2018 - Uitslag

9/16/2006


10x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekTinkYvonB/C Pupillen mixed1.12.99
  Ilion ZoetermeerilionB/C Pupillen mixed1.15.56
  StartbaanStartbaan 1B/C Pupillen mixed1.18.26
  AV SpartaSpartanenB/C Pupillen mixed1.25.56

Serie 2

  AV'23mixers1B/C Pupillen mixed1.12.98
  AV'23mixers2B/C Pupillen mixed1.18.92
  StartbaanStartbaan 2B/C Pupillen mixed1.23.25
  StartbaanStartbaan 3B/C Pupillen mixed1.25.45

10x60m


Serie 1

  AV'23Team 3A-Pupillen(mixed)1.34.11
  AV SpartaSpartanenA-Pupillen(mixed)1.35.32
  Leiden AtletiekHansiesA-Pupillen(mixed)1.36.35
  AV'23Ploeg 2A-Pupillen(mixed)1.42.93

Serie 2

  Ilion ZoetermeerilionA-Pupillen(mixed)1.33.94
  AACA-Pupillen(mixed)1.40.26
  PhanosA-Pupillen(mixed)1.41.38
  StartbaanStartbaan 2A-Pupillen(mixed)1.49.45

Serie 3

  StartbaanStartbaan 1A-Pupillen(mixed)1.32.92
  Leiden AtletiekMarc'sA-Pupillen(mixed)1.44.09
  AV'23Ploeg 1A-Pupillen(mixed)1.44.71

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Gac Hilversumde sprinters..JJB44.75Q
  PACPAC menJJB45.38Q
  AV Argoav ArgoJJB46.45
  AV SpiritSpirit 2JJB49.57
  CAV ClimaxJJBDNF

Serie 2

  AV LycurgusAV LycurgusJJB45.75Q
  Hellas UtrechtTeam BloemkoolJJB45.76Q
  CIKO'66CikoboysJJB46.13Q
  Haag AtletiekJJB46.39Q
  AV TRIASJJB46.67
  AACJJBDSQ

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Nijmegen AtletiekNIJMEGENMJB49.29Q
  AAC`61MJB49.31Q
  AACMJB51.37Q
  AV SpiritSpirit 1MJB53.99

Serie 2

  GAC HilversumtonssupergirlsMJB51.39Q
  CIKO'66CikogirlzMJB51.70Q
  rotterdam atletiekMJB52.48
  DokevMJB53.24
  continental sportMJB53.51

Serie 3

  PhanosTeam TerolMJB47.47Q
  AV EdamA.V. EdamMJB52.30
  PAC2 become 1MJB52.35
  CAV ClimaxMJB53.95
  PACPAC me danMJBDNF

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV Herafifty fiftyJJA43.59Q
  Haag AtletiekJJA43.62Q
  AACJJA44.02Q
  continental sportJJADSQ

Serie 2

  PhanosTeam TerolJJA44.45Q
  AV haarlemRobs ArmyJJA45.88Q
  AVVTEAM AVVJJA47.87Q
  Ilion ZoetermeerJJADSQ
  PSVPSVJJADSQ

4x40m


Serie 1

  AV'23c1boysJPC27.07
  AAV'36AAV'36 JPC28.87
  AV SpartaSparta grijsJPC31.44
  Leiden AtletiekYvonne's C2-jongensJPC32.06
  StartbaanStartbaan 2JPC33.40

Serie 2

  Leiden AtletiekYvonne's C1-jongensJPC28.20
  Ilion ZoetermeerilionJPC28.30
  StartbaanStartbaan 1JPC31.83
  StartbaanStartbaan 3JPC36.60
  De SpartaanC-jongensJPCDSQ

4x40m


Serie 1

  AAV'36AAV'36 1MPC30.15
  NEA VolhardingNEAtjesMPC30.24
  StartbaanStartbaan 3MPC37.45
  AV'23c1girlsMPCDSQ

Serie 2

  De SpartaanHollertjesMPC27.77
  StartbaanStartbaan 1MPC28.82
  Ilion ZoetermeerilionMPC29.00
  De SpartaanRennertjesMPC29.50
  StartbaanStartbaan 2MPC32.12

4x40m


Serie 1

  AAV'36AAV'36 1JPB25.93
  StartbaanStartbaan 1JPB27.22
  Leiden AtletiekDe snelheidsduivelsJPB30.75

Serie 2

  Ilion ZoetermeerilionJPB25.60
  De SpartaanKnallersJPB25.67
  AV'23b1boysJPB27.37
  AV'23b2boysJPB28.03

4x40m


Serie 1

  AV'23b1girlsMPB26.43
  Leiden AtletiekDe toppersMPB26.45
  StartbaanStartbaan 2MPB28.70
  StartbaanStartbaan 1MPB29.22

Serie 2

  Ilion ZoetermeerilionMPB26.63
  AV SpartaSparta roodMPB28.90
  NEA VolhardingNEA 1MPB28.97
  AV'23b2girlsMPB30.16
  De SpartaanB-meisjesMPBDSQ

4x60m


Serie 1

  Leiden AtletiekYvonne's A2-boysJPA35.74
  AV SpartaSparta groenJPA38.04
  StartbaanStartbaan 2JPA38.04

Serie 2

  StartbaanStartbaan 1JPA34.06
  AV'23fast fiveJPA36.19
  AAV'36AAV'36 oudjesJPA37.18
  AAV'36AAV'36 jonkiesJPA41.83
  AAV'36AAV'36 middle agedJPAdsq
  AV'23Ploeg 2JPAdsq

Serie 3

  AV'23Ploeg 1JPA35.18
  AACTeam 1JPA35.61
  Leiden AtletiekVijverboysJPA35.69
  AKUKnallende kinderenJPA38.06
  Leiden AtletiekHaanboysJPA38.86
  AACTeam 2JPA41.40

Serie 4

  Ilion Zoetermeerilion blauwJPA34.31
  Ilion Zoetermeerilion groenJPA35.16
  De SpartaanChocoladeletter TJPA35.26
  AV HeraHera TijgersJPA35.74
  De SpartaanLuiaardsJPA35.96
  De SpartaanAsafa PowelsJPA37.60

4x60m


Serie 1

  AV SpartaSparta GeelMPA34.92
  NEA VolhardingNEA VolhardingMPA35.29
  AV'23Ploeg 1MPA36.31
  AV'23Ploeg 3MPA39.56
  StartbaanStartbaan 2MPA40.15
  AV'23antilopenMPA40.76

Serie 2

  StartbaanStartbaan 1MPA36.46
  Leiden AtletiekVijvergirlsMPA36.80
  Leiden AtletiekDe knallersMPA38.59
  AV SpartaSparta blauwMPA38.89
  AV'23MPA41.53
  StartbaanStartbaan 3MPA44.97

Serie 3

  Ilion Zoetermeerilion roodMPA36.32
  AV'23Snelle SlakkenMPA36.37
  PHANOSsportgirlsMPA36.69
  AACMPA37.36
  AV HaarlemmermeerMPA38.25
  De SpartaanSpurtersMPA40.07

Serie 4

  CAV ClimaxClimax ChicksMPA34.94
  De SpartaanSpartaanse SpekkiesMPA35.39
  Ciko'66The Running GirlsMPA35.59
  PHANOSphanosA2MPA35.94
  De SpartaanSprintersMPA38.58
  AV Heraracing girlsMPAdsq

4x1500m (NK)


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden 1Heren16.13.23
  hollandiaLa squadra rièn audaceHeren16.20.59
  AV ZaanlandZaanland 2Heren16.34.47
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamHeren16.36.25
  AV AtverniBAT Heren 2Heren16.41.65
  KAV HollandBarend's superdoei-teamHeren16.44.89
  AV LycurgusLycurgusHeren17.15.56
  leiden atletiekelorcheHeren17.42.46

4x100m Finale NK

  Gac Hilversumde sprinters..JJB44.48
  Hellas UtrechtTeam BloemkoolJJB44.72
  AV LycurgusAV LycurgusJJB44.89
  PACPAC menJJB45.18
  CIKO'66CikoboysJJB45.19
  Haag AtletiekJJB46.40

4x100m Finale, NK

  PhanosTeam TerolMJB47.55
  AAC`61MJB49.00
  Nijmegen AtletiekNIJMEGENMJB49.25
  AACMJB50.92
  GAC HilversumtonssupergirlsMJB51.19
  CIKO'66CikogirlzMJB51.49

4x100m Finale NK

  Haag AtletiekJJA43.50
  AV Herafifty fiftyJJA43.66
  PhanosTeam TerolJJA44.84
  AV haarlemRobs ArmyJJA45.82
  AVVTEAM AVVJJA47.94
  AACJJADNF

4x100m (Finale, NK)

  AV AtverniTeam CitiusMJA49.01
  AV StartbaanAMSTELdammersMJA52.50
  ACW 66Quetzalcoatl´sMJA52.80
  VAV VeenendaalMJA52.88
  continental sportMJADNS

4x100m (Finale, NK)

  Haag atletiekTeam HaagHeren1
  AV'23AV'23 1Heren2
  AV PhoenixHeren3
  CAV ClimaxHeren4
  SAVDe BikkelsHeren5
  PhanosAmsterdamHerenDNS

4x100m (Finale, NK)

  Olympus'704x100 Olympus'70 Relay-teamDames50.03
  AV HaarlemmermeerDames51.63
  AV WijchenDenk aan de buik van HennieDames53.84
  GACGooische vrouwenDames54.10
  continental sportDamesdsq

4x100m (Finale, NK)

  PACHeren Masters1.01.38
  Ilion ZoetermeerThe MastersHeren Masters45.29
  DGLADGLAHeren MastersDSQ

4x100m (Finale, NK)

  National Team T42/46Dames Masters1.05.17
  PhanosPhanosDames Masters53.76
  Leiden AtletiekLeiden dames vetDames Masters57.29
  DGLApink dashDames Masters58.27
  AV Startbaanfast vetsDames Masters59.77

Speciale estafette

  AV'23Ploeg 1Pupillen30.87
  Leiden AtletiekEsta-vet-CoolPupillen31.46
  De SpartaanSimonPupillen33.76
  AKUAKU BoysPupillen34.15
  De SpartaanGert-JanPupillen34.37
  StartbaanStartbaan 4Pupillen35.55

Serie 2

  AAV'36AAV'36 4Pupillen31.92
  De SpartaanLucPupillen32.77
  AV SpartaSparta paarsPupillen33.28
  StartbaanStartbaan 3Pupillen33.30
  AKUAKU GirlsPupillen34.81
  De SpartaanKamielPupillen36.76

Serie 3

  AV'23Ploeg 2Pupillen30.79
  Ilion Zoetermeerilion bruinPupillen31.42
  StartbaanStartbaan 2Pupillen31.47
  AV SpartaSparta witPupillen31.81
  De SpartaanRomaraPupillen32.36
  AV SpartaSparta rozePupillen36.18

Serie 4

  StartbaanStartbaan 1Pupillen31.49
  Ilion Zoetermeerilion geelPupillen31.97
  De SpartaanKarinPupillen33.16
  AV SpartaSparta bruinPupillen34.11
  De SpartaanGregoryPupillen34.67
  AAV'36AAV36 1Pupillen34.94

Serie 5

  Leiden AtletiekDe doorgeversPupillen30.36
  AV'23Ploeg 3Pupillen31.37
  De SpartaanBramPupillen32.25
  AAV'36AAV36 3Pupillen32.73
  De SpartaanRensPupillen34.72
  Startbaanstartbaan 9Pupillen34.82

Serie 6

  AV SpartaSparta oranjePupillen30.87
  AV'23Ploeg 4Pupillen31.57
  Ilion Zoetermeerilion rosePupillen31.75
  De SpartaanLornahPupillen31.79
  StartbaanStartbaan 5Pupillen35.27
  StartbaanStartbaan 8Pupillen37.02

Serie 7

  Ilion Zoetermeerilion oranjePupillen30.45
  De SpartaanRutgerPupillen32.90
  AAV'36AAV36 2Pupillen33.64
  StartbaanStartbaan 6Pupillen34.45
  De SpartaanEugenePupillen34.56
  StartbaanStartbaan 7Pupillen35.39

4x400m (Series, NK)


Serie 1

  Haag AtletiekJJB3.32.95
  AV TRIASJJB3.38.22
  GAC HilversumJJB3.54.66
  AV SpiritSpirit 2JJB3.58.04
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJB4.01.72
  CAV ClimaxJJBDSQ

Serie 2

  Pallas 67De SintelvretersJJB3.29.85
  Hellas UtrechtTeam BloemkoolJJB3.38.56
  AACJJB3.39.33
  Achilles TOPSouth BoysJJB3.44.18
  Olympus'704x400 Olympus'70 Relay-teamJJB3.44.52
  AV HaarlemmermeerJJB3.48.91

4x400m (Series, NK)


Serie 1

  Leiden AtletiekLeidse GirlsMJB4.16.70
  AV AtverniBAT Dames 1MJB4.22.07
  CAV ClimaxMJB4.27.26
  dokevMJB4.36.16

Serie 2

  Achilles TOPHeuvellandmeidenMJB4.02.02
  PACDe Martieni'sMJB4.03.63
  rotterdam atletiekMJB4.07.99
  AV EdamA.V. EdamMJB4.13.92

4x400m (Series, NK)


Serie 1

  AACJJA3.32.13
  AV HaarlemmermeerTeam 2JJA3.32.98
  AVVTEAM AVVJJA3.41.73
  Ilion ZoetermeerJJAdnf

Serie 2

  AV HaarlemmermeerTeam 1JJA3.20.58
  Haag AtletiekJJA3.30.50
  AV AtverniBAT Heren 4JJA3.45.84

4x400m (Series, NK)


Serie 1

  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamMJA4.03.73
  AV StartbaanAMSTELdammersMJA4.25.79
  AACMJA4.28.89

4x400m (Series, NK)

  Haag atletiekTeam HaagHeren3.13.74
  AC Tion '48AC TION 1Heren3.14.49
  Rotterdam AtletiekTeam RAHeren3.16.62
  AV StartbaanJunioren/HerenHeren3.28.78
  AC Tion '48AC TION 2Heren3.29.26

4x400m (NK)

  combi V35 Nederlands teamV35 Nederlands teamDames4.04.80
  Olympus'704x400 Olympus'70 Relay-teamDames4.06.61
  AV WijchenDenk aan de buik van HennieDames4.30.28
  KAV HollandOranje Boven 35Dames4.47.33

Serie 2

  De SpartaanDames3.52.84
  AV Hollandiaav. HollandiaDames3.56.96
  rotterdam atletiekDames3.58.14
  AV SprinttochnogDames4.04.38

4x400m (NK)


Serie 1

  De SpartaanHeren Masters3.57.49
  AVVavv-ersHeren Masters4.01.18
  PACPACHeren Masters4.04.02
  AKUThe best of BertHeren Masters4.16.05
  DGLADGLAHeren Masters4.23.02
  PACHeren Masters4.52.10

9/17/2006


Zweedse estafette

  SAVde vier dtjesMJD2.31.15
  NEA VolhardingNEA 1MJD2.35.16
  AAV'36AAV'36 éénMJD2.43.48
  AV StartbaanMJD2MJD2.45.19
  PSVBoypower-Bizar!MJD2.51.82
  Leiden AtletiekLeidse GirlsMJD2.59.04

Serie 2

  AV'23Ploeg IMJD2.40.80
  AACMJD2.48.12
  NEA VolhardingNEA 2MJD2.49.18
  AV AttilaThe girlzzMJD2.52.46
  AACTeam 2MJD2.52.53
  Ilion ZoetermeerMJDDSQ

Serie 3

  AV'23ploeg IIMJD2.41.83
  AV AttilaattilagirlsMJD2.44.40
  AV StartbaanWhite Blue Chicky GirlsMJD2.44.66
  AV'23Ploeg IIMJD2.52.59
  AKUAKU powerMJD2.52.61
  Gac HilversumNet even andersMJD2.54.03

Serie 4

  Cav energieMJD2.32.03
  AV DaventriaMJD2.35.93
  GAC HilversumSomething newMJD2.36.89
  Rotterdam atletiekMJD2.39.28
  Olympus'70The ZOOP-fourMJD2.44.28
  AV TriathlonSpikes girls 2MJD2.44.77

Zweedse estafette


Serie 1

  PSVBizarre Girlpower?!JJD2.23.89
  AV StartbaanJJD1JJD2.34.72
  PSVBlizzardJJD2.45.19
  AKUEstafetteheldenJJD2.45.43
  Ilion ZoetermeerJJD2.46.10
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJD2.53.99

Serie 2

  Olympus'70Team Pas op, bocht naar links!JJD2.26.03
  PACMarC's boyzJJD2.30.03
  AV'23ploeg IJJD2.33.47
  AV HaarlemmermeerSpikiesJJD2.35.84
  AAV'36AAV'36 éénJJD2.40.43
  AV TriathlonSmurfen 3JJD2.49.20

Serie 3

  AV DaventriaJJD2.25.18
  AV AttilakampioentjesJJD2.31.48
  PACD-PACJJD2.40.64
  GAC HilversumJJD2.40.82
  AV TriathlonSmurfen 2JJD2.42.43
  AV'23Ploeg IIJJD2.46.68

Zweedse estafette


Serie 1

  AAV'36AAV'36 éénMJC2.30.39
  VAV VeenendaalMJC2.33.47
  Ilion ZoetermeerMJC2.33.65
  AACMJC2.36.38
  Leiden AtletiekLeidse GirlsMJC2.37.48
  AKUAcutiesMJC2.37.83

Serie 2

  PACde LoekiesMJC2.26.21
  AV TriathlonBlauwe duifjes 1MJC2.28.23
  GAC Hilversum2fast4boysMJC2.28.76
  Olympus'70The Kwebbel-fourMJC2.38.69
  AV TriathlonBlauwe duifjes 2MJC2.42.39
  PhanosMJCdsq

Zweedse estafette


Serie 1

  combi teamPaclyacJJC2.07.73
  Ilion ZoetermeerJJC2.08.33
  AV StartbaanStartbaan 1JJC2.10.09
  AV HaarlemmermeerJJC2.14.53
  CAV ClimaxJJC2.19.51

Serie 2

  daventria 1906DE RAMMERSJJC2.11.70
  GAC HilversumJJC2.14.21
  Olympus'70Team StopverbodJJC2.15.03
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJC2.23.46
  AV PhoenixJJC2.24.98

Zweedse estafette


Serie 1

  combi Nea Volharding/HeraTeletubbiesMJB2.21.57
  AV EdamA.V. EdamMJB2.25.96
  Olympus'70De BakstenenMJB2.30.90
  AV AtverniBAT Meisjes 1MJB2.34.09
  PSVMJCMJB2.40.60
  AAV'36AAV'36 éénMJB2.45.80

Serie 2

  PhanosTeam TerolMJB2.17.95
  AAC`61MJB2.19.92
  Nijmegen AtletiekNijmegenMJB2.19.95
  PACNilfiskMJB2.26.11
  rotterdam atletiekMJB2.27.17
  AV SpiritSpirit 1MJB2.34.91

Zweedse estafette


Serie 1

  combi XLXtrme LegendsJJB2.04.64
  AV Startbaanav startbaanJJB2.08.92
  PACStaffetterJJB2.10.96
  AACJJB2.13.04
  Olympus'70Team InhaalverbodJJB2.15.66
  AV SpiritSpirit 2JJB2.17.33

Zweedse estafette

  Prins HendrikPHMJA2.20.46
  Olympus'70The Plop-fourMJA2.26.68
  AV StartbaanAMSTELdammersMJA2.29.10
  Ilion ZoetermeerMJA2.29.33

Zweedse estafette

  PhanosJJA2.04.54
  AV TRIASJJA2.09.82
  AVVTEAM AVVJJA2.12.28
  AV AtverniBAT Heren 3JJA2.13.74
  CAV ClimaxJJADSQ

Serie 2

  AV HeraFifty FiftyJJA2.01.99
  PSVPSVJJA2.03.83
  AACJJA2.05.49
  AV`40AV`40JJA2.05.54
  Olympus'70Team KeerverbodJJA2.15.66

Zweedse estafette


Serie 1

  Prins HendrikVughtse V(rouwen)- PowerDames2.22.85
  SAVwestfriese meidenDames2.24.55
  AV AtverniZweedse BAT damesDames2.29.09
  GACGooische vrouwenDames2.34.39
  PACDames2.35.23

Serie 2

  AV AtverniTeam CitiusDames2.16.87
  rotterdam atletiekDames2.20.75
  Olympus'70The Wuppie-fourDames2.22.12
  AV AttilaAttila Sprint GirlsDames2.26.02
  AV HaarlemmermeerDames2.26.13
  AKUAKU Dames 1Dames2.34.82

Zweedse estafette


Serie 1

  CAV ClimaxHeren1.59.29
  Seven Hills Running TeamSeven Hillis Running TeamHeren2.05.88
  AV AtverniTeam CitiusHeren2.06.07
  Prins Hendrikde snelle jongensHeren2.11.03
  AV AtverniZweedse BAT herenHerenDNF

Serie 2

  AV AttilaAttila-SprintgroepHeren2.03.01
  AV StartbaanJunioren/HerenHeren2.03.17
  GAC HilversumGAC HilversumHeren2.07.15
  AV PijnenburgHeren2.07.33
  AKUAKU Heren 1Heren2.11.43
  AV'23HerenDSQ

4x600m


Serie 1

  AV DaventriaMJD7.18.03
  PACThe First LadiesMJD7.19.78
  Leiden AtletiekLeidse GirlsMJD7.23.77
  AV Startbaanhite Blue Chicky GirlsMJD7.47.40
  PACPAC Ons DanMJD7.47.40
  AV'23Ploeg IMJD7.48.14
  AV TriathlonSpikes girls 1MJD7.50.98
  GAC HilversumThe Incredible 4MJD7.51.60
  HAC HelmondMJD7.57.35
  AKUAKU powerMJD8.13.26
  AV StartbaanMJD2MJD8.17.16
  Olympus'70Team 4x VerMJD8.38.99

4x600m

  Leiden AtletiekLeidse Boys JJD7.11.94
  AAV'36AAV36 éénJJD7.13.90
  PACD-PACJJD7.17.35
  HAC HelmondJJD7.21.02
  AV StartbaanStartbaan 1JJD7.26.31
  AV'23Ploeg IJJD7.28.73
  Pallas 67JJD7.41.33
  AKUEstafetteheldenJJD7.44.34
  PHANOSJJD7.46.72
  GAC HilversumJJD7.48.98
  AV TriathlonSmurfen 1JJD7.56.87

4x800m

  Leiden AtletiekLeidse GirlsMJC10.16.78
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamMJC10.19.75
  NEA VolhardingNEAMJC11.02.24
  AACMJC11.05.18
  AKUAcutiesMJC11.22.21
  Olympus'70Team Wij-gaan-alvastMJC11.28.46
  AV StartbaanStartbaan 1MJC11.51.94
  combi CT4xSupersMJC9.49.47

4x800m

  daventria 1906DE RAMMERSJJC8.56.03
  AV HaarlemmermeerJJC9.07.79
  PACJimmy's boysJJC9.12.29
  GAC HilversumJJC9.36.20
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJC9.44.10
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamJJC9.49.83

4x800m

  PACde GreetjesMJA10.01.79
  Gac HilversumMJA10.18.63
  A.V. EdamA.V. EdamMJA12.03.98
  Olympus'70Olympus'70 4x800 RelayteamMJA9.33.71
  combi Groningen Atl.& SperwersTeam Heart VitalMJA9.35.05
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamMJA9.39.14
  combi aac'61/atc'75Trots van het Noorden!MJA9.57.05

4x800m (NK)

  OSS VOLOJJA8.13.77
  HAC HelmondJJA8.19.29
  Haag AtletiekJJA8.22.49
  AACJJA9.04.07
  AV TRIASJJA9.16.62

Serie 2

  AV AttilaMILA-TEAMJJA8.06.36
  AV HaarlemmermeerJJA8.23.25
  CAV ClimaxMila PowerJJA8.24.54
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamJJA8.27.63
  Olympus'704x800 Olympus'70 Relay-teamJJA8.34.94
  Leiden AtletiekJJA9.14.62

4x800m (NK)


Serie 1

  Prins HendrikPrinsessen HendrikaDames10.24.32
  DGLAroze loopstersDames12.00.21
  AV AtverniBAT dames 800Dames9.23.70
  Prins HendrikVughtse V(rouwen)-PowerDames9.27.18
  Achilles TOPJong TalentDames9.33.80
  HAC HelmondDames9.37.61
  PhanosPhanosDames9.38.04

4x800m (NK)

  LeidenHeren7.49.13
  AV'23BramsterdammersHeren8.04.13
  AV AtverniBAT Heren 1Heren8.11.11
  Prins HendrikVughtse VeroveraarsHeren8.17.06
  AV HeraKoplopersHeren8.35.44
  AKUAKU Heren 1Heren9.02.07

Serie 2

  AV ZaanlandZaanland 2Heren7.46.42
  De LiemersDe LiemersHeren7.48.37
  hollandiaNot BadHeren7.50.17
  Prins HendrikGeel Blauwe StierenHeren7.51.63
  AVONTeam RunnersOnlyHeren7.58.24
  AV HeraThe eaglesHeren8.18.44

4x800m (NK)


Serie 1

  Prins Hendrik35 en een beetjeHeren Masters8.28.23
  Leiden AtletiekLeidse MastersHeren Masters8.42.00
  AVVavv-ersHeren Masters8.49.82
  De SpartaanHeren Masters8.55.85
  AV Startbaanjong belegen 40+Heren Masters9.06.28
  Leiden Atletiek Leiden Atletiek 2Heren Masters9.22.00

4x200m

  rotterdam atletiekMJB1.50.36
  AV StartbaanAMSTELdammersMJB1.54.61
  AAV'36aav 36 éénMJB2.01.76
  PSVMJCMJBdsq
  AV EdamA.V. EdamMJBdsq

Serie 2

  PACNiet te PACcenMJB1.43.22
  AAC`61MJB1.45.35
  AV SpiritSpirit 1MJB1.55.16
  Olympus'70De SudokoeienMJB1.56.16
  PhanosTeam TerolMJBdnf
  PAC2 Fast 2 FuriousMJBdsq

4x200m


Serie 1

  Haag AtletiekJJB1.37.48
  AV TRIASJJB1.37.96
  AACJJB1.39.12
  AV Startbaanav startbaanJJBdnf

Serie 2

  PACPAC Men 2JJB1.34.69
  Olympus'70Team BassieJJB1.40.57
  CAV ClimaxJJB1.41.69
  Olympus'70Team AdriaanJJB1.50.24

4x200m


Serie 1

  De SpartaanDames1.42.89
  SAVwestfriese meidenDames1.48.83
  GACGooische vrouwenDames1.49.77
  Prins HendrikVughtse VersnellingDames1.54.38
  AKUAKU Dames 1Dames1.57.85
  AV Startbaanvet hard zonder ma(r)joDamesDNF

Serie 2

  continental sportDames1.40.91
  rotterdam atletiekDames1.45.45
  Olympus'70De WisselvakkenvullersDames1.49.12
  AV HaarlemmermeerDames1.51.75
  Olympus'70De WisseltrukendozenDames1.56.68
  CIKO'66CikogirlzDamesDNF

4x200m


Serie 1

  CIKO'66CikomenHeren1.31.50
  CombieBo(n)uwmanHeren1.34.95
  AVVTEAM AVVHeren1.35.01
  SpartaanSpartaanHerenDNS

Serie 2

  AV HaarlemmermeerHeren1.30.93
  Prins HendrikVughtse VaartHeren1.33.32
  AACA JuniorenHeren1.34.12
  AV AttilaAttila-SprintgroepHeren1.36.80

4x200m (NK)


Serie 1

  AV Startbaanfast vetsDames Masters2.04.18
  PACDames Masters2.04.78
  DGLAroze loopsterDames Masters2.06.85

4x200m (NK)

  Prins Hendrikbijna 100Heren Masters1.38.09
  Prins HendrikVught VooraanHeren Masters1.42.42
  AV StartbaanStok-jongHeren Masters1.43.32
  AV'23av23 M45Heren MastersDNF
  NEA VolhardingNea MastersHeren MastersDSQ

4x60m

  NEA VolhardingNEA 1MJD32.94
  AV StartbaanStartbaan1MJD34.27
  AV'23ploeg 2MJD35.58
  AKUAKU powerMJD35.69
  AV StartbaanWhite Blue Chicky GirlsMJD37.14

Serie 2

  Leiden AtletiekLeidse Girls 60MJD33.27
  HAC HelmondMJD34.17
  NEA VolhardingNEA 2MJD34.65
  AV StartbaanMJD4MJD35.00
  AV StartbaanMJD3MJD36.31
  AV'23Ploeg IIIMJD37.40

Serie 3

  PACThe RoadrunnersMJD34.44
  PSVBoypower-Bizar!MJD35.70
  PACDe NessiesMJD35.82
  AV AttilaThe GirlzzMJD37.08
  Pallas 67MJDdsq
  AAV'36AAV'36 éénMJDdsq

Serie 4

  AV Generaal Michaëlis3 Blondjes en coMJD32.82
  AV'23Ploeg IMJD33.43
  AV AttilaattilagirlsMJD33.75
  GAC Hilversum4.TroubleMJD34.37
  AV TriathlonSpikes girls 3MJD35.35
  Olympus'70Team Ech-wel!!MJD35.83

Serie 5

  CAV EnergieCAV EnergieMJD31.90
  SAVde vier dtjesMJD32.34
  GAC HilversumPowergirlsMJD32.43
  Ilion ZoetermeerMJD32.94
  PACGo With The FlowMJD33.01
  AV PhoenixMJD35.18

4x80m


Serie 1

  AV HaarlemmermeerSpikiesJJD43.15
  HAC HelmondJJD44.60
  AKUEstafetteheldenJJD46.60
  AV PhoenixJJD47.12
  PACD-PACJJDdns

Serie 2

  combi Regio 18/19 teamGelre Team D1JJD42.35
  AV StartbaanStartbaan 2JJD44.57
  AV Generaal MichaëlisThe Best boysJJD45.77
  AV StartbaanStartbaan 1JJDdsq
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJDdsq

Serie 3

  PACMarC my recordsJJD41.38
  AV'23ploeg IJJD43.75
  AV TriathlonSmurfen 4JJD45.41
  AV'23Ploeg IIJJD46.81
  PSVBlizzardJJD47.49
  Ilion ZoetermeerJJDdnf

Serie 4

  PSVBizarre Girlpower?!JJD40.04
  Olympus'70The Westland WinnersJJD41.75
  AV AttilakampioentjesJJD44.09
  GAC Hilversumde snelle jongensJJD44.91
  PHANOSphanos1JJD44.96

4x80m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeidse Girls 1MJC43.81
  AKUAcutiesMJCdnf
  AAV'36AAV'36 tweeMJCdsq
  AACMJCdsq
  AV StartbaanStartbaan 1MJCdsq

Serie 2

  NEA Volhardingnea volhardingMJC40.88
  PhanosMeisjes CMJC41.30
  KAV HollandHolland 1MJC42.75
  AV TriathlonBlauwe druifjes 4MJC44.49
  AV Startbaanstartbaan 2MJC47.27
  Olympus'70Team Valt-er-wat-te-444?MJCdsq

Serie 3

  PACDe Tony'sMJC39.91
  AV HeracicaloinMJC39.99
  GAC HilversumThundergirlsMJC40.63
  AAV'36aav'36 éénMJC41.52
  AV TriathlonBlauwe duifjes 3MJC41.63
  Ilion ZoetermeerMJC42.08

4x100m


Serie 1

  continental sportJJC47.21
  CAV ClimaxJJC48.16
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJC48.88
  AV StartbaanstartbaanJJC52.16
  KAV HollandHolland 2JJC52.65

Serie 2

  combi teamflying ducksJJC45.65
  KAV HollandHolland 1JJC45.97
  Ilion ZoetermeerJJC47.21
  Olympus'70The Westland-fourJJC49.74
  AV StartbaanStartbaan 1JJCdnf

10x100m


Serie 1

  AV StartbaanHet mannen teamsen/jun (mixed)1.52.66
  AACsen/jun (mixed)1.57.01
  GAC'T Gooische teamsen/jun (mixed)2.02.72
  AKUHet beste uit de polder 2sen/jun (mixed)2.15.03
  Olympus'70sen/jun (mixed)2.22.59
  Rotterdam Atletieksen/jun (mixed)DSQ

Serie 2

  Olympus'70The Nerdic Walkerssen/jun (mixed)2.08.40
  AV StartbaanDe roze sokjessen/jun (mixed)2.13.32
  AV TriathlonA.V.Triathlonsen/jun (mixed)2.20.59
  AKUHet beste uit de poldersen/jun (mixed)2.27.15
  Olympus'70The Running Nerdssen/jun (mixed)2.27.55
  DGLAveel rozesen/jun (mixed)2.30.24