurgus4x100m JJCJJC51.03
  ScopiasScopias JCJJC52.28

Serie 3

  TempoTempo AVJJC47.87
  Groningen AtletiekCCtopJJC50.37
  AV '56Team AV'56 Jongens CJJC51.42
  EdamEdammersJJC52.06
  ClimaxClimax C mannenJJC52.11
  Olympus '70Olympus jongens CJJC52.87

Serie 4

  VAVJJCJJC48.45
  ScheldesportCombi Scheldesport/RKHAVJJC48.47
  AV '23Adventure AthleticsJJC48.53
  ImpalaJJC48.90
  Nijmegen AtletiekNijmegen atletiek jongens CJJC52.55
  HaarlemmermeerJJCDNF

Serie 5

  PhanosPhanos JJCJJC45.51
  TIONTion 1JJC46.62
  GoudaAV Gouda jongensJJC46.73
  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 2JJC51.26
  Haag AtletiekAllYouCanRunJJCDQ
  PAC RotterdamPAC Rotterdam team 1JJCDQ

4x800m


Serie 1

  GAC HilversumMB GAC MILAMJB10.26.28
  CastricumDuintoppersMJB10.55.95
  AV '23MJB10.59.85
  EnergieEnergieMJB11.03.11
  Combi TDR - Castricum/Trias/NEA VolhardingCombi TDR mixMJB11.35.91

4x800m

  Oss '78AVOss78JJB10.38.14
  PAC RotterdamPACmenJJB8.19.94
  AV '34AV'34 JJBJJB8.25.05
  Venloop Running TeamVenloop Running TeamJJB8.27.70
  PhanosPhanos JJBJJB8.30.58
  ScheldesportScheldesportJJB9.14.46

4x800m

  atletiek oirschotmasters OirschotMannen15.01.21
  TartlétosCheetos' favouritesMannen8.34.15
  AV '40Le Frecce AzzurreMannen9.48.80

4x800m

  Leiden AtletiekDe Stijve KuitjesJJA8.08.04
  CastricumDuinhazenJJA8.54.53

4x800m

  TartlétosCheetos' favouritesVrouwen10.22.61
  EnergieEnergieVrouwen10.26.28
  Flevo DeltaVrouwen11.30.57
  PAC RotterdamVrouwen9.12.55
  PhoenixPhoenix DamesVrouwen9.37.23
  PhanosPhanos vrouwen sen.Vrouwen9.41.94
  AtverniRDRA - team Vrouwen9.43.91
  CastricumDuinloopstersVrouwen9.58.82

4x800m

  EnergieEnergieMJC10.03.16
  ScopiasScopias powerMJC10.54.13
  Leiden AtletiekDe Leidse LoopstersMJC11.09.76
  DEMDEMMJC11.13.38
  VAVMJCMJC11.14.58
  MPMMPMMJC11.24.70
  SwiftSwift MCMJC11.25.09
  TriasTrias ladies MJC11.32.73
  Haag AtletiekBetterThanLastYearMJC9.59.25

Serie 2

  HaarlemmermeerMJC10.28.85
  SpartaSparta MC 800MJC10.31.17
  AV '56Team AV56 meiden CMJC10.46.61
  Lycurgus4x800m MJCMJC10.51.39
  ClimaxClimax ladiesMJC11.07.55
  PhanosPhanos MJCMJC12.04.10
  IlionIlion MCMJC12.29.49
  Ciko '66loopland Gelderland girlsMJC9.54.31
  ATR RotterdamCombi ATRMJC9.58.68

4x800m


Serie 1

  IlionIlion JCJJC10.04.20
  Pallas '67P67 JCJJC9.14.50
  Leiden AtletiekDe Leidse LopersJJC9.43.11
  PAC RotterdamJJC9.43.20
  Lycurgus4x800m JJCJJC9.55.89
  De SpartaanDe Spartaan JJCDQ
  GAC HilversumJC MILAJJCDQ
  VAVJJCJJCDQ

Serie 2

  AV '56Team AV56 Jongens CJJC10.05.59
  TriasThunder BoltsJJC10.24.15
  Olympus '70Olympus jongens CJJC10.28.15
  PhanosPhanos JJCJJC9.02.41
  TempoTempo AVJJC9.08.15
  TIONTionJJC9.27.09
  Prins HendrikJJC9.41.67
  Haag AtletiekAllYouCanRun Part IIJJC9.42.21
  AtverniRDRA-team jongensJJC9.52.61

4x600m


Serie 1

  TIONTionMJD7.35.20
  AtverniRDRA POWER GirlsMJD7.35.66
  HaarlemmermeerGo girls !MJD7.42.16
  Groningen AtletiekGrunn GirlsMJD7.45.16
  EnergieEnergieMJD7.48.22
  DEMDEMMJD7.58.66
  ScopiasScopias MJDMJD8.01.87
  GAC HilversumMD MILAMJD8.17.62
  Haag AtletiekMJD8.20.86
  Leiden AtletiekDe Leidse LoopstersMJD8.32.84
  VAVMJDMJD8.39.94

Serie 2

  AV '40The Blue AngelsMJD7.36.72
  PAC Rotterdam PAC RotterdamMJD7.43.56
  PhanosPhanos MJDMJD7.59.43
  ImpalaD*Impala GirlsMJD8.05.29
  SpartaSparta MD 600MJD8.05.80
  IlionIlion MDMJD8.07.57
  Lycurgus4x600m MJDMJD8.08.48
  Olympus '70Olympus'70MJD8.10.45
  AV StartbaanAmstelveense super girlsMJD8.26.49
  MPMMPM MDMJD9.04.41
  AAV '36Alphense GirlsMJDDQ

4x600m


Serie 1

  ScopiasScopias speedJJD7.06.98
  Groningen AtletiekGroningen AtletiekJJD7.14.73
  Haag AtletiekJJD7.28.54
  TIONTionJJD7.38.63
  SpartaSparta JD 600JJD7.49.07
  DaventriaDaventriaJJD7.50.09
  PassaatJongens D AV Passaat JJD8.05.84
  AAV '36AAV'36 jongens DJJD8.10.22
  AV StartbaanAmstelveense fast boysJJD8.27.63

Serie 2

  PAC Rotterdam PAC RotterdamJJD7.03.20
  PhanosPhanos JJDJJD7.24.68
  Nijmegen AtletiekNijmegen atletiek jongens DJJD7.28.13
  Lycurgus4x600m JJDJJD7.36.70
  MPMMPMJJD7.39.10
  Olympus '70Olympus jongens DJJD8.01.39
  GAC HilversumJD GAC MILAJJD8.02.00
  Prins HendrikphJJD8.13.54
  Leiden AtletiekDe Leidse LopersJJD8.18.06
  IlionIlion JDJJD8.38.07

4x200m


Serie 1

  Prins HendrikPHMJB1.49.11
  PECDe Groene StreepMJB1.49.73
  Haag AtletiekMJB1.53.88
  Flevo DeltaMJB1.59.27
  AAC AmsterdamAACMJC1MJB2.01.06
  DAKMeisjes DakMJB2.01.66

4x200m

  HeraAV Hera JJBJJB1.32.79
  AV '23Team TanohJJB1.34.62
  Nijmegen AtletiekNijmegen JJB 2019JJB1.35.69
  COMBI AV34 Haag AtletiekJJB1.36.82
  Oss '78AVOss78JJB1.40.53
  Pallas '67P67 JBJJB1.43.03

4x200m

  Haag AtletiekMJA1.49.67
  DEMDEM 1MJA1.55.15
  ZuidwalBlue Blondies MJA1.56.01
  SAVA$AP naar de finishMJA1.58.55
  TempoMJADQ

4x200m

  Leiden AtletiekJJA1.35.32

4x200m

  PassaatThe Orange GirlsVrouwen1.49.79
  GoudaAV Gouda ladiesVrouwen1.50.74
  Flevo DeltaVrouwen1.51.77
  SwiftSwift DamesVrouwen1.55.41
  TartlétosCheetos' favouritesVrouwen1.56.67
  Nationaal Combiteam V50Masters Combi Team NL V50VrouwenDQ

4x200m

  EnergieEnergieMannen1.33.99
  COMBI AKU#TeamTimMannen1.37.68
  TartlétosCheetos' favouritesMannen1.38.99
  TartlétosCheetos' heroesMannenDQ

Serie 2

  ZuidwalBlue DevilsMannen1.32.30
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen1.33.49
  HellasHellfastMannen1.33.70
  HellasUblastMannen1.42.17
  PECGreen LightningMannenDQ

10x100m


Serie 1

  AV PAC 1910sen/jun (mixed)1.58.40
  AV Goudasen/jun (mixed)2.02.02
  AV Goudasen/jun (mixed)2.06.51
  TartlétosCheetos' favouritessen/jun (mixed)2.08.68