2018 - Uitslag

9/27/2008


10x40m


Serie 1

  Leiden Atletiekteam 2B/C Pupillen mixed1.22.83
  AV'23AV'23 (team 2)B/C Pupillen mixed1.25.13
  Haag AtletiekB/C Pupillen mixedDNF
  StartbaanDe enige echteB/C Pupillen mixedDQ

Serie 2

  Ilionilion SneeuwwitjeB/C Pupillen mixed1.12.23
  AV'23AV'23 (team 1)B/C Pupillen mixed1.13.65
  GAC HilversumGAC Mix 1B/C Pupillen mixed1.13.74
  SpartaDe SprintersB/C Pupillen mixed1.16.23

Serie 3

  Leiden Atletiekteam 1B/C Pupillen mixed1.14.59
  AACC/B mixedB/C Pupillen mixed1.20.64
  GAC HilversumGAC BC mix 2B/C Pupillen mixedDQ

10x60m


Serie 1

  CAV EnergieA-Pupillen(mixed)1.37.25
  GAC HilversumGAC A mix 1A-Pupillen(mixed)1.40.18
  AACA-mixedA-Pupillen(mixed)1.45.89
  AV'23AV'23 (team 2)A-Pupillen(mixed)1.49.28

Serie 2

  SpartaDream TeamA-Pupillen(mixed)1.34.08
  AV'23AV'23 (team 1)A-Pupillen(mixed)1.36.63
  StartbaanZonder te vallen?A-Pupillen(mixed)1.37.74
  Haag AtletiekA-Pupillen(mixed)1.46.61

Serie 3

  Leiden Atletiekteam 1A-Pupillen(mixed)1.35.98
  Ilionilion paarsA-Pupillen(mixed)1.35.98
  AKUA-Pupillen(mixed)1.57.92

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  prins hendrikPHJJB43.75Q
  AV GoudaGouda AJJB45.24Q
  Climax EdeJJB45.24Q
  Climax EdeJJB47.87
  AV StartbaanStartbaan 1JJBdns

Serie 2

  PACDe Top BoysJJB43.83Q
  PhanosJJB44.39Q
  AV LycurgusLycurgus Jongens BJJB45.29Q
  Leiden Atletiekleiden1JJB46.49
  GVACJJB46.65
  AV'23GohJJB49.42

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  CAV Energieenergieke ladysMJB49.46Q
  Almere´81MJB49.50Q
  AAV'36MJB51.05Q
  AV LGD DeurneYellow GirlsMJBDNS
  AV StartbaanStartbaan 1MJBDNS

Serie 2

  GAC Hilversum2fast 4 you GirlMJB49.97Q
  AV TriathlonTri 1MJB50.77Q
  Rotterdam AtletiekmeissiesMJB50.78Q
  AVWijchenMJB54.52
  AKUAKU meisjesMJBDNS
  AV'23TjaMJBDNS

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  GAC HilversumJJA43.94Q
  PACDe VerrassingJJA44.57Q
  Haag AtletiekJJADNF

Serie 2

  Hellas UtrechtHellas UtrechtJJA43.29Q
  Atletiek MaastrichtFlying Limbo'sJJA43.89Q
  Pallas'67JJA44.74Q
  AACAACJJA45.22Q

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  PhanosPhanos 1MJA46.48Q
  Prins HendrikMJA49.08Q
  AV EdamMJA52.61

Serie 2

  Nijmegen AtletiekNijmegenMJA49.00Q
  AV Passaathet laatste trucjeMJA50.68Q
  VAVSprintgroep VAVMJA52.13Q
  PhanosPhanos-2MJA52.60Q

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV LycurgusMannen41.81
  Climax EdeMannen43.28
  SpartaAV SpartaMannen43.31
  AACAACMannen44.05
  AtverniTeam CitiusMannen44.70
  AV PhoenixPhoenixMannenDNF

4x100m (Series, NK)

  AACAAC team 1Vrouwen49.56Q
  AtverniTeam Citius 2Vrouwen49.82Q
  PhanosPhanosVrouwen54.24
  GAC HilversumVrouwen54.56
  Olympus'704x100 m Relay-TeamVrouwenDNF

Serie 2

  AtverniTeam CitiusVrouwen48.53Q
  AVWijchenteam 1Vrouwen51.06Q
  AACAAC - HassanVrouwen51.20Q
  AV StartbaanStartbaan 1Vrouwen53.06Q
  AV Startbaanflying vetsVrouwen57.03
  AVWijchenteam 2VrouwenDNF

4x40m


Serie 1

  GAC HilversumGAC JPCJPC28.07
  Haag AtletiekwitJPC28.62
  Haag AtletiekBlauwJPC29.70
  AV'23AV'23 (team 1)JPCDQ

Serie 2

  IlionIlion PlutoJPC28.12
  Leiden Atletiekde WesselsJPC28.25
  De SpartaanJPC29.30
  StartbaanDe A-klasse C'sJPC30.56
  AACTeam PC-1JPC31.67

4x40m


Serie 1

  AV'23AV'23 (team1)MPC29.53
  AACteam 2MPC31.09
  StartbaanAanstormend talentMPC32.33
  AV AalsmeerAVAtjesMPC32.43

Serie 2

  GAC HilversumGAC MPCMPC26.90
  AACteam 1MPC27.29
  CAV EnergieMPCMPC27.48
  Leiden Atletiekde Snelle SponzenMPC28.18
  De SpartaanDe SpartaantjesMPC28.99

4x40m


Serie 1

  CAV EnergieJPBJPB26.63
  Almere'81 '81Wit/Rood '99JPB27.03
  SpartaDe Spartini'sJPBDNF
  AV'23AV'23 (team 1)JPBDNS
  Leiden AtletiekDe tornado'sJPBDQ

Serie 2

  Almere'81 ´81Rood/wit ´99 JPB24.92
  NEA VolhardingJPB25.98
  IlionIlion GoofyJPB26.37
  Haag AtletiekzwartJPB26.81
  StartbaanHet eerste klas B-teamJPB27.13

Serie 3

  Leiden Atletiekde BBoysJPB26.08
  GAC HilversumGAC JPBJPB26.32
  De SpartaanDe VliegersJPB26.85
  AV'23AV'23 (team 2)JPB28.06
  AKUAKU jongensJPB29.63

4x40m


Serie 1

  StartbaanDe super B-meidenMPB27.21
  AV'23AV'23 (team 1)MPB27.31
  SpartaDe Sprintini'sMPB27.38
  AV'23AV'23 (team 2)MPB29.04

Serie 2

  De SpartaanDe Ter SpeckiesMPB27.21
  CAV Energie MPB MPB27.38
  GAC HilversumGAC MPBMPB27.42
  IlionIlion PocahontasMPB27.42
  De SpartaanDe TulpjesMPB28.47

Serie 3

  Haag AtletiekOranjeMPB26.51
  AAV'36AAV'36 MPB27.53
  Haag AtletiekPaarsMPB28.21
  AKUAKU meisjesMPB30.01
  Leiden Atletiekde BBabesMPBDQ

4x60m


Serie 1

  AV'23AV'23 (team 2)JPA35.15
  CAV EnergieJPA 2JPA35.59
  AV HaarlemmermeerJPA36.93
  AAV'36AAV'36 1JPA37.53
  AAV'36AAV'36 2JPA38.26
  AACTeam A2JPA38.75

Serie 2

  AV EdamA.V. EdamJPA36.02
  Ilionilion roodJPA36.37
  Haag AtletiekgroenJPA37.62
  AACTeam A1JPA39.27
  Haag AtletiekolijfgroenJPA40.54
  AV'23AV'23 (team 1)JPAdns

Serie 3

  Ilionilion blauwJPA34.23
  Nijmegen AtletiekSpeedo´sJPA35.06
  De SpartaanDe GladiatorenJPA35.30
  NEA VolhardingJPA35.76
  CAV EnergieJPA 1JPA36.26
  SpartaBlixem BoysJPA36.90

Serie 4

  SpartaDe SprintersJPA33.68
  Leiden AtletiekDe StokstaartjeJPA35.26
  GAC HilversumGAC JPA2JPA35.41
  GAC HilversumGAC JPA1JPA37.32
  StartbaanDe A-jongensJPA37.49
  De SpartaanDe MarsmannenJPA38.13

4x60m


Serie 1

  CAV EnergieMPA 2MPA36.26
  AV HaarlemmermeerMPA37.40
  AV'23AV'23 (team 2)MPA37.65
  StartbaanOok al zo snelMPA37.88
  Haag AtletiekdonkerroodMPA38.73

Serie 2

  AV'23AV'23 (team 1)MPA35.60
  Almere´81Superr Snellee Loll Meidenn!!MPA36.74
  SpartaSparta GirlsMPA37.77
  Haag AtletiekgeelMPA39.40
  AACTeam a2MPA39.62
  AKUAKU MeisjesMPA44.78

Serie 3

  AV de LiemersDe Liemers girlsMPA35.00
  Olympus'70De Champignons MPA36.17
  Almere´81MPA1MPA36.55
  NEA VolhardingMPA36.68
  Ilionilion witMPA37.19
  De SpartaanDe Groen WitjesMPA38.85

Serie 4

  AV EdamA.V. EdamMPA34.13
  Ilionilion oranjeMPA35.84
  Leiden Atletiekde leidse pizza's MPA36.06
  GAC HilversumGAC MPA1MPA37.21
  AAV'36AAV'36 1MPA39.62
  AACTeam A1MPA41.44

Serie 5

  CAV EnergieMPA 1MPA35.54
  StartbaanZo, deze beker ook nog even pakkenMPA35.88
  AAV'36AAV'36 2MPA37.00
  Leiden Atletiekde CheetasMPA37.08
  GAC HilversumGAC MPA2MPA38.18
  De SpartaanDe Maxima'sMPA38.74

4x1500m (NK)


Serie 1

  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running Team 1Mannen16.21.26
  Attila TilburgMoonen Mila TeamMannen16.28.66
  Leiden AtletiekLeidenMannen16.37.97
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running Team 2Mannen17.01.28

4x1500m (NK)

  Leiden AtletiekleidenMannen Masters17.52.96
  AV'40AV40Mannen Masters18.53.97
  AltisDe Altis MastersMannen Masters19.39.59
  AV PassaatRunning GazellesMannen Masters21.49.96
  AV PassaatRunning StonesMannen Masters24.47.91

4x100m (Finale,NK)

  PACDe Top BoysJJB43.32
  PhanosJJB43.83
  AV GoudaGouda AJJB44.76
  Climax EdeJJB45.02
  AV LycurgusLycurgus Jongens BJJB45.14
  prins hendrikPHJJBdnf

4x100m (Finale,NK)

  CAV Energieenergieke ladysMJB49.04
  Rotterdam AtletiekmeissiesMJB49.66
  Almere´81MJB49.87
  GAC Hilversum2fast 4 you GirlMJB50.36
  AAV'36MJB51.06

4x100m (Finale,NK)

  Hellas UtrechtHellas UtrechtJJA43.13
  Atletiek MaastrichtFlying Limbo'sJJA43.50
  GAC HilversumJJA43.72
  PACDe VerrassingJJA43.94
  Pallas'67JJA44.45
  AACAACJJA45.03

4x100m (Finale,NK)

  PhanosPhanos 1MJA46.76
  Nijmegen AtletiekNijmegenMJA48.59
  Prins HendrikMJA49.28
  AV Passaathet laatste trucjeMJA50.62
  PhanosPhanos-2MJA52.12
  VAVSprintgroep VAVMJA52.13

4x100m (Finale, NK)

  AtverniTeam CitiusVrouwen47.87
  AACAAC team 1Vrouwen49.43
  AtverniTeam Citius 2Vrouwen49.58
  AVWijchenteam 1Vrouwen51.24
  AACAAC - HassanVrouwen51.60
  AV StartbaanStartbaan 1Vrouwen52.90

4x100m (NK)

  IlionIlion MastersMannen Masters46.13
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen Masters48.20
  AV'23De HazewindenMannen Masters51.73
  AV TRIAScombiteam v.60Mannen Masters51.95
  DGLAMannen Masters52.80

Speciale estafette

  De SpartaanDe JantjesPupillen31.90
  AV'23AV'23 (team 2)Pupillen32.56
  SpartaSparta RunnersPupillen33.82
  GAC HilversumGAC 3Pupillen34.03

Serie 2

  SpartaUnlimited ForcePupillen30.59
  StartbaanSnelheidPupillen31.06
  AV'23AV'23 (team 3)Pupillen31.81
  GAC HilversumGAC 2Pupillen33.00
  SpartaSuper TeamPupillen33.27

Serie 3

  GAC HilversumGAC 4Pupillen31.19
  StartbaanSuper finishPupillen32.52
  GAC HilversumGAC 1Pupillen33.21
  Haag AtletiekPupillen35.44
  Haag AtletiekHaag 2Pupillen37.79
  AKUAKU meisjes 2Pupillen39.98

Serie 4

  Ilionilion geelPupillen30.55
  Leiden AtletiekLA 3Pupillen31.51
  StartbaanSnelle startPupillen32.31
  De SpartaanDe PietjesPupillen32.55
  AV'23AV'23 (team 4)Pupillen33.00
  SpartaSparta SprintersPupillen33.20

Serie 5

  AV'23AV'23 (team 1)Pupillen29.93
  Ilionilion PinokkioPupillen30.99
  Leiden AtletiekLA 2Pupillen32.00
  De SpartaanDe Fieke'sPupillen32.79
  Haag AtletiekHaag 3Pupillen34.66
  AKUAKU MeisjesPupillen35.95

Serie 6

  Leiden AtletiekLA 1Pupillen30.10
  Ilionilion groenPupillen31.20
  StartbaanPerfecte wisselsPupillen32.00
  De SpartaanDe Eva'sPupillen33.07
  AKUAKU jongensPupillen33.54

4x400m


Serie 1

  AV LGD DeurneWe go 4 itJJB3.33.12
  AV HaarlemmermeerJJB3.43.81
  AV StartbaanStartbaan 1JJB3.44.76
  Leiden AtletiekLeiden JJB3.46.16
  Climax EdeJJB3.47.01
  AV Generaal MichaëlisGeMakJJB3.47.43

4x400m (NK)

  HACJJA3.33.74
  AACAACJJA3.35.39
  AV StartbaanStartbaan 1JJA3.35.80
  Olympus'704x400 m Relay-TeamJJA3.40.43

Serie 2

  Hellas UtrechtHellas UtrechtJJA3.25.62
  ScopiasEstaVenloJJA3.26.82
  Haag AtletiekJJA3.27.16
  AV TRIASav TriasJJA3.29.00
  GAC HilversumJJA3.32.06
  AV HaarlemmermeerJJA3.39.90

4x400m (NK)


Serie 1

  Rotterdam AtletiekkanjersMJA4.02.78
  AV EdamMJA4.14.62
  AV'23BrrrMJA4.19.78
  AKUMJA4.20.68
  Leiden AtletiekleidenMJA4.26.22
  GAC HilversumGAC1MJA4.27.11

4x400m (NK)

  AV HaarlemmermeerMannen3.17.02
  AC Tion'48TionMannen3.17.79
  AACAACMannen3.32.02
  AV EdamStraight Flush met een AasMannen3.35.66

4x400m (NK)

  AACAACVrouwen4.06.80
  AV StartbaanStartbaan 1Vrouwen4.19.36
  AV LGD DeurneYellow LadiesVrouwen4.28.54

Serie 2

  Rotterdam AtletiekTeam B.PEESVrouwen3.52.40
  Attila TilburgMoonen Mila TeamVrouwen3.53.24
  Prins HendrikPrins HendrikVrouwen3.57.18
  Olympus'704x400 m Relay-TeamVrouwen4.04.66

4x400m (NK)


Serie 1

  Leiden AtletiekleidenMannen Masters3.40.96
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen Masters3.52.86
  DGLAMannen Masters4.08.95

Serie 2

  Prins Hendrikde oude HendrikMannen Masters3.37.44
  VAVVAV-PowerMannen Masters3.50.26
  De SpartaanMannen Masters3.52.37
  AV'23De HazewindenMannen Masters3.53.66

9/28/2008


Zweedse estafette


Serie 1

  av PijnenburgtoppersMJD2.36.45
  PACPAC runnersMJD2.40.67
  PACPAC RacersMJD2.50.75
  prins hendrikDe bugglesMJD3.04.63
  AAV'36De D meiden van AAV'36MJDDQ

Serie 2

  PhanosPhanosgirlsMJD2.34.39
  SavMJD2.38.36
  AV StartbaanStartbaan 1MJD2.41.70
  AACD1MJD2.47.01
  IlionARV IlionMJD2.58.17
  AV StartbaanStartbaan 2MJD3.02.70

Serie 3

  SpartaAV SpartaMJD2.30.59
  prins hendrikLisusumaMJD2.35.31
  AV'23AV'23 (team 2)MJD2.46.66
  AV TriathlonTri 10MJD2.53.88
  Haag AtletiekHaag AtletiekMJD3.02.60
  AV'23AV'23 (team 1)MJDDNS

Zweedse estafette


Serie 1

  IlionARV IlionJJD2.34.99
  AV-LGDDeurszweedtse combiJJD2.36.87
  AV'23AV'23 (team 2)JJD2.45.36
  AAV'36AAV'36 sunshinesJJD2.50.58
  AV StartbaanStartbaan 2JJDdns

Serie 2

  AAV'36AAV'36 WirelessJJD2.29.50
  PACirresistible fourJJD2.29.97
  AV StartbaanStartbaan 1JJD2.33.89
  AACD1JJD2.46.58
  Pallas'67JJDDQ

Serie 3

  AV HaarlemmermeerJJD2.34.38
  AV'23AV'23 (team 1)JJD2.36.67
  AV TriathlonTri 9JJD2.44.97
  SpartaSuper BoysJJDdns
  PhanosJJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  AV StartbaanAVS1MJC2.24.49
  AACMJC2.28.35
  SAVMJC2.30.58
  IlionARV IlionMJC2.31.37
  AV StartbaanAVS 2MJC2.35.99
  de spartaanspartanersMJCDQ

Serie 2

  prins hendrikzoef, wie waren datMJC2.23.30
  CAV EnergiePositieve EnergieMJC2.23.31
  Pallas'67MJC2.37.82
  AV GoudaAV Gouda 2MJC2.46.50
  Haag AtletiekHaag AtletiekMJC2.47.18
  AV TriathlonTri 4MJCDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  SpartaHaagse PubersJJC1
  AAV'36AAV'36JJC2
  Pallas'67JJC3
  AV StartbaanAVS 1JJC4
  AACC1JJC5

Serie 2

  PACdream machineJJC2.11.88
  Olympus'70Boys from the WestlandJJC2.12.05
  PhanosPhanosrunnersJJC2.19.27
  AV TriathlonTri 6JJC2.19.34
  av PijnenburgrunnersJJC2.23.31

Zweedse estafette


Serie 1

  LeonitasMJB2.33.20
  AV LGD DeurneYellow BirdsMJB2.35.30
  Olympus'70A.'s Little Lady'sMJB2.36.09
  Olympus'70Team Geen paniek!!MJB2.38.43
  Pallas'67MJB2.42.10

Serie 2

  PACPac's girls in run for KIKA MJB2.22.97
  AV TriathlonTri 2MJB2.23.32
  GAC Hilversum2fast 4 you GirlMJB2.24.75
  AAV'36MJB2.26.77
  TyphoonMJB2.31.03

Zweedse estafette


Serie 1

  Climax EdeJJB2.04.57
  Haag AtletiekJJB2.07.96
  AV StartbaanStartbaan 1JJB2.09.20
  GAC HilversumGooise mannenJJB2.12.67

Serie 2

  PACDe ToppersJJB2.04.16
  PhanosJJB2.04.38
  AV LGD DeurneGold-diggersJJB2.07.50
  AV HaarlemmermeerJJBDQ
  Combi ploeg .Jumpers team AmsterdamJJBDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  PhanosPhanos 2MJA2.29.04
  GAC HilversumGAC1MJA2.33.02
  AV HaarlemmermeerMJA2.33.47
  AAV'36MJA2.44.68

Serie 2

  Rotterdam AtletiekkanjersMJA2.17.27
  AV EdamMJA2.24.04
  av40MJA2.29.67
  RKHAVRKHAVMJA2.31.57
  PhanosPhanos 1MJADQ

Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekJJA2.04.02
  AV StartbaanHerr Hölßt und die MeisterMänschaftJJA2.10.01
  GAC HilversumGooi RunnersJJA2.11.00
  AACAACJJA2.11.19

Serie 2

  XL (combi)XLJJA1.58.01
  Atletiek MaastrichtFlying Limbo'sJJA2.00.53
  PACDe VerrassingJJA2.05.63
  HACJJA2.05.67
  GVACJJA2.10.27
  XL (combi)XL 2JJADQ

Zweedse estafette


Serie 1

  AACAACVrouwen2.20.47
  AKUAKU damesVrouwen2.27.90
  AV StartbaanStartbaan 1Vrouwen2.28.45
  GAC HilversumGAC1Vrouwen2.29.91
  AAV'36AAV'36 1Vrouwen2.59.29

Serie 2

  AtverniTeam CitiusVrouwen2.17.89
  AV LGD DeurneYellow RollatorsVrouwen2.28.14
  GAC HilversumVrouwen2.37.58
  AV StartbaanDamn hot reloadedVrouwen2.47.15
  Olympus'70Team (s)TokkieVrouwendnf
  Rotterdam AtletiekTEAM A.PEESVrouwenDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  AACAACMannen2.02.23
  AtverniTeam CitiusMannen2.07.85
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen2.08.01
  AV EdamRoyal Flush met een AasMannen2.08.03

Serie 2

  SuomiMannen1.58.20
  De SpartaanDe 3 vrienden en ArneMannen1.59.71
  CIKO'66Mannen2.00.32
  AV LycurgusLycurgus manenMannenDQ
  Climax EdeMannenDQ

4x600m


Serie 1

  De SpartaanSpeedy - 2MJD7.26.61
  av PijnenburgtoppersMJD7.26.80
  AV LGD DeurneYellow DreamteamMJD7.29.02
  prins hendrikDe toppertjesMJD7.57.61
  Leiden AtletiekLA 1MJD8.11.90
  Pallas'67MJD8.12.47
  AV StartbaanStartbaan 1MJD8.13.47
  AV'23AV'23 (team 2)MJD8.15.43
  AAV'36de D meiden van AAV'36MJD8.15.76
  De SpartaanBling-Bling - 2MJD8.30.20
  IlionARV IlionMJD8.41.37
  AV'23AV'23 (team 1)MJDDNS

4x600m

  Leiden AtletiekLA 1JJD7.11.69
  Haag AtletiekHaag AtletiekJJD7.13.58
  De SpartaanThe A-Team 2JJD7.18.44
  AAV'36AAV'36 pilotosJJD7.21.72
  IlionARV IlionJJD7.28.26
  StartbaanStartbaanJJD7.41.90
  Leiden AtletiekLA 2JJD7.53.89
  AV'23AV'23 (team 1) JJD7.55.23
  AV'23AV'23 (team 2)JJD7.56.12
  AV TriathlonTri 8JJD7.56.12
  De SpartaanThe Rockets 2JJD8.06.41
  AAV'36AAV'36 1JJD8.31.08

4x800m

  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamMJC10.13.77
  AV TriathlonTri 3MJC10.14.65
  AV StarbaanAVS1MJC10.15.57
  AV Generaal MichaëlisGeMeenMJC10.19.84
  nijmegen atletiekJoshua Track Team 3MJC10.38.42
  Olympus'70A.'s Little Lady'sMJC10.39.92
  AV TRIASAV TriasMJC10.43.94
  PACThe First LadiesMJC10.47.99
  PhanosPhanos ButterfliesMJC10.52.31
  Leiden AtletiekLA 1 MJC10.52.89
  AV'23HmmmMJC10.57.24
  CAV EnergieMJC11.02.99

4x800m

  SpartaHaagse PubersJJC8.57.12
  AAV'36AAV'36JJC9.13.54
  av Pijnenburgrunners JJC9.19.47
  CAV EnergieJJC9.20.27
  nijmegen atletiekjoshua track team-4JJC9.22.82
  AV LGD DeurneThe Magic Yello 4JJC9.27.57
  PhanosPhanosrunnersJJC9.49.25
  AV StartbaanAVS 1JJC9.50.31
  Leiden AtletiekJJC9.50.32
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamJJC9.59.14

4x800m (NK)

  AV HaarlemmermeerJJA8.07.44
  av'56av'56JJA8.09.27
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamJJA8.11.01
  Av AtverniBorn Atletiek TeamJJA8.12.43
  O.S.S.-VOLOSquadra Nero-GialliJJA8.36.44
  AV TRIASAV TriasJJA8.39.02
  GVACJJA9.31.10

4x800m (NK)

  PHVrouwen09.12.60
  Attila TilburgMoonen Mila TeamVrouwen09.23.26
  Rotterdam AtletiekVrouwen09.28.05
  nijmegen atletiekJoshua Track Team-1Vrouwen09.43.11
  Attila TilburgMoonen Mila TeamVrouwen09.59.22
  Haag AtletiekHaagse hopjesVrouwen10.11.80
  AV SprintsprintmixVrouwen10.19.82
  nijmegen atletiekJoshua Track Team 2Vrouwen10.27.59
  combiteam 60+Holland 8Vrouwen12.00.36

4x800m (NK)

  AV SprintSprintMannen7.54.70
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running TeamMannen7.55.62
  AV HeraDe Boefjes Mannen7.56.10
  GSAV VitalisTeam lopen dikke zeugMannen8.10.01
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen8.26.61
  AV-LGDthe old yellow flashlightsMannen9.43.16
  Leiden AtletiekleidenMannenDQ

4x200m

  GAC HilversumDe GAC MeerkamstersMJB1.47.84
  AV GoudaAV Gouda 3MJB1.51.91
  AV'23Poe héMJB1.55.25
  RKHAVRKHAVMJB1.55.76
  AV HaarlemmermeerMJB1.59.15
  Olympus'70Team Geen Paniek!!MJB1.59.76

4x200m

  PhanosJJB1.33.36
  Climax EdeJJB1.34.56
  AV StartbaanStartbaan 1JJB1.35.38
  Haag AtletiekJJB1.41.50
  AV HaarlemmermeerJJB1.50.98

Serie 2

  PACDe Top BoysJJB1.32.32
  AV LGD DeurneGold-diggersJJB1.37.51
  HACJJB1.37.88
  Olympus'70Boys from the WestlandJJB1.41.52
  AV'23NouJJB1.43.77

4x200m


Serie 1

  Rotterdam Atletiekteam 1Vrouwen1.41.49
  AACAAC - HassanVrouwen1.44.50
  AV StartbaanStartbaan 1Vrouwen1.53.32
  GAC HilversumGAC1Vrouwen1.54.63
  AV StartbaanDamn hot reloadedVrouwen2.05.17
  AtverniTeam CitiusVrouwenDQ

Serie 2

  PhanosVrouwen1.38.90
  Rotterdam AtletiekkanjersVrouwen1.44.22
  Olympus'70Team (s)TokkieVrouwen1.48.65
  AV EdamVrouwen1.53.69
  Rotterdam Atletiekteam 2Vrouwen1.54.82
  AV FITIJZERSTERKVrouwen1.57.45

4x200m


Serie 1

  Climax EdeMannen1.30.86
  AtverniTeam CitiusMannen1.34.67
  De SpartaanDe 3 vrienden en ArneMannenDNF
  AACAACMannenDQ
  AACAAC juniorenMannenDQ

Serie 2

  CIKO'66Mannen1.29.93
  AV HaarlemmermeerMannen1.31.30
  Regioselectie sprint N-ORegio Noord-OostMannen1.31.80
  AV EdamRoyal Flush met een AasMannen1.35.41
  Combi....Familieteam BouwmanMannen1.35.80

4x200m


Serie 1

  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters2.06.08
  Combiteam...neder-fierVrouwen Masters2.18.09
  AAV'36AAV'36 1Vrouwen Masters2.22.96

4x200m (NK)

  VAVVAV-PowerMannen Masters1.41.26
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen Masters1.41.40
  AV'23De HazewindenMannen Masters1.44.82
  DGLAMannen Masters1.46.22
  av Nea Volhardingthe old Nea-PipesMannen Masters1.46.53

4x80m

  IlionARV IlionMJC40.40
  AV StartbaanAVS 2MJC43.82
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2MJC44.34
  AAV'36De beste meiden van AAV'36MJC45.70

Serie 2

  AV StartbaanAVS 1MJC41.49
  AACMJC42.03
  AV GoudaAV Gouda 1MJC42.18
  Haag AtletiekHaag AtletiekMJC43.12
  AV LGD DeurneYellow BirdsMJC44.29
  AAV'36De meiden van AAV'36MJCDQ

Serie 3

  CAV EnergiePositieve EnergieMJC40.11
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1MJC40.57
  De spartaanspartanersMJC40.64
  PACFast lazy girlsMJC40.84
  prins hendrikzoef, wie waren datMJC41.49
  SavsoevMJC41.94

4x100m


Serie 1

  AAV'36AAV ' 36JJC49.52
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2JJC53.35
  AACC1JJC53.36
  AV StartbaanJJCDQ

Serie 2

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1JJC47.68
  SpartaHaagse PubersJJC48.35
  AV TriathlonTri 7JJC48.68
  PhanosPhanosrunnersJJC48.89
  Pallas'67JJC49.69

Serie 3

  Haag AtletiekHaag AtletiekJJC46.39
  PACBORN TO RUNJJC46.55
  Combiteam..De GelderlandersJJC46.62
  ciko66ciko66- c teamJJC46.80
  Olympus'70Boys from the WestlandJJC46.98

4x60m


Serie 1

  SpartaDream GirlsMJD31.70
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2MJD34.50
  AV StartbaanStartbaan 2MJD36.43
  AV'23AV'23 (team 2)MJDDQ
  prins hendrikDe bugglesMJDDQ

Serie 2

  PhanosPhanosgirlsMJD32.30
  AV'23AV'23 (team 1)MJD33.72
  AV StartbaanStartbaan 1MJD33.74
  av Pijnenburgtoppers 95MJD34.29
  av Pijnenburgtoppers 96MJD34.92
  AAV'36De D meiden van AAV'36MJD35.28

Serie 3

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1MJD32.58
  De SpartaanBling-BlingMJD33.37
  AACD1MJD34.52
  Pallas'67MJD34.57
  Haag AtletiekHaag AtletiekMJD34.77
  AV TriathlonTri 11MJD36.72

Serie 4

  prins hendrikLisusumaMJD32.09
  AV NEa VolhardingMJD32.81
  De SpartaanSpeedyMJD33.20
  SavsavMJD34.85
  AV LGD DeurneYellow DreamteamMJD34.99
  PACPAC D GirlsMJD35.56

4x80m


Serie 1

  PhanosJJD42.34
  IlionARV IlionJJD43.05
  AV HaarlemmermeerJJD44.76
  AACD1JJD45.74

Serie 2

  AAV'36AAV'36 UngdomarJJD43.43
  AV'23AV'23 (team 2)JJD45.52
  AAV'36AAV'36 1JJD47.24
  AV StartbaanStartbaan 1JJD47.29

Serie 3

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1JJD43.78
  Pallas'67JJD45.11
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2JJD45.22
  De SpartaanThe RocketsJJD46.07
  AV-LGDDeursprintersJJD46.10
  Haag AtletiekHaag AtletiekJJDdns

Serie 4

  Fortuna VlaardingenFortunaJJD41.59
  spadospadoJJD41.69
  PACirresistible fourJJD42.29
  AV'23AV'23 (team 1)JJD43.48
  De SpartaanThe A-teamJJD43.79
  EnergieJJDdnf

10x100m


Serie 1

  AV StartbaanStartbaan 1sen/jun (mixed)1.55.01
  AtverniTeam Citiussen/jun (mixed)1.57.86
  Olympus'70Het-kan-9x-fout-gaansen/jun (mixed)2.09.89
  AACAAC team 1sen/jun (mixed)DQ
  AACAAC team 2sen/jun (mixed)DQ

Serie 2

  CIKO'66sen/jun (mixed)1.55.94
  GAC Hilversumvrouwen meerkampsen/jun (mixed)2.12.32
  AV Startbaansen/jun (mixed)2.20.57
  PACDe Martientjessen/jun (mixed)DQ
  AV TriathlonTri 12sen/jun (mixed)DQ
  Haag AtletiekHaag Atletieksen/jun (mixed)DSQ