2018 - Uitslag

9/26/2009


10x40m


Serie 1

  combi(Sparta-Startbaan)Heen en weer en nog een keerB/C Pupillen mixed1.11.90
  Haag AtletiekwitB/C Pupillen mixed1.14.00
  GAC HilversumGACpupCB/C Pupillen mixed1.18.90
  AACAACB/C Pupillen mixed1.20.90

Serie 2

  Leiden AtletiekB/C Pupillen mixed1.12.30
  GAC HilversumGACpupBB/C Pupillen mixed1.14.60
  ARV IlionIlion BCB/C Pupillen mixed1.15.70
  AV'23B/C Pupillen mixed1.16.30

Serie 3

  Startbaan10Toppers in spťB/C Pupillen mixed1.18.60
  AKUAKU 1B/C Pupillen mixed1.19.50
  HACDe Padri'sB/C Pupillen mixed1.26.60

10x60m


Serie 1

  Haag AtletiekroodA-Pupillen(mixed)1.35.80
  AV SpartaBack and ForthA-Pupillen(mixed)1.37.70
  Ciko'66Simply The BestA-Pupillen(mixed)1.37.90
  ClimaxDe climaxse LeeuwenA-Pupillen(mixed)1.46.70

Serie 2

  Leiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.33.40
  ARV IlionIlion AA-Pupillen(mixed)1.36.80
  AV FortunaFortunezenA-Pupillen(mixed)1.41.10
  GAC Hilversumbeertjes teamA-Pupillen(mixed)1.45.00

Serie 3

  AV'23A-Pupillen(mixed)1.33.90
  StartbaanThe A tienA-Pupillen(mixed)1.35.10
  HACDe Madri'sA-Pupillen(mixed)1.41.40
  AKUAKU 1A-Pupillen(mixed)1.48.90

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Ciko'66CIKO 4 x 100JJB44.92Q
  Nijmegen Atletiekhunks on trackJJB46.01Q
  Haag AtletiekHaagse runnersJJB46.02Q
  AV StartbaanStartbaan 1JJB48.95
  AV'23JJBDQ

Serie 2

  PACIt's Gold What belongs to usJJB44.21Q
  AV TriathlonTriathlon 5JJB46.41Q
  VAVSprint ploeg VAVJJB47.16Q
  HACTheo's feestteamJJB47.24
  DEMJJB49.13

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  SAVSAV 1MJB48.89Q
  AKUAKU 1MJB49.34Q
  AV'34 ApeldoornAv'34MJB50.63Q
  AV Generaal MichaŽlisGeMiktMJB51.74Q
  AV StartbaanStartbaan 1MJB52.54
  HACDe paprika'sMJBdnf

Serie 2

  CAV EnergieCAV EnergieMJB48.58Q
  Almere'81MJB51.11Q
  Nijmegen AtletiekChick'n runMJB52.14
  AV PijnenburgTop BMJB54.15
  AVWijchenMJB55.34
  AV'23MJB55.83

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  PhanosOssie-boysJJA43.06Q
  PACNet iets minder dan onze B-tjesJJA43.96Q
  AV StartbaanStartbaan 1JJA44.00Q
  Leiden Atletiekleiden atletiekJJA45.99
  HACNiek!FMJJA48.22
  Hellas UtrechtHellas UtrechtJJAdnf

Serie 2

  Atletiek MaastrichtFlying Limbo'sJJA42.78Q
  Prins HendrikwinnersJJA44.35Q
  AACJJA44.84Q
  HACThe WillinatorsJJA46.12
  ClimaxJJA46.19

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Rotterdam AtletiekMJA49.95Q
  AV EdamA.V. EdamMJA52.53Q
  NEA VolhardingPurcy's GoudkuipjesMJA54.05
  AAV'36MJADQ

Serie 2

  PhanosTeam TerrorMJA47.59Q
  AACMJA50.29Q
  VAVSprintgroep VAVMJA51.15Q
  Dokevde dokev 4MJA51.60Q
  AAV'36de kuikentjesMJA57.75

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV SpartaMannen42.63Q
  AV PhoenixAV PhoenixMannen45.39Q
  AV SpartaSparta 2Mannen47.84Q
  AV EdamGezocht: tegenstandersMannenDQ

Serie 2

  AV Lycurgusgood running teamMannen43.41Q
  AACMannen43.87Q
  AV HaaksbergenAVHMannen44.33Q

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV AtverniVrouwen48.41Q
  Olympus'70Westland LadiesVrouwen51.28Q
  AV WijchenGirlpowerVrouwen54.01Q
  AV StartbaanStartbaan VrouwenVrouwen54.74
  AACVrouwendnf

Serie 2

  PhanosVrouwen48.71Q
  AV HeerenveenAV'55Vrouwen50.49Q
  AV SpartaVrouwen50.71Q
  AAV'36Vrouwendnf
  Almere'81Vrouwendnf

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV Sprint-BredaSprintmastersMannen Masters46.13
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen Masters47.29
  VAVVAV-PowerMannen Masters48.32
  AV'23av 23Mannen Masters49.82
  DGLAMannen Masters54.35

4x100m

  AV Sprint-BredaSprintersG-Mannen 13 jaar en ouder54.25

4x100m

  AV Sprint-BredaSprintstersG-Vrouwen 13 jaar en ouder1.08.77

4x40m

  ARV IlionIlion PlutoJPC28.23
  AKUAKU 1JPC30.50
  Startbaan4 stoere jongensJPC30.74
  HACTeam VissoepJPC31.61

Serie 2

  Haag AtletiekZwartJPC26.96
  De SpartaanSpartaantjesJPC28.00
  AV'23AV'23JPC29.01
  GACAAC-1JPC29.88
  Leiden AtletiekJPC32.16

4x40m


Serie 1

  AV'23AV'23MPC29.04
  StartbaanC girl powerMPC29.68
  HACB100MPC30.09
  AKUAKU 1MPC30.69

Serie 2

  De SpartaanSneeuwwitjeMPC27.87
  AV SpartaUltimate LightningMPC28.17
  AACAAC-1MPC28.51
  Leiden AtletiekMPC30.25
  GAC HilversumMPC GACMPC30.57

4x40m


Serie 1

  StartbaanSnelheids duivelsJPB26.37
  Nea VolhardingJPB27.11
  GAC HilversumSpeedMachine4JPB27.24
  HACChubb VarelJPB29.11

Serie 2

  Haag AtletiekGoudJPB25.75
  AV'23AV'23JPB27.46
  AKUAKU 1JPB27.71
  De SpartaanTer SpeckiesJPB27.84
  AV SpartaBest of Four GuysJPBDNF

Serie 3

  Leiden AtletiekJPB25.86
  ARV IlionIlion Peter PanJPB26.11
  Almere'81Almere81JPB26.19
  CAV EnergieJPB EnergieJPB27.07
  AACAAC-1JPBDNS

4x40m


Serie 1

  Haag AtletiekBlauwMPB27.48
  Nea VolhardingMPB28.87
  HACBoesBoesMPB29.28
  StartbaanDe puppiesMPB30.38

Serie 2

  Nijmegen AtletiekWild CatsMPB26.83
  Athletade PinguinsMPB27.90
  De SpartaanDoornroosjeMPB28.34
  AV'23AV'23MPB28.63
  ARV IlionIlion BelleMPB29.53

Serie 3

  GAC HilversumGACmpbMPB25.20
  AV EdamA.V. EdamMPB25.58
  AACAAC-1MPB25.64
  CAV EnergieMPB EnergieMPB26.30
  Leiden AtletiekMPB26.42

4x60m


Serie 1

  Haag AtletiekgroenJPA35.63
  AV HaarlemmermeerJPA35.87
  AKUAKU 2JPA39.43
  AKUAKU 1JPA41.58
  AACAAC-1JPADQ

Serie 2

  Almere'81Speedy gonzalos JPA34.70
  AV EdamA.V. EdamJPA34.73
  StartbaanPak hem danJPA36.27
  ARV IlionIlion TurboteamJPA36.96
  De SpartaanGroen/WittenJPA38.80
  Nea VolhardingJPADNF

Serie 3

  Ciko'66The SpeediesJPA35.73
  AC TIONJPA TIONJPA35.91
  AV SpartaBliksem BoysJPA36.53
  AV Fortunade rode pantersJPA37.03
  HACDe SmeerwolvenJPA39.67

Serie 4

  CAV EnergieJPA EnergieJPA34.18
  GAC HilversumGAC JPA2JPA35.68
  AV FortunaDe Gele PantersJPA35.70
  GAC HilversumJPA1JPA36.53
  ClimaxDe Snelle Jelle'sJPA36.75

Serie 5

  AV'23AV'23 JPA33.99
  Leiden AtletiekJPA34.23
  ARV IlionIlion The winnersJPA35.11
  AV AtverniatverniJPA35.21
  DEMJPA35.29
  Almere'81JPA36.40

4x60m


Serie 1

  AV'23AV'23MPA35.65
  DEMMPA36.42
  StartbaanTeam KwebbelMPA36.78
  AV SpartaSprintini'sMPA39.03

Serie 2

  Ciko'66Numero UnoMPA34.41
  AV SpartaDe BijtjesMPA35.24
  AV HaarlemmermeerMPA36.00
  PhanosMPA37.52
  De SpartaanAssepoetserMPA37.92
  ARV IlionIlion Las ChicasMPA38.91

Serie 3

  StartbaanDream teamMPA35.69
  HACKillerbunniesMPA36.08
  Nea VolhardingMPA36.68
  AACAAC-1MPA36.94
  AAV'36AAV36 meiden A2MPA38.47
  AKUAKU 1MPADQ

Serie 4

  Haag AtletiekGeelMPA35.92
  Almere'81girlpowerMPA36.03
  AV AtverniatverniMPA36.20
  GAC HilversumMPA1MPA37.35
  AV FortunaDe KlessebessenMPA38.44
  Climaxde roze haaienMPADQ

Serie 5

  Almere'81MPA Almere'81MPA34.75
  CAV EnergieMPA EnergieMPA34.84
  GAC HilversumMPA35.10
  Leiden AtletiekMPA35.48
  AV EdamA.V. EdamMPA36.35
  ARV IlionIlion SportilionMPADQ

4x1500m (NK)


Serie 1

  AV Sprint-BredaSprintMannen16.04.23
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running Team 1Mannen16.11.40
  Leiden Atletiekleiden atletiekMannen16.30.17
  HeraTeam OrangeMannen16.57.08
  Seven Hills Running TeamSeven Hills Running Team 2Mannen16.57.62
  GSAV VitalisDe V.V.VitalistenMannen17.28.86
  AKUAKU 1Mannen17.31.12
  AV HaarlemmermeerMannen17.35.89
  Leiden AtletiekLeiden atletiekMannen17.41.48
  HACStoffeermeestersMannen18.25.62
  AltisAltismastersMannen18.49.13

4x100m (Finale,NK)

  PACIt's Gold What belongs to usJJB43.67
  Ciko'66CIKO 4 x 100JJB44.83
  Nijmegen Atletiekhunks on trackJJB46.33
  AV TriathlonTriathlon 5JJB46.50
  VAVSprint ploeg VAVJJB46.91
  Haag AtletiekHaagse runnersJJBDNF

4x100m (Finale,NK)

  SAVSAV 1MJB48.52
  AKUAKU 1MJB49.03
  AV'34 ApeldoornAv'34MJB50.33
  AV Generaal MichaŽlisGeMiktMJB52.12
  Almere'81MJBDQ
  CAV EnergieCAV EnergieMJBDQ

4x100m (Finale,NK)

  Atletiek MaastrichtFlying Limbo'sJJA42.60
  PhanosOssie-boysJJA43.05
  Prins HendrikwinnersJJA43.62
  PACNet iets minder dan onze B-tjesJJA43.96
  AV StartbaanStartbaan 1JJA44.01
  AACJJAdnf

4x100m (Finale,NK)

  PhanosTeam TerrorMJA47.51
  Rotterdam AtletiekMJA49.08
  AACMJA50.23
  VAVSprintgroep VAVMJA51.41
  Dokevde dokev 4MJA51.46
  AV EdamA.V. EdamMJADQ

4x100m (Finale,NK)

  AV SpartaMannen42.54
  AV Lycurgusgood running teamMannen42.76
  AACMannen43.56
  AV HaaksbergenAVHMannen44.06
  AV PhoenixAV PhoenixMannen44.36
  AV SpartaSparta 2Mannen46.70

4x100m (Finale, NK)

  PhanosVrouwen47.27
  AV AtverniVrouwen48.14
  AV SpartaVrouwen50.48
  Olympus'70Westland LadiesVrouwen50.64
  AV WijchenGirlpowerVrouwen54.42
  AV HeerenveenAV'55Vrouwendnf

4x100m (NK)

  combiV50 nationaal teamVrouwen Masters0.53.26
  GAC HilversumVrouwen Masters55.20
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters56.42
  AV EdamA.V. EdamVrouwen Masters57.18
  nationale ploeg 65+oranje 65Vrouwen MastersDQ

Speciale estafette

  Leiden Atletiek1xPupillen29.71
  ARV IlionIlion Cheeta'sPupillen29.91
  Leiden Atletiek2xPupillen31.87
  ARV IlionIlion Poema'sPupillen32.19
  Haag AtletiekOlijfgroenPupillen32.92

Serie 2

  AV'23AV'23 Team 1Pupillen30.13
  PhanosPupillen30.67
  AV'23AV'23 team 3Pupillen31.77
  HACPietwietvogelsPupillen32.45
  HACFuture OlympiaPupillen35.14
  Leiden Atletiek3xPupillenDQ

Serie 3

  Haag AtletiekOranjePupillen32.09
  AV SpartaRandom RacersPupillen33.90
  Haag AtletiekPaarsPupillen34.04
  AACAAC-2Pupillen34.56
  ClimaxClimax top teamPupillen35.29
  AACAAC-1Pupillen36.18

Serie 4

  StartbaanSnel Sneller SnelstPupillen31.73
  De SpartaanLeeuwinnenPupillen32.22
  StartbaanHard Harder HardstPupillen32.58
  AV'23AV'23 team 2Pupillen32.65
  Leiden Atletiek4xPupillen34.23
  De SpartaanTijgersPupillen36.37

Serie 5

  StartbaanHardst Snelst BestPupillen30.56
  Haag AtletiekzilverPupillen30.90
  StartbaanGoed Beter BestPupillen31.93
  HACDe sister actPupillen32.65
  AKUAKU 3Pupillen33.94
  AKUAKU 2Pupillen37.75

Serie 6

  AV SpartaDe Flitsende Puppy'sPupillen30.51
  AV SpartaMixed MenacePupillen32.17
  ARV IlionIlion GazellesPupillen32.27
  HACNie veurskietePupillen32.99
  De SpartaanJaguarsPupillen33.74
  AKUAKU 1Pupillen34.14

4x400m (NK)


Serie 1

  AV StartbaanStartbaan 1JJB3.37.25
  AV TriathlonTriathlon 6JJB3.37.87
  AV lopersgroep DeurneThe Fast en the furious B'sJJBDNS
  AV SpartaHaagse PubersJJBDQ

Serie 2

  av Pijnenburgde peperkoekmannetjesJJB3.40.23
  Leiden Atletiekleiden atletiekJJB3.46.05
  Haag AtletiekHaagse runnersJJBDNS
  Ciko'66CIKO 400 TEAMJJBDNS
  AV'23JJBDQ

4x400m (NK)


Serie 1

  AKUAKU 1MJB4.07.35
  AV'23MJB4.19.65
  AV HaarlemmermeerMJB4.19.90
  AV PijnenburgTop BMJB4.20.46
  AV Generaal MichaŽlisGeMixtMJB4.30.01
  HACDe groeten aan Peter MandersMJB4.58.53

4x400m (NK)

  AV StartbaanStartbaan 1JJA3.31.77
  AV HaarlemmermeerJJA3.32.55
  HACDe vieze leuningjongensJJA4.06.01

Serie 2

  ScopiasEstaVenloJJA3.23.19
  Ciko'66JJA3.27.00
  AACJJA3.30.61
  ClimaxJJA3.35.38

4x400m (NK)


Serie 1

  PhanosTeam TerrorMJA3.58.34
  AV ZaanlandpakjijhetstokjeevenaanikbenzomoeMJA4.03.62
  AV EdamA.V. EdamMJA4.21.97
  AKUAKU 1MJA4.30.62

4x400m (NK)

  AV HaarlemmermeerMannen3.17.42
  AACMannen3.26.51
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen3.27.35
  AV TriasAV TriasMannen3.27.96
  AV HaarlemAV HaarlemMannen3.28.72
  AV PhoenixAV PhoenixMannen3.46.70

4x400m (NK)

  AV AttilaMoonen Mila TeamVrouwen3.51.96
  Olympus'70Westland LadiesVrouwen4.00.13
  Rotterdam AtletiekVrouwen4.02.91
  AVWijchenGirlpowerVrouwenDQ

4x400m (NK)

  AV StartbaanStartbaan 1Mannen Masters3.50.45
  VAVVAV-PowerMannen Masters3.50.96
  Prins Hendrikde oude HendrikMannen MastersDQ
  AKUAKU 1Mannen MastersDQ

9/27/2009


Zweedse estafette

  AV'23MJD2.38.71
  ARV IlionIlionMJD2.47.83
  Leiden AtletiekMJD2.48.58
  AV StartbaanMJD2.52.84
  HACHoeIstNauw?MJDDQ

Serie 2

  PhanosMJD2.34.02
  AV HollandiaMJD2.35.37
  Ciko'66LACEMJD2.38.84
  AV PijnenburgMeiden DMJD2.42.13
  AAV'36AAV 36MJD2.43.84
  Haag AtletiekDe Speedy'sMJD2.45.36

Serie 3

  AV EdamA.V. EdamMJD2.30.97
  Prins HendrikphMJD2.38.45
  AV TriathlonTriathlon 12MJD2.38.84
  PACPAC MJDMJD2.44.32
  Olympus'70Westland GirlsMJD2.45.48
  AV lopersgroep DeurneDDD (Deurse Dames D)MJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  Leiden AtletiekJJD2.29.15
  SuomiSuomi-DJJD2.29.99
  AV SpartaSparta ExpresJJD2.36.35
  AV EdamknekkebreudJJD2.44.35
  Ciko'66Turbo'sJJD2.44.77
  Haag AtletiekDe vurige 4JJD2.45.72

Serie 2

  Prins HendrikphJJD2.23.51
  PACPAC JJDJJD2.26.57
  AAV'36AAV36 DeesJJD2.38.34
  HACTeam MosesJJD2.39.64
  AV StartbaanStartbaan 2JJD2.39.85
  AV'23JJD2.44.86

Serie 3

  ClimaxJJD2.35.36
  AV StartbaanJJD2.39.21
  AV lopersgroep DeurneBlauw Gele Tornado'sJJD2.43.73
  AV TriathlonTriathlon 15JJD2.44.87
  Olympus'70Westland BoysJJD2.45.65
  AV'47AV'47JJD2.45.82

Zweedse estafette


Serie 1

  AKUAKU 1MJC2.27.36
  ARV IlionIlionMJC2.29.36
  PhanosMJC2.32.07
  AV StartbaanAV StartbaanMJC2.37.39
  HACAltijdweerdievervelendebassieenadriaanMJC2.47.92
  AV'47AV'47MJC2.48.47

Serie 2

  AV SpartaAV SpartaMJC2.27.06
  AV'23MJC2.28.71
  AV lopersgroep DeurneDeurs Zweeds CombiMJC2.30.96
  PACPAC MJCMJC2.35.40
  CAV EnergieEnergie MJCMJC2.36.38
  ClimaxMJC2.38.22

Zweedse estafette


Serie 1

  PACPAC JJCJJC2.09.21
  Phanosouwe tijdenJJC2.13.21
  AV StartbaanAV StartbaanJJC2.14.55
  HACYuri's bendeJJC2.21.36
  ARV IlionIlionJJC2.22.50
  AV SpartaSparta ExpresJJC2.23.17

Serie 2

  AV'23JJC2.13.16
  Prins HendrikphJJC2.13.63
  AACJJC2.16.12
  AV TriathlonTriathlon 10JJC2.25.68
  ClimaxJJC2.30.49
  HACKasparovJJC3.00.64

Zweedse estafette


Serie 1

  AKUAKU 1MJB2.25.86
  AV StartbaanStartbaan 1MJB2.26.86
  Olympus'70Westland JunioresMJB2.34.35
  AV'23MJB2.37.67
  HACAnnie's kilometervretersMJB2.53.40
  GAC HilversumGac HilversumMJBdnf

Serie 2

  CAV EnergieCAV EnergieMJB2.18.53
  SAVSAV1MJB2.19.83
  AV DaventriaRunning Eagles AheadMJB2.22.51
  PACBe warned, we are the best!MJB2.25.55
  AV TriathlonTriathlon 4MJB2.29.64
  AV lopersgroep DeurneFast Yellow B ladiesMJB2.45.08

Zweedse estafette


Serie 1

  AV lopersgroep Deurnethe Fast & the Furious B'sJJB2.04.48
  AV TriathlonTriathlon 7JJB2.10.27
  AV SpartaHaagse PubersJJB2.10.87
  AV StartbaanStartbaan 1JJB2.13.85
  HACDe ZweetslippersJJB2.19.74

Serie 2

  PhanosB'sten (beesten)JJB2.03.89
  PACDe StoeipoesjesJJB2.04.74
  Nijmegen Atletiektoo good to be trueJJB2.11.33
  AV'23JJB2.14.32
  DEMJJB2.14.53
  av PijnenburgJJB2.14.75

Zweedse estafette


Serie 1

  AV EdamA.V. EdamMJA2.24.97
  AAV'36MJA2.27.89
  AACMJA2.30.12
  VAVSprintgroep VAVMJA2.31.33
  TyphoonTyphoonMJA2.31.57
  HACDie StaffelfrauenMJA2.48.00

Serie 2

  Rotterdam AtletiekMJA2.20.48
  Leiden AtletiekDe toekomstMJA2.22.77
  Prins HendrikphMJA2.28.78
  RKHAVRKHAVMJA2.29.20
  AV'40MJA2.29.49
  Olympus'70Westland mA'sMJA2.38.64

Zweedse estafette


Serie 1

  AV StartbaanStartbaan 1JJA2.03.34
  AACJJA2.03.40
  SAVsav 2JJA2.07.21
  AAV'36JJA2.12.02
  Combi(Spado,Ilion,Hellas)Team XL 2JJA2.12.47
  HACDe koekenbakkersJJADQ

Serie 2

  Combi( Hellas, Lyc, Clyt)Team XLJJA1.59.67
  Prins HendrikwinnersJJA2.01.85
  PACPAC BOYS JJA2.03.39
  ClimaxJJA2.06.88
  Olympus'70Westland JuniorsJJA2.07.96
  AV'34 Apeldoornavī34JJA2.08.73

Zweedse estafette


Serie 1

  AV AtverniVrouwen2.24.74
  HACDe Grote Afsnij DelegatieVrouwen2.28.30
  AKUAKU 1Vrouwen2.33.20
  Almere'81VrouwenDQ

Serie 2

  AACVrouwen2.20.48
  Olympus'70Westland LadiesVrouwen2.21.29
  AV SpartaVrouwen2.24.57
  ClimaxBOOBSVrouwen2.30.54
  GAC HilversumVrouwen2.33.18

Zweedse estafette


Serie 1

  AACMannen2.00.30
  Atletiek MaastrichtFlying Limbo'sMannen2.00.71
  PhanosMannen2.00.89
  AV EdamMannen2.09.66
  AV'23zweedse mastersMannen2.16.55
  AV StartbaanStartbaan 1MannenDQ

4x600m

  CAV EnergieCozosaniMJD7.13.73
  AV TriathlonTriathlon 13MJD7.22.52
  PACPAC MJDMJD7.25.06
  PhanosMJD7.30.11
  ClimaxMJD7.38.67
  ARV IlionIlion MJD7.40.06
  HeraHeraooijenvaars op langMJD7.41.58
  Olympus'70Westland GirlsMJD7.53.46
  AV'23MJD8.08.72
  AV StartbaanMJD8.12.47
  HACHobbelPERdjesMJD8.23.99
  AV lopersgroep DeurneDDD (Deurse Dames D)MJDDQ

4x600m

  HeraDe Daltons op lang!JJD6.55.13
  ARV IlionIlionJJD7.10.96
  AV StartbaanJJD7.15.48
  AV SpartaSparta ExpresJJD7.24.72
  AAV'36AAV 36 DeesJJD7.25.41
  HACTeam JanskiJJD7.28.63
  AV'23JJD7.30.15
  AV TriathlonTriathlon 17JJD7.39.05
  AV'47AV'47JJD8.03.25
  Olympus'70Westland BoysJJD8.04.85
  Ciko '66JJD8.06.57
  CAV EnergieJJD EnergieJJDDQ

4x800m

  AV AttilaMoonen Mila TeamMJC10.06.04
  Nijmegen atletieknijmegen atletiekMJC10.14.55
  AV SpartaAV SpartaMJC10.15.24
  Ciko'66The OlympicsMJC10.22.26
  HACTapas teamMJC11.14.44
  AV TriathlonTri 8MJC11.23.60
  AV lopersgroep DeurneDeurs Zweedse CombiMJC11.25.54
  AV StartbaanAV StartbaanMJC11.39.83
  AV'47AV'47MJC12.20.27

4x800m

  AV HaarlemmermeerJJC10.02.55
  AV StartbaanAV StartbaanJJC10.15.45
  AV SpartaSparta ExpresJJC10.27.69
  AV'23JJC10.32.34
  Lopersgroep DeurneJJC10.34.87
  AKUAKU 1JJC10.41.80
  HACTerror JoostJJC11.31.76
  Prins HendrikJJC8.58.05
  CAV EnergieJJC EnergieJJC9.09.81
  Haag AtletiekTeam Paul-Julius-Billy-JethroJJC9.22.08
  AV lopersgroep Deurnethe Yellow FlashlightsJJC9.23.07
  PhanosJJC9.52.65

4x800m (NK)

  AV AquiloAv AquiloJJA8.19.36
  AV HaarlemmermeerJJA8.21.99
  Rotterdam AtletiekRakkersJJA8.55.22
  AV'34 Apeldoornav'34JJADNS

4x800m (NK)

  AV'34 ApeldoornVrouwen10.24.97
  GSAV VitalisFemmes VitalesVrouwen10.25.78
  nationale ploeg 65+holland 8Vrouwen13.26.49
  AV AttilaMoonen Mila TeamVrouwen9.25.62
  Rotterdam AtletiekRotterdam AtletiekVrouwen9.51.44
  De SpartaanSpartaan meisjes-AVrouwen9.58.57
  ClimaxB.O.O.B.'sVrouwenDNS

4x800m (NK)

  Leiden Atletiekleiden atletiekMannen7.42.93
  AV Sprint-BredaSprintMannen7.44.44
  HeraDe BoefjesMannen7.49.85
  ClimaxMila-Power.nlMannen7.57.37
  AV HaarlemmermeerMannen8.06.03
  AKUAKU 1Mannen8.37.57
  AV StartbaanStartbaan 1Mannen9.19.54
  PACMannen9.53.22
  HACDe kale kamelenMannenDNS

4x200m

  AV Generaal MichaŽlisGamMelMJB1.51.76
  AV StartbaanStartbaan 1MJB1.52.61
  Ciko'66CIKO M 200MJB1.56.16
  AV lopersgroep DeurneFast Yellow B LadiesMJB1.59.89
  HACAsj..Asj..MJB2.07.15

Serie 2

  CAV EnergieMJB1.43.95
  AV'34 ApeldoornAv'34MJB1.48.05
  Nijmegen AtletiekChick'n runMJB1.48.95
  AV HaarlemmermeerMJB1.49.84
  Haag AtletiekThe Hague GirlsMJB1.54.99
  Olympus'70Westland JunioresMJB1.57.94

4x200m


Serie 1

  Ciko'66CIKO 4 x 200JJB1.36.52
  AV lopersgroep Deurnethe Fast & the Furious B'sJJB1.36.92
  HACGaaasJJB1.38.76
  AV StartbaanStartbaan 1JJB1.43.23
  AV'23JJBDQ

Serie 2

  Prins HendrikPHJJB1.31.45
  PACDream TeamJJB1.31.72
  PhanosB'sten (beesten)JJB1.33.61
  AV SpartaDe Haagse PubersJJB1.37.47
  Nijmegen Atletiekall that and speed tooJJB1.38.10
  AV HaarlemmermeerJJB1.38.36

4x200m


Serie 1

  AV StartbaanStartbaan VrouwenVrouwen1.56.87
  AKUAKU 1Vrouwen1.58.62
  Pallas '67 (Masters)palletenVrouwen1.58.91
  GAC Hilversum (Masters)Vrouwen1.59.08
  AV Startbaan (Masters)flying vetsVrouwen2.03.53
  HACDe matroosjesVrouwen2.04.54

Serie 2

  AACVrouwen1.43.78
  Olympus'70Westland LadiesVrouwen1.48.87
  NEA VolhardingPurcy's GoudkuipjesVrouwen1.51.79
  GAC HilversumVrouwen1.52.93
  RKHAVRKHAVVrouwen1.54.47
  Olympus'70Westland Little LadiesVrouwen2.01.28

4x200m


Serie 1

  AV StartbaanStartbaan 1Mannen1.34.39
  Olympus'70Westland JuniorsMannen1.36.44
  AACMannenDQ

Serie 2

  Ciko'66Mannen1.31.55
  AV HaarlemmermeerMannen1.31.69
  AV EdamMannen1.35.72
  ClimaxMannen1.36.84

4x200m (NK)


Serie 1

  AV StartbaanStartbaan 1Mannen Masters1.39.08
  Leiden Atletiekleiden atletiekMannen Masters1.43.75
  AV'23av 23Mannen Masters1.44.96
  VAVVAV-PowerMannen Masters1.48.15
  HACDe ZweetberenMannen Masters2.03.80

4x60m

  Nea VolhardingMJD31.77
  PhanosMJD32.30
  Leiden AtletiekMJD32.79
  AAV'36AAV 36MJD34.05
  HACBerlino'sMJD35.83

Serie 2

  Prins HendrikphMJD33.35
  AV'23MJD33.70
  HeraDe HeraooijevaarsMJD34.10
  Haag AtletiekDe Speedy'sMJD34.41
  AV StartbaanMJD34.60
  AV TriathlonTriathlon 11MJD35.53

Serie 3

  ARV IlionIlionMJD33.03
  GAC HilversumMJD33.25
  Olympus'70Westland GirlsMJD33.54
  Ciko'664 x 60 CIKOMJD33.66
  ClimaxMJD33.69
  CAV EnergieEnergie MJD33.90

Serie 4

  AV HollandiaMJD31.45
  AV EdamA.V. EdamMJD32.11
  KAV HollandCribMJD32.84
  PACPAC MJDMJD32.94
  AV PijnenburgMeisjes DMJD33.06
  AV lopersgroep DeurneDDD (Deurse Dames D)MJD35.29

4x80m


Serie 1

  Almere'81JJD43.24
  AAV'36 AAV36JJD44.54
  AV StartbaanJJD45.75
  HACBokpikkenJJDDQ

Serie 2

  Prins HendrikphJJD41.55
  AV'23JJD43.91
  Haag AtletiekDe snelle 4JJD45.71
  AV EdamknekkebreudJJD46.71
  Av StartbaanStartbaan 2JJD46.88
  AV TriathlonTriathlon 14JJD49.36

Serie 3

  AV SpartaSparta ExpresJJD43.65
  ClimaxJJD44.86
  AV lopersgroep DeurneBlauw Gele Tornado'sJJD45.37
  Ciko'66Turbo'sJJD46.24
  Olympus'70Westland BoysJJD46.63
  Nijmegen AtletiekJJD46.92

Serie 4

  PACPAC JJDJJD39.67
  ARV IlionIlionJJD40.17
  HeraDe DaltonsJJD42.13
  AV FortunaFortuna DtjesJJD42.85
  SuomiJJD43.30
  Leiden AtletiekJJDDQ

4x80m


Serie 1

  Almere'81Toch nogMJC40.31
  PhanosMJC42.06
  AKUAKU 1MJC42.72
  HACArd's brigadeMJC42.80
  AV'23MJC43.29
  AV StartbaanAV StartbaanMJC44.34

Serie 2

  AV SpartaAV SpartaMJC41.53
  GAC HilversumMJC42.12
  Haag AtletiekThe Hague GirlsMJC42.34
  Ciko'664 x 80 CIKOMJC42.84
  ClimaxMJC43.16
  AV ImpalaAV ImpalaMJC43.40

Serie 3

  ARV IlionIlionMJC39.67
  Leiden AtletiekMJC41.09
  PACPAC MJCMJC41.94
  Prins Hendrikph1MJC42.69
  AV PEC 1910meisjes c Pec ZwolleMJCDNF
  AV lopersgroep DeurneDeurs Zweedse CombiMJCDQ

4x100m


Serie 1

  AV StartbaanAV StartbaanJJC49.06
  DEMJJC51.27
  AV HaarlemmermeerJJC52.34
  HACDribbelkoningenJJCDNF

Serie 2

  CAV EnergieJJC47.89
  AACJJC48.88
  Haag AtletiekTeam All-starJJC49.15
  ARV IlionIlionJJC49.63
  ClimaxJJC51.95
  AV TriathlonTriathlon 9JJC52.84

Serie 3

  PACPAC JJCJJC45.74
  Phanosouwe tijdenJJC46.31
  Prins HendrikphJJC46.32
  AV'23JJC47.04
  AV SpartaSparta ExpresJJC51.07
  CombiDe GelderlandersJJC51.59

10x100m


Serie 1

  PhanosPhanos-Xtremesen/jun (mixed)1.52.38
  Combi (Corruptie)sen/jun (mixed)1.57.52
  AACAAC Ploeg 1sen/jun (mixed)2.13.67
  AV Startbaanvrouwensen/jun (mixed)2.14.43
  Ciko'66TopTeamsen/jun (mixed)2.20.81
  GAC Hilversum masterssen/jun (mixed)2.32.65

Serie 2

  AV lopersgroep DeurneDeurse Sprintteamsen/jun (mixed)2.04.76
  Haag AtletiekHaag Atletieksen/jun (mixed)2.19.14
  AV StartbaanStartbaan1sen/jun (mixed)DNF
  Atletiek MaastrichtPokťmonsen/jun (mixed)DNS
  GAC Hilversumgac hilversumsen/jun (mixed)DQ
  AACAAC Ploeg 2sen/jun (mixed)DQ

Serie 3

  PACAls de start maar goed is!!sen/jun (mixed)1.51.02
  HACPowernerdssen/jun (mixed)1.56.69
  AV TriathlonTriathlon 18sen/jun (mixed)2.06.18
  HACAnna Bollensen/jun (mixed)2.27.57
  Ciko'66Brouwer-powersen/jun (mixed)DQ
  AV EdamKnekkebreud grootsen/jun (mixed)DQ