2018 - Uitslag

9/24/2011


10x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekB/C Pupillen mixed1.11.9
  Haag AtletiekHaagse MiksB/C Pupillen mixed1.14.6
  Herculesre-mixedB/C Pupillen mixed1.16.4
  Nijmegen AtletiekNA9B/C Pupillen mixed1.20.6

Serie 2

  AV SpartaSparta BCB/C Pupillen mixed1.11.1
  AV'23B/C Pupillen mixed1.15.2
  AV EdamMaak plaats!B/C Pupillen mixed1.15.6
  Pallas '67Pallas super boysB/C Pupillen mixed1.15.8

Serie 3

  ARV IlionilionB/C Pupillen mixed1.11.4
  Nijmegen AtletiekNA8B/C Pupillen mixed1.19.0
  HACwanne hauwp joongB/C Pupillen mixed1.19.6
  StartbaanB/C Pupillen mixed1.21.9

10x60m


Serie 1

  AV SpartaSparta A MixedA-Pupillen(mixed)1.33.3
  AV'47Fifty FiftyA-Pupillen(mixed)1.36.6
  StartbaanA-Pupillen(mixed)1.39.9
  Haag AtletiekHaagse Miks SpeciaalA-Pupillen(mixed)DQ

Serie 2

  AV Triathlon10xblauwA-Pupillen(mixed)1.34.8
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.37.8
  AV'23A-Pupillen(mixed)1.42.2
  Pallas '67Pallas super AA-Pupillen(mixed)1.44.3

Serie 3

  ARV IlionilionA-Pupillen(mixed)1.38.7
  AV EdamWij hebben ongelofelijke haastA-Pupillen(mixed)1.38.7
  Nijmegen AtletiekNA7A-Pupillen(mixed)1.43.1
  HACnog meier joongA-Pupillen(mixed)1.43.2

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV'23JJB45.38Q
  Almere'81Almere 81JJB45.90Q
  KAV HollandJJBDNF

Serie 2

  Haag AtletiekHaag AtletiekJJB45.61Q
  PAC RotterdamJJB45.68Q
  ATV ScorpioScorpio 3JJB46.33
  GACJJBDNF
  Groningen AtletiekJJBDSQ

Serie 3

  PhanosJJB44.46Q
  ARV IlionIlion JBJJB45.41Q
  AV TriathlonAVTriathlon 5JJB46.91
  AAV'36JJB47.69
  Herculesdjie-djie-sie,bieJJB48.83
  AV Pijnenburgde Pijnenburger Nacho'sJJBDNF

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  PEC 1910Swolsche chicksMJB50.16Q
  PhanosMJB50.94Q
  ATV ScorpioScorpio 4MJB54.09
  AV SpartaAV SpartaMJBDQ

Serie 2

  AV Oss'78MJB52.16Q
  GACMJB52.19
  LycurgusLycurgus meidenMJB55.01
  AV'23MJBDNS

Serie 3

  ARV IlionIlion MBMJB47.45Q
  Atletiek MaastrichtMJB50.14Q
  PAC RotterdamPAC Numero Uno!!MJB51.77Q
  AAV'36MJBDNS
  CAV EnergieMJBDNS

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  LycurgusLycurgus MenJJA44.25Q
  AV ZaanlandDe groene ballerina's JJA44.82Q
  AV StartbaanBaan 3,5JJA47.56
  HACArd geen 100m?JJA47.58
  AACJJADNS

Serie 2

  PAC RotterdamTe ELLUFJJA43.89Q
  CIKO'66JJA45.16Q
  AV Impalade ImpalezenJJA45.26Q
  KAV HollandJJA45.45Q
  AV EdamHier met dat stokkie!!!JJA49.66

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV'34MJA49.22
  HerculesHigherMJA50.77
  AV ZaanlandMJA51.05
  AV StartbaanMJA51.63
  KAV HollandMJA52.32
  Generaal MichaŽlisGMMJADNF

4x40m

  Pallas '67Pallas CJPC27.26
  Nijmegen AtletiekNA6JPC31.73
  CAV EnergieJPCDNS
  de SpartaanPietJPCDQ

Serie 2

  PAC RotterdamPAC JPCJPC28.01
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJPC29.21
  AKUAKU 1JPC31.31
  StartbaanJPC31.93
  HACzij zijn groot en ik is kleinJPC34.33

Serie 3

  AV SpartaSparta JPCJPC26.15
  ARV IlionilionJPC26.96
  Haag AtletiekoranjeJPC30.10
  AV'23JPC30.64
  KAV HollandJPCDQ

4x40m


Serie 1

  StartbaanMPC31.25
  AACAACMPC31.33
  HAC(K)impossibleMPC35.05
  de SpartaanMargaMPC35.34
  PAC RotterdamPAC MPCMPCDNF

Serie 2

  Nea VolhardingMPC26.76
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMPC27.87
  Haag AtletiekGeelMPC28.81
  Nijmegen AtletiekNA5MPC29.58
  KAV HollandMPC30.89

4x40m


Serie 1

  ARV IlionilionJPB26.73
  Herculesjunior power ballsJPB27.73
  de SpartaanMaxJPB28.31
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJPBDQ

Serie 2

  AV DokevDokevJPB26.01
  Haag AtletiekGroenJPB26.53
  Pallas '67Pallas BJPB26.92
  PAC RotterdamPAC JPBJPB27.46
  HACRataplanJPB27.96
  AV'23JPB28.63

Serie 3

  DEMJPB25.69
  AV EdamGoud!JPB25.81
  AV SpartaSparta JPBJPB25.92
  AV TriathlonDe blauwe treinJPB26.28
  Nijmegen AtletiekNA4JPB26.40
  StartbaanDe StartbaankanonnenJPB28.30

4x40m


Serie 1

  AV'23MPB28.05
  de SpartaanStephanieMPB28.13
  PAC RotterdamPAC MPBMPB28.30
  Haag AtletiekGeelMPB28.32
  HACKillerbunniesMPB28.37
  AKUAKU1MPB31.75

Serie 2

  CAV EnergieMPB27.30
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMPB27.35
  StartbaanDe StartbaanrakettenMPB27.77
  Almere'81MPB28.19
  ARV IlionilionMPB29.56
  Herculesbeste pupillen meidenMPB30.79

Serie 3

  AV'40Delfts blauwMPB25.54
  KAV HollandMPB25.91
  Nijmegen AtletiekNA3MPB26.24
  DEMMPB27.82
  AV EdamJan SmitMPB28.13
  AV TriathlonDe smurfjesMPBDQ

4x60m


Serie 1

  AV'23JPA34.10
  GACGAC H A2JPA34.68
  KAV HollandHolland 2JPA35.55
  AACAACJPA39.01

Serie 2

  Pallas '67Pallas A2JPA35.01
  AV SpartaSparta JPAJPA35.37
  CIKO'66JPA35.69
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJPA35.90
  StartbaanSneller dan het eerste team?JPA36.37
  HACChubb VarelJPA39.41

Serie 3

  PAC RotterdamPAC JPAJPA34.81
  de SpartaanJanJPA36.66
  CAV EnergieEnergieJPA37.51
  Nijmegen AtletiekNA2JPA38.15
  ARV Ilionilion A-1JPADQ
  AKUAKU1JPADQ

Serie 4

  StartbaanTopsprintersJPA35.12
  ARV Ilionilion A-2JPA35.30
  Haag AtletiekHaagse HarriesJPA35.67
  DEMJPA37.49
  Hellas UtrechtHellas SuperheldenJPA37.72
  VAVJPA38.09

Serie 5

  KAV HollandHolland 1JPA34.22
  AV'47Sambal bij?JPA35.11
  GVACForza GVACJPA35.83
  AV TriathlonBlauwe jongensJPA36.01
  AC TIONJPA TIONJPA36.91
  AV EdamZe smelten de kazenJPA39.87

4x60m


Serie 1

  AV Herathe Cool CatsMPA35.42
  CIKO'66MPA36.60
  Parthenon combiPH 4MPA36.84
  Herculespower AatjesMPA37.13
  AKUAKU1MPA42.50
  HACOllienutjesMPADQ

Serie 2

  de SpartaanFiekeMPA35.92
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMPA36.11
  AV SpartaSparta MPAMPA36.28
  Pallas '67Pallas A1MPA36.50
  Almere'81MPA1MPA37.07
  StartbaanSnelheidsduivelsMPA38.74

Serie 3

  PAC RotterdamPAC MPAMPA34.39
  Haag AtletiekHaagse LadiesMPA35.84
  CAV EnergieEnergieMPA35.87
  ARV IlionilionMPA37.58
  AV'47Peper & ZoutMPA38.26
  AV'23MPA40.71

Serie 4

  AV TriathlonGauw blauwMPA34.83
  Almere'81atweetjesMPA35.45
  AV Start'78De StartersMPA35.82
  AC TIONMPA TIONMPA36.16
  VAVMPA36.48
  DEMMPA37.34

Serie 5

  AACAACMPA34.87
  GACGAC1MPA35.13
  Nijmegen AtletiekNA1MPA35.17
  LycurgusDť Lycurgus-toppersMPA35.25
  AV EdamNick & SimonMPA37.01
  Nea VolhardingMPA37.76

4x100m (Finale,NK)


Serie 1

  PhanosJJB43.85
  ARV IlionIlion JBJJB44.89
  AV'23JJB44.89 -
  Haag AtletiekHaag AtletiekJJB44.94 -
  PAC RotterdamJJB46.23 -
  Almere'81Almere 81JJBDNF

4x100m (Finale,NK)

  ARV IlionIlion MBMJB47.43
  PhanosMJB49.16
  Atletiek MaastrichtMJB49.44
  PEC 1910Swolsche chicksMJB49.72
  AV Oss'78MJB52.03
  PAC RotterdamPAC Numero Uno!!MJBdnf

4x100m (Finale,NK)

  PAC RotterdamTe ELLUFJJA42.47
  LycurgusLycurgus MenJJA43.91
  AV ZaanlandDe groene ballerina's JJA44.35
  CIKO'66JJA44.77
  AV Impalade ImpalezenJJA45.24
  KAV HollandJJA45.28

4x100m (Finale, NK)

  AV Atverniatverni boysMannen43.04
  Atletiek MaastrichtMannen43.19
  Herculesfirst timeMannen47.41
  AV StartbaanNiels waar blijft je ploeg?MannenDQ

4x100m (Finale, NK)

  Olympus'70Ladies in RedVrouwen49.30
  AAV'36Vrouwen49.35
  VAVVrouwen50.41
  VAVHobbykippenVrouwen54.45

4x100m (Finale, NK)

  AV StartbaanRelay MastersMannen Masters47.92
  VAVVAV PowerMannen Masters48.51
  Dutch Gay & Lesbian Athletics (DGLA)DGLAMannen Masters51.36
  AV'23AV23 4x100 mastersMannen Masters51.96
  GACGAC MastersMannen MastersDQ

4x100m (Finale, NK)

  GACVrouwen Masters56.06
  Nijmegen AtletiekVrouwen Masters56.21
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters56.82
  Av EdamVrouwen Masters57.87

Speciale estafette

  PAC RotterdamPupillen30.98
  ARV Ilionilion 1Pupillen30.99
  StartbaanSpeciaaltjes 2Pupillen32.32
  Nijmegen AtletiekNA11Pupillen32.61
  AV'23Team 1Pupillen32.64
  PAC RotterdamPupillenDQ

Serie 2

  ARV Ilionilion 3Pupillen31.63
  AV'23Team 2Pupillen31.86
  de SpartaanIrmaPupillen32.12
  StartbaanSpeciaaltjes 3Pupillen32.81
  HACde DaltonsPupillen33.71
  AV EdamBad-eendenPupillen34.56

Serie 3

  ARV Ilionilion 2Pupillen31.37
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1Pupillen31.76
  de SpartaanDesiPupillen32.02
  AV EdamWC-eendenPupillen33.54
  Nijmegen AtletiekNA12Pupillen35.23
  HACde afsnijdelegatiePupillen37.11

Serie 4

  AV SpartaSparta Speciaal IIPupillen30.89
  Haag AtletiekOranjePupillen31.26
  Nijmegen AtletiekNA10Pupillen31.29
  Pallas '67Pallas special 2 Pupillen32.45
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 3Pupillen32.55
  AV'23Team 3Pupillen33.71

Serie 5

  Pallas '67Pallas special 1Pupillen31.09
  de SpartaanRemiPupillen32.13
  AV SpartaSparta Speciaal IIIPupillen32.14
  StartbaanSpeciaaltjes 1Pupillen32.78
  Haag AtletiekGroenPupillen32.84
  AV EdamBaan-eendenPupillenDQ

Serie 6

  AV SpartaSparta speciaal IPupillen30.08
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2Pupillen31.80
  AV TriathlonPraas & CoPupillen31.93
  Haag AtletiekPaarsPupillen32.16
  Pallas '67pallas special 3Pupillen32.21
  HACFuture olympiaPupillen32.30

4x400m


Serie 1

  PAC RotterdamJJB3.39.13
  AV'23JJB3.41.08
  GACJJB3.42.65
  AAV'36JJB3.46.65

4x400m

  AltisAltisMJB4.14.53
  GACMJB4.17.26
  PhanosMJB4.17.77
  AV'23MJB4.22.45

4x400m (NK)

  AV ZaanlandDe groene ballerina'sJJA3.28.79
  AV StartbaanJammer dat Mark niet looptJJA3.31.21
  HACBVOítje voor DaanJJA3.46.20
  AV EdamAllegoar stikkendJJA3.47.67
  rotterdam atletiekroffa runners 1JJADNS

4x400m (NK)

  AV TriasDe Vliegende PinguinsMJA3.59.72
  AV HanzesportHanzesport MeidenMJA4.01.04
  AV ZaanlandMJA4.05.71
  AV StartbaanMJA4.07.64
  Generaal MichaŽlisGMMJA4.09.93

4x400m (NK)

  AACMannen3.24.45
  AV TriasAV triasMannen3.25.00
  AV StartbaanRelay MastersMannen3.50.77
  Dutch Gay & Lesbian Athletics (DGLA)DGLAMannen4.11.43

Serie 2

  AV HaarlemmermeerMannen3.19.69
  AV AthlosAv AthlosMannen3.22.61
  AV Startbaan4 x teveelMannen3.27.68
  AV PhoenixAV PhoenixMannen3.30.66

4x400m (NK)


Serie 1

  Olympus'70Ladies in RedVrouwen3.57.42
  PAC RotterdamVrouwen4.07.03
  HACLLLEefje uitVrouwen4.11.22

9/25/2011


Zweedse estafette

  PhanosMJD2.41.08
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJD2.42.32
  Haag AtletiekMJD2.43.42
  AV EdamEdamstersMJD2.43.63
  AKUAKU1MJD2.58.10

Serie 2

  PAC RotterdamMJD2.30.56
  HACJanski's trotsMJD2.36.28
  AV PhoenixAV PhoenixMJD2.38.06
  AAV'36MJD2.41.28
  ARV IlionIlion MD zweedsMJD2.42.12
  AV'23MJDDQ

Serie 3

  AV SpartaSpartaMJD2.32.70
  AV DEMMJD2.33.16
  Olympus'70MD-Girls in RedMJD2.44.23
  Nijmegen AtletiekTeam RSHMJD2.50.60
  AACMJD2.53.01
  AV HaarlemmermeerMJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  PAC RotterdamJJD2.28.46
  AV DEMJJD2.28.46
  AV HaarlemmermeerJJD2.37.77
  AV PijnenburgOuwe SnurkersJJD2.39.37
  AACJJD2.39.72

Serie 2

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJD2.27.20
  prins hendrikPHJJD2.27.21
  Haag AtletiekDe slakjesJJD2.41.47
  AV Lopersgroep DeurneJJD2.42.03
  HACThe knights who say: Ni!JJD2.42.53
  AKUAKU1JJDDNF

Serie 3

  AV SpartaSpartaJJD2.29.74
  GACGAC H D2JJD2.30.27
  AV EdamThe D-boysJJD2.35.52
  PhanosJJD2.44.45
  Olympus'70JD- Boys in RedJJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  PAC RotterdamMJC2.28.31
  PhanosMJC2.30.02
  AV DEMMJC2.30.75
  GACMJC2.31.01
  prins hendrikPHMJC2.31.92
  HanzesportHanzesportMJCDQ

Serie 2

  ARV IlionIlion MC zweedsMJC2.31.72
  AACMJC2.35.64
  AV PijnenburgDe Pijnenburger IjzervretersMJC2.36.09
  Haag AtletiekMJC2.40.59
  HACAltijd weer die vervelende Bassie en AdriaanMJC2.51.52
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJCDQ

Serie 3

  AV EdamGold-diggersMJC2.24.56
  Climax EdeMJC2.29.09
  Pallas 67Pallas MJCMJC2.32.86
  AttilaAV AttilaMJC2.33.15
  CAV EnergieMJC2.34.83
  Olympus'70MC-Girls in RedMJC2.42.68

Zweedse estafette


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJC2.12.53
  SuomiSuomi-1JJC2.12.66
  AACJJC2.15.58
  HACBavianosJJC2.46.04
  AKUAKU1JJCDNS

Serie 2

  ARV IlionIlion JC zweedsJJC2.07.70
  PAC RotterdamJJC2.08.13
  GACJJC2.14.81
  AV'23JJC2.20.36
  Haag AtletiekJJC2.27.24
  AV Lopersgroep DeurneJJC2.30.89

Serie 3

  AttilaAttilaJJC2.11.95
  AAV'36JJC2.13.34
  prins hendrikPHJJC2.13.81
  Climax EdeJJC2.17.28
  AV EdamDe winnaarsJJC2.24.37
  Olympus'70JC- Boys in RedJJC2.32.09

Zweedse estafette


Serie 1

  Atletiek MaastrichtMJB2.21.32
  AV Lopersgroep DeurneMJB2.32.73
  PhanosMJB2.34.59
  AV'23MJB2.34.91

Serie 2

  AV SpartaMJB2.16.23
  Nijmegen AtletiekTeam RSHMJB2.33.59
  Olympus'70MB-Girls in RedMJB2.35.20
  LycurgusLycurgus meidenMJB2.35.66

Zweedse estafette


Serie 1

  HACTerror JoostJJB2.07.07
  ATV ScorpioScorpio 5JJB2.08.25
  Haag AtletiekHaag AtletiekJJB2.10.01
  ARV IlionIlion JBJJB2.10.41
  AV'23JJBDQ

Serie 2

  CIKO'66JJB2.05.31
  Pallas 67Pallas JJBJJB2.06.34
  AAV'36JJB2.10.77
  AV TriathlonAVTriathlon 4JJB2.14.99
  Olympus'70JB-Boys in RedJJB2.19.36

Zweedse estafette


Serie 1

  PAC RotterdamMJA2.22.00
  AV StartbaanMJA2.23.84
  AVSpirit Oud-BeijerlandJoeri's angelsMJA2.25.80

Zweedse estafette

  LycurgusLycurgus MenJJA2.02.08
  AV StartbaanSinterklaas wie kent hem niet?JJA2.05.94
  KAV HollandJJA2.07.15
  Pallas 67Pallas JJAJJA2.11.87
  AV PijnenburgLazy JJADNS
  AV EdamSok bedakke JJADQ

Zweedse estafette

  AV'23AV'23Vrouwen2.28.26
  VAVVrouwen2.29.23
  AV StartbaanAV StartbaanVrouwen2.45.36

Serie 2

  ARV IlionIlionVrouwen2.19.08
  AAV'36Vrouwen2.21.80
  Olympus'70Ladies in RedVrouwen2.21.87
  RKHAVRKHAVVrouwen2.27.48

Zweedse estafette


Serie 1

  AVSpirit Oud-BeijerlandEstafeestjeMannen2.03.47
  Atletiek MaastrichtMannen2.10.92
  AV'23AV1923Mannen3.02.96

Serie 2

  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen2.00.61
  PhanosMannen2.02.58
  AV HaarlemmermeerMannen2.04.02
  AV StartbaanGemiddeld 26cmMannen2.08.94

4x600m


Serie 1

  PAC RotterdamMJD7.21.82
  AV DEMMJD7.26.00
  AV'40Estafette meiden AV'40MJD7.38.10
  CAV EnergieFast girlsMJD7.47.83
  AV StartbaanMJD7.50.62
  PhanosMJD7.58.94
  LycurgusAV Lycurgus MD2MJD8.00.82
  HACGinnen oijum merMJD8.09.12
  AACMJD8.19.10
  AV PijnenburgSee you laterMJD8.22.34

Serie 2

  CAV EnergieGoldMJD7.12.46
  AV HaarlemmermeerMJD7.27.57
  AV SpartaSpartaMJD7.33.68
  LycurgusLycurgus MD 1MJD7.38.73
  ARV IlionIlion MD langMJD7.48.94
  Haag AtletiekMJD7.50.15
  AV'23MJD8.00.14
  AV EdamEdamstersMJD8.03.84
  AV PhoenixAv PhoenixMJD8.04.19
  AAV'36MJD8.04.40
  Olympus'70MD-Girls in RedMJD8.04.55

4x600m


Serie 1

  PAC RotterdamJJD7.08.83
  AV EdamThe D-boysJJD7.27.66
  AV DEMJJD7.28.70
  AV StartbaanJJD7.35.92
  AV HaarlemmermeerJJD7.37.50
  AV Lopersgroep DeurneJJD7.38.35
  ARV IlionIlion JD langJJD7.44.95
  AV PijnenburgDe KaasblokjesJJD7.46.71
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJD7.50.14
  HACNi!JJD8.16.04
  PhanosJJDDNS

Serie 2

  AV AtverniMila Running teamJJD6.51.95
  prins hendrikPHJJD6.59.37
  AV SpartaSpartaJJD7.03.13
  Haag AtletiekJJD7.12.87
  LycurgusLycurgus JDJJD7.17.91
  AV TriathlonAVTriathlon 3JJD7.22.98
  GACGACH MixJJD7.30.13
  AAV'36JJD7.46.06
  AKUAKU1JJD7.55.75
  Olympus'70JD-Boys in RedJJD8.16.76
  AACJJD8.33.46
  AV'23JJDDNS

4x800m


Serie 1

  PAC RotterdamMJC10.15.37
  AV de LiemersAV de LiemersMJC10.20.57
  GACMJC10.28.13
  AV EdamGold-diggersMJC10.29.74
  HACArafMJC11.46.13

Serie 2

  AV TriathlonAVTriathlon 1MJC10.05.30
  PhanosMJC10.45.57
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJC11.03.28
  Haag AtletiekMJC11.07.80
  Olympus'70MC-Girls in RedMJC11.16.12
  AACMJCDNS

4x800m


Serie 1

  prins hendrikPHJJC10.49.66
  AV TriathlonAVTriathlon 2JJC9.04.41
  PAC RotterdamJJC9.17.19
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJC9.18.86
  AACJJC9.54.67
  AV Lopersgroep DeurneJJC9.57.85
  AV EdamDe winnaarsJJC9.59.79

Serie 2

  CAV EnergieEnergieJJC10.06.41
  Olympus'70JC-Boys in RedJJC10.38.07
  AAV'36AAV36JJC8.57.52
  Hellas UtrechtHellas URT teamJJC9.02.13
  GACJJC9.24.01
  Climax EdeJJC9.25.03
  AV DEMJJC9.46.25
  LycurgusLycurgus JC1JJC9.48.50

4x800m (NK)


Serie 1

  AV DaventriaDaventria Dames Draven DoorMJA10.25.34
  Leiden AtletiekMJA10.29.35
  Olympus'70MA-Girls in RedMJA9.42.85
  AttilaMJA9.46.37
  CAV EnergieEnergieMJA9.49.42

4x800m (NK)

  PhanosDe OpschotersJJA8.11.09
  PAC RotterdamJJA8.37.73
  AV HaarlemmermeerJJA8.37.80
  AV StartbaanBeetje bluffenJJA8.50.30
  CAV EnergieEnergieJJA8.51.60
  Leiden AtletiekJJA8.59.91

4x800m (NK)

  rotterdam atletiekMana raVrouwen10.00.12
  Altisaltismasters40+Vrouwen11.11.66
  Nederland mixVrouwen11.47.30
  AV DemVrouwen9.45.25
  AV PhoenixFlying PhoenixVrouwen9.46.29

4x800m (NK)

  rotterdam AtletiekMannen7.51.14
  leiden atletiekheren 1Mannen7.53.25
  AV HaarlemmermeerMannen8.02.01
  AV TriasAV TriasMannen8.03.18
  LycurgusPak 't opMannen8.18.09
  AV DaventriaDe TrimmersMannen8.32.72
  AAV'36Mannen8.53.11

4x800m (NK)

  HACKale kamelen op herhalingMannen Masters10.27.98
  de SpartaantoppersMannen Masters9.04.35
  AltisAltismasters 35+Mannen Masters9.25.15
  AV Startbaande 4-x-1500-m-ploegMannen Masters9.27.17
  AltisAltis masters 50+Mannen Masters9.54.49

4x200m

  PhanosMJB1.50.23
  AV'23MJB1.51.63
  AV Lopersgroep DeurneMJB1.52.65
  Nijmegen AtletiekTeam RSHMJB1.57.87

Serie 2

  ARV IlionIlion MBMJB1.43.49
  AV SpartaAV SpartaMJB1.45.89
  AVSpirit Oud-BeijerlandJoeri's angelsMJB1.50.31
  Olympus'70MB-Girls in RedMJB1.56.56

4x200m


Serie 1

  Almere'81JJB1.37.57
  Haag AtletiekHaag AtletiekJJB1.37.98
  AV StartbaanBAM!JJB1.40.98
  HACBrasnelissenJJBDNF

Serie 2

  AV'23JJB1.34.79
  Pallas 67Pallas JJBJJB1.38.55
  Olympus'70JB-Boys in RedJJB1.46.02
  Olympus'70JC-Boys in RedJJB1.49.68
  ARV IlionIlion JBJJBDQ

4x200m


Serie 1

  AV'34Vrouwen1.46.15
  VAVVrouwen1.51.93
  combi(tartl,davntr,phoenix,Hollndia)TartlťtosVrouwen1.59.04
  AV DaventriaVrouwen2.07.26

Serie 2

  Olympus'70Ladies in RedVrouwen1.48.45
  AV'23AV'23Vrouwen1.50.20
  RKHAVRKHAVVrouwen1.52.05
  AV StartbaanAV StartbaanVrouwen2.01.70

4x200m


Serie 1

  PhanosMannen1.32.03
  CIKO'66Mannen1.32.48
  Pallas 67Pallas JJAMannen1.39.89
  AV EdamFlitsend van startMannen1.42.00

4x200m (NK)

  combi/nationaal team V50Nationaal team V50Vrouwen Masters1.59.06 -
  GACVrouwen Masters1.59.40
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters2.03.37
  AV EdamVrouwen Masters2.04.38
  AltisAltismasters40+Vrouwen Masters2.15.45

4x200m (NK)

  AV'23AV23 4x200 mastersMannen Masters1.48.83
  AltisAlis masters 50+Mannen Masters2.05.24
  AV'23AV1923Mannen Masters2.25.42

Serie 2

  VAVVAV PowerMannen Masters1.40.78
  AV StartbaanRelay MastersMannen Masters1.43.46
  AltisAltismasters 35+Mannen Masters1.54.21
  HACZweetberenMannen Masters2.02.94

4x60m


Serie 1

  AV AtverniMJD33.12
  AACMJD33.69
  AV PijnenburgZonder KeesMJD33.73
  HACGaas eropMJD33.79
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJD34.18
  ARV IlionIlion MD sprintMJDDQ

Serie 2

  PAC RotterdamMJD31.89
  AV StartbaanAVS 1MJD32.58
  AAV'36MJD34.01
  AKUAKU1MJD38.38
  CAV EnergieMJDDNS
  LycurgusMJDDQ

Serie 3

  CIKO'66MJD32.29
  AV HaarlemmermeerMJD33.20
  AV EdamEdamstersMJD34.08
  Haag AtletiekMJD34.24
  Nijmegen AtletiekTeam RSHMJD35.28
  Olympus'70MD-Girls in RedMJDDQ

Serie 4

  AV'23MJD32.93
  AV DEMMJD33.35
  AttilaAttilaMJD33.39
  AV SpartaSpartaMJD33.66
  GACMJD33.74
  Almere'81De smurfinnenMJD33.90

4x80m


Serie 1

  AV PijnenburgMet KeesJJD45.42
  HACepkusJJD45.69
  AV Lopersgroep DeurneJJD46.53
  CAV EnergieEnergieJJD47.19

Serie 2

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJD42.01
  AV HaarlemmermeerJJD42.49
  PAC RotterdamJJD42.52
  AV SpartaSpartaJJD42.77
  ARV IlionIlion JD sprintJJD43.34
  LycurgusJJD44.15

Serie 3

  AV StartbaanAVS1JJD43.99
  AACJJD45.16
  AV'23JJDDNS
  Olympus'70JD-Boys in RedJJDDQ
  GACGAC H D1JJDDQ

Serie 4

  prins hendrikPHJJD42.60
  AV AtverniMila Running TeamJJD42.89
  AV DEMJJD43.97
  AV EdamThe D-boysJJD43.98
  PhanosJJD44.71
  Haag AtletiekJJD51.36

4x80m


Serie 1

  PhanosMJC41.08
  PAC RotterdamMJC42.06
  AV'23MJC42.33
  AACMJC42.64
  AV PijnenburgDe Pijnenburger VuurduivelsMJC43.47

Serie 2

  prins hendrikPHMaureen MJC40.76
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJC41.40
  AttilaAV-AttilaMJC43.33
  Pallas 67Pallas MCMJC43.40
  HanzesporthanzesportMJC43.45
  HACHoudoe...en bedanktMJC47.14

Serie 3

  Haag AtletiekMJC42.77
  Climax EdeMJC42.82
  AV DEMMJC43.14
  Olympus'70MC-Girls in RedMJC43.20
  Nijmegen AtletiekTeam RSHMJC46.57
  AV EdamGold-diggersMJCDQ

4x100m


Serie 1

  PAC RotterdamJJC45.40
  AAV'36AAV36JJC47.39
  AACJJC49.03
  AV'23JJC49.94
  AV HaarlemmermeerJJC50.46

Serie 2

  prins hendrikPHJJC47.85
  SuomiSuomi-1JJC47.92
  GACJJC50.71
  HACPowernerdsJJC58.71
  AV Lopersgroep DeurneJJCDNF
  AKUAKU1JJCDNS

Serie 3

  ARV IlionIlion JC sprintJJC45.54
  AttilaAttilaJJC45.61
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJC47.26
  Olympus'70JC-Boys in RedJJC51.87
  Haag AtletiekJJC52.32
  Hellas UtrechtHellas magnificent 4JJCDQ

10x100m


Serie 0

  Sport en TransplantatieSport en Transplantatiesen/jun (mixed)2.40.76

Serie 1

  VAVsen/jun (mixed)2.09.92
  AV'23sen/jun (mixed)2.10.17
  Altis Masterssen/jun (mixed)2.26.78
  GAC MastersGAC Masterssen/jun (mixed)2.34.18
  Ilionsen/jun (mixed)DQ
  HACEsther Toronsen/jun (mixed)DQ

Serie 2

  AV EdamOpzij, opzij, opzijsen/jun (mixed)2.11.52
  AV Spartasen/jun (mixed)2.12.70
  Lycurgussen/jun (mixed)2.21.53
  AV Lopersgroep DeurneWe doen het met z'n allesen/jun (mixed)2.22.36
  AV'34AV'34sen/jun (mixed)DNS

Serie 3

  Leiden Atletiekde 1000 klapperssen/jun (mixed)2.05.84
  Prins Hendriksen/jun (mixed)2.14.93
  AV StartbaanHet vrouwen teamsen/jun (mixed)2.18.64
  Haag Atletiek C/DHaag Atletiek junioren CDsen/jun (mixed)2.21.17
  Atvernisen/jun (mixed)2.22.82
  Nijmegen Atletieksen/jun (mixed)2.27.39

Serie 4

  AV Atillasen/jun (mixed)2.09.16
  AACsen/jun (mixed)2.11.91
  HACAnna Bollensen/jun (mixed)2.14.98
  AV PijnenburgDe Pijneburger Melangesen/jun (mixed)2.16.60
  Lycurgussen/jun (mixed)2.20.50
  AV StartbaanDit jaar hoeft het nietsen/jun (mixed)DNF

Serie 5

  AV'23AV'23sen/jun (mixed)1.53.73
  Ilionsen/jun (mixed)1.58.19
  Phanossen/jun (mixed)2.01.57
  PAC Rotterdamsen/jun (mixed)2.06.65
  CIKO'66Brouwer Powersen/jun (mixed)DNF
  Olympus'70Olympus '70sen/jun (mixed)DQ