2018 - Uitslag

9/29/2012


10x40m


Serie 1

  IlionIlion BCB/C Pupillen mixed1.11.9
  Nijmegen AtletiekNA7B/C Pupillen mixed1.15.0
  AV EdamA.V. EdamB/C Pupillen mixed1.18.5
  Nea VolhardingB/C Pupillen mixed1.26.5

Serie 2

  AV SpartaDe 10B/C Pupillen mixed1.13.7
  Pallas'67B/C Pupillen mixed1.23.8
  StartbaanB/C Pupillen mixed1.25.0

Serie 3

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekB/C Pupillen mixed1.12.0
  AV23B/C Pupillen mixed1.15.8
  HerculesBlauwe StreepB/C Pupillen mixed1.17.2

10x60m


Serie 1

  AV SpartaDe 10AA-Pupillen(mixed)1.33.2
  AV23A-Pupillen(mixed)1.37.6
  Leiden Atletiekleiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.39.4
  AV EdamA.V. EdamA-Pupillen(mixed)1.39.9

Serie 2

  Nijmegen AtletiekNA6A-Pupillen(mixed)1.39.0
  HerculesSuper A'tjesA-Pupillen(mixed)1.46.6
  Nea VolhardingA-Pupillen(mixed)1.49.8

Serie 3

  IlionIlion AA-Pupillen(mixed)1.39.5
  Pallas'67A-Pupillen(mixed)1.46.8
  StartbaanA-Pupillen(mixed)1.49.9

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  PACB jongens 1JJB44.77Q
  AV ATOSav ATOSJJB44.86Q
  Olympus '70B-Boys in RedJJB48.85
  GAC HilversumJJB49.06
  AV FeniksFire FeniksJJBDQ

Serie 2

  IlionIlionJJB44.09Q
  Almere'81Almere'81JJB44.94Q
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJB46.20Q
  AV23team 2JJB46.67Q
  AV23team 1JJB47.18
  AV DokevJJB49.06

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Atletiek MaastrichtAtletiek MaastrichtMJB49.90Q
  Leiden Atletiekleiden AtletiekMJB51.16Q
  Combicombi girls avtriathlon/altis/daventriaMJB51.16
  Olympus '70B-Girls in RedMJB54.36
  NIjmegen Atletiekteam RSHMJB55.02
  KAV HollandNiet lullen maar poetsenMJB57.06

Serie 2

  Phanosfantastic4MJB49.55Q
  U-TrackU-TrackMJB51.48Q
  AV23MJB51.96Q
  GAC HilversumMJB52.55Q
  PACThe Spike-girlsMJB53.16
  DEMMJB53.23

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV ZaanlandJJA44.73Q
  KAV HollandNieters sterkJJA45.13Q
  IlionIlionJJA45.49Q
  AV23JJA45.51
  AV FeniksDutch Eagles JJADQ

Serie 2

  Haag AtletiekJJA42.75Q
  GAC HilversumJJA44.29Q
  AV LycurgusSnelste Lycurgus teamJJA44.49Q
  PhanosJJADNF
  AV FeniksFlying PanthersJJADQ

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Haag AtletiekDen haag #1MJA50.38Q
  Generaal MichaŽlisGMMJA51.52Q
  HerculesagainMJA51.92Q
  Generaal MichaŽlisGM2MJA52.11Q

Serie 2

  IlionIlionMJA47.83Q
  VAVVAVMJA53.30Q
  PACMJA53.90
  Nijmegen AtletiekTeam RSHMJA56.06

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Atletiek MaastrichtAtletiek Maastricht 1Mannen43.80Q
  HerculesSecond TimeMannen49.21Q
  AACMannenDQ
  PAC010 isn't just a code...MannenDQ
  AV FeniksMoney No Be ProblemMannenDQ

Serie 2

  PhanosTTR Mannen43.42Q
  AV StartbaanAV StartbaanMannen44.55Q
  AV'34 ApeldoornMannen44.64Q
  AV NovaNova TalentenMannen45.85Q
  Atletiek MaastrichtAtletiek Maastricht 2MannenDNF

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  PhanosTeam TerrorVrouwen45.50Q
  AV atverniVrouwen49.12Q
  AV23AV23Vrouwen50.81Q
  VAVVAVVrouwen51.83Q
  AV Phoenix Vrouwen55.61
  AV Startbaan1 stok in de hand is beter dan 10 in de luchtVrouwenDQ

Serie 2

  AAV'36Sportploeg van 't JaarVrouwen50.56Q
  Olympus '70Ladies in RedVrouwen50.83Q
  CAV EnergieVrouwen51.89
  AV HeraHerapidoVrouwen52.45
  AV23ProseccoteamVrouwenDNF
  AV ZaanlandVrouwenDQ

4x40m


Serie 1

  CAV EnergieJPC26.05
  IlionIlionJPC27.91
  De SpartaanB.Y.T.T. TeamJPC28.49
  AV23AV23JPC28.69
  Leiden AtletiekJPC29.73
  StartbaanJPCJPC32.38

Serie 2

  Nijmegen AtletiekNA5JPC26.01
  AV EdamA.V. EdamJPC26.20
  PACJPC26.26
  DEMJPC27.69
  Pallas'67JPC28.33
  KAV HollandHolland CJPCDQ

4x40m


Serie 1

  Almere'81MPCMPC27.56
  Haag AtletiekHaagse HopjesMPC27.75
  KAV HollandHolland CMPC28.18
  StartbaanMPCMPC29.58
  Pallas'67 MPC32.50

Serie 2

  CAV EnergieMPC26.47
  De SpartaanGroene ToppersMPC27.73
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMPC28.68
  PACMPC29.03
  AACMPCMPC30.50
  AV EdamA.V. EdamMPC31.59

4x40m


Serie 1

  AV SpartaSparta fast as LightningJPB25.01
  IlionIlionJPB26.59
  De SpartaanSpartijtjesJPB27.24
  AV23AV23JPB27.96

Serie 2

  Pallas'67JPB26.96
  Nijmegen AtletiekNA4JPB27.07
  Leiden AtletiekJPB27.42
  HerculesBiedaaJPB27.73
  StartbaanJPBJPB28.49

Serie 3

  PACJPB25.43
  CIKO`66JPB25.48
  AV FeniksFeniksJPB25.59
  Haag AtletiekHaagse BlufJPB25.87
  AACJPBJPB31.32

4x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMPB26.04
  Pallas'67MPB28.19
  AACMPBMPB31.78
  StartbaanMPBMPB31.79

Serie 2

  Nijmegen AtletiekNA3MPB27.63
  KAV HollandHolland meisjes BMPB27.71
  DEMMPB27.72
  AV SpartaThe young OnesMPB28.55
  IlionIlionMPB28.55
  De SpartaanGroene SpartaantjesMPB29.19

Serie 3

  Nea VolhardingMPB24.88
  SAVMPB26.18
  CIKO`66MPB27.27
  Haag AtletiekHaagse Anita'sMPB27.32
  PACMPB27.89
  AV EdamA.V. EdamMPB32.87

4x60m


Serie 1

  AV23TEAM 2JPA36.53
  AV Dokev DokevDokevJPA36.53
  AKUAKU boys A2JPA36.84
  AV23AV'23 A2JPA36.96
  Ilionilion A team 2JPA38.36

Serie 2

  De SpartaanGroene KikkersJPA34.33
  AV TriathlonkoningsblauwJPA34.96
  CIKO`66JPA35.18
  KAV HollandJongens A1JPA36.89
  IlionIlion A team 1JPA36.97
  CAV EnergieJPA37.34

Serie 3

  AV FeniksJPA36.53
  Pallas'67JPA36.85
  StartbaanJPAJPA37.08
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJPA37.33
  AV HaarlemmermeerJPA37.36
  HerculesDDAHJPA37.80

Serie 4

  DEMJPA33.81
  AV SpartaDe Sparta JongensJPA34.16
  GAC HilversumGAC JPA1JPA36.40
  Nea VolhardingJPA36.78
  Nijmegen AtletiekNA2JPA37.04
  AACJPAJPA39.81

Serie 5

  Haag AtletiekHaags KwartiertjeJPA34.39
  PACJPA35.06
  AV EdamA.V. EdamJPA35.54
  Nijmegen AtletiekNA12JPA35.79
  AV'40 DelftDelftsblauw 2JPA37.15
  AC TIONJPA TIONJPADQ

4x60m


Serie 1

  AACMPAMPA35.86
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMPA35.93
  StartbaanMPA team 1MPA37.06
  Pallas'67MPA38.18

Serie 2

  De SpartaanSpartaanse Spike-GirlsMPA34.57
  AV FeniksFeniksMPA35.95
  KAV HollandHolland A1MPA37.34
  Nea VolhardingMPA37.93
  AKUAKU girls A2MPA40.69

Serie 3

  AV Triathlonblond en blauwMPA36.46
  Herculeslast timeMPA37.86
  Nijmegen AtletiekNA1MPA38.25
  AV Dokev DokevDokevMPA38.97
  AV23AV23MPA41.52

Serie 4

  AV SpartaSparta GirlsMPA35.34
  Nijmegen AtletiekNA11MPA36.72
  CAV EnergieMPA37.21
  DEMMPA38.44
  Haag AtletiekHaagse ReigersMPA38.51
  StartbaanMPA team 2MPA42.39

Serie 5

  AV ClytoneusClytoneus meidenMPA35.08
  Almere'81MPAMPA35.31
  PACMPA35.38
  CIKO`66MPA35.68
  AV EdamA.V. EdamMPA35.93
  AV'40 DelftDelftsblauw 1MPA36.90

4x100m (Finale,NK)


Serie 1

  IlionIlionJJB43.70
  PACB jongens 1JJB43.93
  AV ATOSav ATOSJJB44.23
  Almere'81Almere'81JJB45.37
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJB46.29
  AV23team 2JJBDQ

4x100m (Finale,NK)

  Atletiek MaastrichtAtletiek MaastrichtMJB49.51
  Leiden Atletiekleiden AtletiekMJB51.08
  U-TrackU-TrackMJB51.72
  GAC HilversumMJB52.26
  AV23MJB52.27
  Phanosfantastic4MJBDQ

4x100m (Finale,NK)

  Haag AtletiekJJA43.03
  GAC HilversumJJA43.93
  AV LycurgusSnelste Lycurgus teamJJA44.11
  AV ZaanlandJJA44.56
  KAV HollandNieters sterkJJA44.57
  IlionIlionJJA44.99

4x100m (Finale,NK)

  IlionIlionMJA48.01
  Haag AtletiekDen haag #1MJA50.00
  Generaal MichaŽlisGMMJA51.13
  Generaal MichaŽlisGM2MJA51.65
  HerculesagainMJA51.80
  VAVVAVMJA52.76

4x100m (Finale,NK)

  PhanosTTR Mannen42.79
  Atletiek MaastrichtAtletiek Maastricht 1Mannen43.33
  AV StartbaanAV StartbaanMannen44.02
  AV'34 ApeldoornMannen44.09
  AV NovaNova TalentenMannen45.31
  HerculesSecond TimeMannen49.59

4x100m (Finale, NK)

  PhanosTeam TerrorVrouwen45.17
  AV atverniVrouwen48.70
  Olympus '70Ladies in RedVrouwen49.32
  AAV'36Sportploeg van 't JaarVrouwen50.12
  AV23AV23Vrouwen50.70
  VAVVAVVrouwen50.97

4x100m (Finale, NK)

  nationaalM65-100Mannen Masters 53.39
  AV StartbaanThe Relay MastersMannen Masters48.28
  VAVVAV-PowerMannen Masters49.15
  Dutch Gay & Lesbian AthleticsDGLAMannen Masters53.41

4x100m (Finale, NK)

  GAC HilversumGAC MastersVrouwen Masters55.53
  Nijmegen AtletiekNijmegen MastersVrouwen Masters56.25
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters57.34
  nationaalVrouwen MastersDQ

Speciale estafette

  IlionIlion 1Pupillen30.05
  PACPAC 3Pupillen30.79
  AV EdamA.V. Edam 3Pupillen32.40
  StartbaanSpeciaaltjes 1Pupillen33.02
  HerculesHercules team yesPupillen33.68
  AV FeniksFeniksPupillenDQ

Serie 2

  AV SpartaSparta FuryPupillen29.86
  AV FeniksFeniks 2Pupillen31.18
  AV EdamA.V. Edam 2Pupillen31.35
  PACPAC 2Pupillen32.26
  StartbaanSpeciaaltjes 3Pupillen33.40
  IlionIlion 3Pupillen33.47

Serie 3

  AV SpartaGold WingsPupillen29.48
  Leiden AtletiekTeam 2Pupillen31.23
  PACPAC 1Pupillen31.26
  IlionIlion 2Pupillen31.64
  Nijmegen AtletiekNA8Pupillen31.94
  AV23team 1Pupillen32.00

Serie 4

  AV EdamA.V. Edam 1Pupillen30.46
  CIKO`66CIKO 2Pupillen30.99
  Pallas'67pallas snelle jongensPupillen31.80
  Nijmegen AtletiekNA9Pupillen34.70
  StartbaanSpeciaaltjes 2PupillenDQ

Serie 5

  CIKO`66CIKO 1Pupillen31.17
  AV23team 2Pupillen31.51
  Nijmegen AtletiekNA10Pupillen32.10
  Leiden AtletiekTeam 1Pupillen32.22
  Pallas'67pallas snelle mixPupillen32.95
  HerculesHercules sky highPupillen37.42

Serie 6

  Leiden AtletiekTeam 3Pupillen30.84
  AV SpartaPronk PlusPupillen30.90
  Nijmegen AtletiekNA13Pupillen31.68
  Pallas'67pallas snelle meidenPupillen32.54
  AV23team 3Pupillen33.15
  HerculesHercules RaketPupillen34.40

4x400m


Serie 1

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJB3.36.09
  Hellas UtrechtHellas 400 meterJJB3.37.00
  GAC HilversumJJB3.40.76
  AAV'36JJB3.40.81
  AV23JJB3.49.39
  Olympus '70B-Boys in RedJJB4.02.63

4x400m

  PijnenburgRunning ladiesMJB4.15.48
  DEMMJB4.17.39
  PACMJB4.18.19
  AV23MJB4.21.15
  Olympus '70B-Girls in RedMJB4.22.08
  NIjmegen AtletiekTeam RSHMJBDNS

4x400m (NK)

  AV ZaanlandJJA3.27.69
  AV StartbaanAV StartbaanJJA3.31.28
  AV LycurgusSnelste Lycurgus teamJJA3.31.29
  PACA jongens 1JJA3.31.47
  AV23JJA3.34.16

4x400m (NK)

  AV HanzesportHanzesport meidenMJA4.04.21
  Generaal MichaŽlisGMMJA4.07.49
  GAC HilversumMJA4.09.77
  AV TriasDe PinguinsMJADNS

4x400m (NK)

  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen3.25.86
  AV HeraDe SjonniesMannen3.26.38
  AV NovaNova TalentenMannen3.32.51
  AV Phoenix Mannen3.34.52

4x400m (NK)

  VAVVAVVrouwen4.21.60
  AV EdamBlue-track womenVrouwen4.29.54
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen4.43.11
  AV ParthenonParthenon Masters MeidenVrouwen4.46.73
  nationaalmastersVrouwen5.57.77

Serie 2

  Leiden AtletiekdamesVrouwen3.55.82
  AV atverniVrouwen3.58.50
  Olympus '70Ladies in RedVrouwen4.07.12
  AV ZaanlandVrouwen4.08.31
  AV Daventria 1906Vrouwen4.27.91

4x400m (NK)


Serie 1

  AV StartbaanThe Relay MastersMannen Masters3.51.50
  AC WaterlandAC WaterlandMannen Masters3.57.68
  AAV'36Mannen Masters4.02.57
  nationaalM65-400Mannen Masters4.34.65

9/30/2012


Zweedse estafette

  De SperwersSperwers Meisjes DMJD2.38.49
  PhanosPhanosMJD2.39.84
  AV LycurgusAV LycurgusMJD2.40.75
  AACMJD2.42.16
  DEMMJD2.55.46
  AV'47En nu is tijd voor Janssen!MJD3.04.18

Serie 2

  GACHilversumMJD2.34.30
  KAV HollandKAV Holland MDMJD2.35.67
  AV Triathlon MJD2.38.94
  Haag AtletiekMJD2.40.10
  AV LGD DeurneYellow GirlsMJD2.45.38
  AV StartbaanAV StartbaanMJDdns

Serie 3

  CIKO`66Numero UnoMJD2.31.50
  PACFast Little DevilsMJD2.31.72
  AV HaarlemmermeerMJD2.34.58
  AV EdamEdamstersMJD2.35.17
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJD2.35.60
  Olympus '70D-Girls in RedMJD2.40.19

Zweedse estafette


Serie 1

  AV EdamThe D-boysJJD 2.37.25
  De SperwersSperwers Jongens DJJD 2.44.23
  Haag AtletiekJJD 2.46.45
  AACJJDDNS
  AV LGD DeurneBlue WonderJJDDQ

Serie 2

  AV HaarlemmermeerJJD 2.37.82
  KAV HollandKAV Holland JD1JJD 2.37.97
  AV startbaanAV StartbaanJJD 2.40.86
  AV LycurgusAV LycurgusJJD 2.43.62
  PhanosPhanos JJDJJD 2.53.34
  AV SpartaSpartaJJD2.21.35

Serie 3

  PACSpeedy DemonsJJD -
  DEMJJD 2.32.21
  Olympus '70D-Boys in RedJJD 2.44.11
  AV'47AV47-6JJD 2.48.74
  AAV'36JJD 2.49.33
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  GAC HilversumMJC2.32.67
  Haag AtletiekLas Chicas RŠpidasMJC2.38.20
  AV LGD DeurneGolden GirlsMJC2.38.70
  AV HaarlemmermeerMJC2.39.02
  AACMJCDNS
  De SperwersSperwers Meisjes CMJCDQ

Serie 2

  PACC meiden 1MJC2.27.83
  DEMMJC2.28.87
  AV SpartaSpartaMJC2.29.35
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJC2.31.31
  AV EdamGold-diggersMJC2.33.50
  Olympus '70C-Girls in RedMJC2.33.91

Zweedse estafette


Serie 1

  AV ImpalaJJC AV ImpalaJJC2.10.15
  PhanosPhanos JJCJJC2.11.86
  Haag AtletiekJJC2.18.57
  AV atverniJJC2.27.76
  De SperwersSperwers Jongens CJJC2.32.15
  AACJJCDNS

Serie 2

  PACC jongens 1JJC2.11.65
  GAC HilversumJJC2.16.76
  AV EdamDe winnaarsJJC2.17.35
  AV LGD DeurneThe Yellow TrainJJC2.25.79
  AV SpartaSpartaJJCDQ
  Leiden AtletiektletiekJJCDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  PhanosMJB2.25.37
  AV23MJB2.32.69
  AV EdamSupergirlsMJB2.34.26
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJB2.39.52

Serie 2

  Atletiek MaastrichtAtletiek MaastrichtMJB2.23.14
  Altis AmersfoortAltis MJB2.26.30
  GAC HilversumMJB2.28.96
  DEMMJB2.31.17
  Olympus '70B-Girls in RedMJB2.42.83

Zweedse estafette


Serie 1

  Groningen AtletiekZweedse bazenJJB2.06.48
  CAV EnergieJJB2.07.66
  AV23JJB2.11.70
  Pallas'67Pallas/Arena combiJJB2.13.67
  AACJJB2.18.32

Serie 2

  IlionIlion Dream TeamJJB2.01.95
  PACB jongens 1JJB2.07.11
  GAC HilversumJJB2.10.90
  Leiden Atletiekleiden AtletiekJJB2.11.50
  AAV'36JJB2.13.97
  Olympus '70B-Boys in RedJJBDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  AKUAKU meisjes 1MJA2.24.53
  CombiPallas/Arena combiMJA2.29.19
  Generaal MichaŽlisGM2MJA2.32.26
  De SpartaanMJA2.33.36
  AV Lycurgusde HenkiesMJA2.35.09
  AV StartbaanTeamnaam gezochtMJADNF

Serie 2

  Generaal MichaŽlisGMMJA2.23.94
  Haag AtletiekDen Haag #1MJA2.26.16
  PACMJA2.28.38
  AV LGD DeurneWatch Us !!MJA2.29.19
  VAVVAVMJA2.30.34
  NIjmegen AtletiekTeam RSHMJA2.34.45

Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekTeam MonselsJJA1.59.70
  AV23JJA2.02.12
  PhanosJJA2.02.87
  KAV HollandNieters sterkJJA2.04.93

Serie 2

  AV LycurgusSnelste Lycurgus teamJJA2.00.71
  PACJJA2.01.99
  Pallas'67JJA2.04.44
  AV LGD DeurneArie-op-safarieJJA2.09.70

Zweedse estafette


Serie 1

  VAVVAVVrouwen2.30.69
  AV23ProseccoteamVrouwen2.32.66
  AV EdamBlue-track womenVrouwen2.37.44
  AAV SisuAAV SisuVrouwen2.46.44
  AV Startbaansterren lopen op de baanVrouwenDQ

Serie 2

  AAV'36Sportploeg van 't JaarVrouwen2.20.96
  AV23AV23Vrouwen2.23.19
  Olympus '70Ladies in RedVrouwen2.23.60
  AV HeraHerapidoVrouwen2.29.79
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen2.40.95

Zweedse estafette


Serie 1

  AV Novanova talentenMannen2.03.98
  PijnenburgHappen naar PijnenburgMannen2.04.19
  AV Phoenix Mannen2.04.83
  Atletiek MaastrichtAtletiek Maastricht 2Mannen2.13.17

Serie 2

  Atletiek MaastrichtAtletiek Maastricht 1Mannen2.00.52
  AAV SisuAAV SisuMannen2.01.06
  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen2.02.40
  Olympus '70Men in RedMannen2.05.15

4x600m


Serie 1

  AV LycurgusAV LycurgusMJD7.12.29
  ilionlas chicasMJD7.28.44
  Haag AtletiekMJD7.29.85
  PhanosPhanosMJD7.34.19
  De SperwersSperwers Meisjes DMJD7.47.46
  AACMJD8.22.52
  AV'47De KrooshappersMJD8.24.94
  Almere'81MJD8.26.36
  DEMMJD8.56.03

Serie 2

  CIKO`66Numero UnoMJD7.17.18
  PACFast Little DevilsMJD7.19.01
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJD7.22.70
  GACHilversumMJD7.46.19
  AV EdamEdamstersMJD7.46.97
  AV HaarlemmermeerMJD7.59.34
  Olympus '70D-Girls in RedMJD7.59.37
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJD8.05.05
  Pallas'67Pallas meidenMJD8.12.48
  AV atverniMJD8.14.87

4x600m


Serie 1

  AV SpartaSpartaJJD6.58.04
  AV LycurgusAV LycurgusJJD7.07.30
  Almere'81JJD7.13.99
  Pallas'67Pallas D-juniorenJJD7.41.35
  DEMJJD7.54.50
  AV'47AV47-2JJD7.56.10
  AV HaarlemmermeerJJD7.59.70
  AV EdamThe D-boysJJD8.07.10

Serie 2

  PACSpeedy DemonsJJD7.09.79
  AV TriasJJD7.10.82
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJD7.17.00
  AV StartbaanAVStartbaanJJD7.46.43
  Haag AtletiekJJD7.47.22
  De SperwersSperwers Jongens DJJD7.48.50
  Olympus '70D-Boys in TedJJD7.59.08
  PhanosPhanos JJDJJD8.08.45

4x800m


Serie 1

  AV de LiemersMJC10.01.43
  PACC meiden 1MJC10.10.50
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJC10.55.90
  AV HaarlemmermeerMJC11.04.29
  AV EdamGold-diggersMJC11.12.39
  GAC HilversumMJC11.29.94
  De SperwersSperwers Meisjes CMJC12.09.50
  Pallas'67groenwitte tandemMJCDQ
  Olympus '70C-Girls in RedMJCDQ

4x800m

  AV HaarlemmermeerJJC10.08.52
  De SperwersSperwers Jongens CJJC10.10.80
  PhanosPhanos JJCJJC10.17.30
  AV SpartaSpartaJJC10.18.96
  AV23JJC9.13.02
  AV atvernirob druppersJJC9.14.47
  AACJJC9.48.55

Serie 2

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJC9.08.45
  DEMJJC9.15.31
  AV LGD DeurneBlue WonderJJC9.25.49
  GAC HilversumJJC9.29.02
  PACC jongens 1JJC9.34.23
  AV EdamDe WinnaarsJJC9.36.47
  AV Triathlon JJC9.45.30
  CAV EnergieEnergie Running TeamJJC9.53.39

4x800m (NK)


Serie 1

  AV Triathlon MJA10.13.72
  Olympus '70A-Girls in RedMJA10.52.75
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJA9.46.26

4x800m (NK)

  AV de LiemersJJA8.20.10
  Pallas'67Pallas'67JJA8.23.18
  AV StartbaanAV StartbaanJJA8.32.96
  SpadoJJA8.34.85
  PACJJA8.39.66
  AV StatinaStatinaJJA8.46.26
  Tilburg Road RunnersRunshop TeamJJA8.46.37

4x800m (NK)

  Nationaal Team V45ACOSTDEMTRIAS V45Vrouwen 10.09.77
  AAV SisuAAV SisuVrouwen12.01.47
  AV StartbaanV35Vrouwen12.18.79
  AV PassaatAV.Passaat girls V45Vrouwen12.47.07

4x800m (NK)

  Herculesgoldies (masters)Mannen10.27.70
  GAC HilversumLŲschners trimgroepjeMannen7.52.77
  PhanosjeugdwimpiesMannen7.54.34
  Almere'81YeŽli FitnetMannen8.16.14
  AV HaarlemmermeerMannen8.28.53
  AAV SisuAAV SisuMannen8.30.83
  CAV EnergieEnergie Running TeamMannen8.36.03
  PACPACmastersMannen9.29.01
  AV StartbaanM50Mannen9.57.94

4x60m

  AV Triathlon MJD33.74
  AV23MJD33.98
  CAV EnergieMJD35.08
  AV LGD DeurneYellow GirlsMJD35.34
  DEMMJD37.05

Serie 2

  CIKO`66Numero UnoMJD32.85
  KAV HollandKAV Holland MDMJD32.98
  De SperwersSperwers Meisjes DMJD34.69
  Nea VolhardingMJD36.26
  AV'47De snelle staartenMJD37.01

Serie 3

  AACMJD32.25
  HerculesBlauwe SpeediesMJD32.95
  Haag AtletiekMJD34.02
  Olympus '70D-Girls in RedMJD35.00
  AV NOVANOVA-GIRLSMJD35.15
  AV atverniMJD37.36

Serie 4

  PACFast Little DevilsMJD31.47
  AV LycurgusAV LycurgusMJD31.81
  Almere'812fast4you?MJD32.32
  Leiden Atletiekleiden AtletiekMJD32.86
  AV EdamEdamstersMJD33.42
  GAC HilversumGAC MDMJD33.45

4x80m


Serie 1

  AV LycurgusAV LycurgusJJD43.52
  KAV HollandKAV Holland JD1JJD44.26
  CAV EnergieJJD44.96
  AV LGD DeurneJJD DeurneJJD45.95
  AV'47AV47-4JJD46.74

Serie 2

  GAC HilversumGAC HDJJD41.99
  De SperwersSperwers Jongens DJJD42.43
  AV23JJD42.57
  AV Triathlon JJD43.56
  AV EdamThe D-boysJJD46.19
  PhanosPhanos JJDJJD46.94

Serie 3

  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJD42.00
  Almere'81JJD42.36
  Nea VolhardingJJD44.32
  AV NOVANOVA-BOYSJJD44.77
  AAV'36JJD45.76
  Olympus '70D-Boys in RedJJD46.06

Serie 4

  AV SpartaSpartaJJD40,40
  PACSpeedy DemonsJJD40,69
  Haag AtletiekJJD42,73
  DEMJJD44,08
  AV StartbaanAV StartbaanJJD45,23
  IlionIlion Sprinters JDJJDDQ

4x80m


Serie 1

  AV SpartaSpartaMJC41.83
  GAC HilversumMJC43.07
  CAV EnergieMJC43.92
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJC44.42
  AV LGD DeurneGolden GirlsMJC45.50

Serie 2

  AAV'36MJC42.78
  AV LycurgusAV LycurgusMJC42.98
  Pallas'67Pallas67MJC43.66
  AV AthlosMJC43.94
  De SperwersSperwers Meisjes CMJC45.10

Serie 3

  IlionIlion Sprintsters MCMJC41.79
  DEMMJC42.09
  Haag AtletiekHaagse Anita'sMJC42.11
  Olympus '70C-Girls in RedMJC43.19
  AV StartbaanAVStartbaan1MJC43.52
  Almere'81MJCDQ

Serie 4

  AAC'61TJANDMJC40.42
  HanzesporthanzesportMJC40.61
  AV23MJC41.46
  MPMMPMMJC43.11
  AV EdamGold-diggersMJC44.22
  PACC meiden 1MJCDQ

4x100m


Serie 1

  CAV EnergieJJC47.57
  AV HaarlemmermeerJJC48.07
  AV23JJC50.45
  AV EdamDe winnaarsJJC50.79
  DEMJJC51.82
  AV LycurgusAV LycurgusJJCDQ

Serie 2

  PhanosPhanos JJCJJC50.05
  AACJJC50.82
  AV LGD DeurneBlue WonderJJC51.75
  AV SpartaSpartaJJC52.09
  AV StartbaanAVStartbaan1JJC52.13
  AV atverniJJCDQ

Serie 3

  IlionIlion Sprinters JCJJC47.05
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekJJC47.98
  GAC HilversumJJC48.04
  Haag AtletiekJJC49.18
  KAV HollandKAV Holland jongens CJJC50.98
  Almere'81JJC51.05

Serie 4

  AV AthlosJJC46.00
  AV SuomiSuomi1JJC46.44
  U-TrackThe U-Track C LegendsJJC46.62
  AV ImpalaJJC AV ImpalaJJC46.69
  PACC jongens 1JJC47.94
  AAV'36JJC48.25

4x200m


Serie 1

  Phanosfantastic4MJB1.46.23
  CombiHanzesport,Heereveen,MPM,TionMJB1.49.93
  DEMMJB1.51.73
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMJB1.53.69
  AV EdamSupergirlsMJB1.58.18

Serie 2

  GAC HilversumMJB1.52.45
  AV23MJB1.53.57
  De SpartaanMJB1.54.56
  Pallas'67Pallas'67MJB1.55.70
  Olympus '70B-Girls in RedMJB1.57.43

4x200m


Serie 1

  PACJJB1.35.06
  Groningen AtletiekDe suggesties stromen binnenJJB1.36.15
  Leiden Atletiekleiden AtletiekJJB1.39.00
  AV HaarlemmermeerJJB1.40.33
  Pallas'67Pallas/Arena combiJJB1.42.04

Serie 2

  CombiHaag Atletiek / Delta SportJJB1.35.03
  Almere'81Team DikzakJJB1.36.89
  AAV'36JJB1.38.15
  GAC HilversumJJB1.41.06
  Olympus '70B-Boys in RedJJB1.45.14
  AV23JJBDQ

4x200m


Serie 1

  CAV EnergieVrouwen1.50.35
  AV StartbaanLuizenknotjesVrouwen1.52.38
  AV'23Vrouwen1.56.15
  AV EdamBlue-track womenVrouwen2.00.38
  AV HeraHerapidoVrouwenDQ
  VAVVAV Team 1VrouwenDQ

Serie 2

  Haag AtletiekAtletiek ChicksVrouwen1.47.21
  Olympus '70Ladies in RedVrouwen1.50.08
  AV23AV23Vrouwen1.50.40
  AV LGD DeurneWatch Us !!Vrouwen1.51.44
  AAV'36Sportploeg van 't JaarVrouwen1.51.67
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen2.05.66

4x200m


Serie 1

  PhanosMannen1.32.16
  AV Phoenix Mannen1.36.01
  AV HaarlemmermeerMannen1.36.32
  AV Novanova talentenMannen1.37.21
  AV LGD DeurneGosandekantMannenDQ

Serie 2

  AV HylasMannen1.34.07
  AAV SisuAAV SisuMannen1.34.50
  AVON HeerlenAVON heerlenMannen1.34.67
  AV StartbaanAV StartbaanMannen1.37.04
  Olympus '70Men in RedMannen1.37.91

4x200m (NK)


Serie 1

  CIKO`66Vrouwen Masters1.58.93
  nationaalV55Vrouwen Masters2.01.15
  Leiden Atletiek Oude LeidseVrouwen Masters2.02.53
  AV EdamMega Mindy`sVrouwen Masters2.06.53
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters2.06.79
  AV23masters23Vrouwen Masters2.22.57

4x200m (NK)

  VAVVAV-PowerMannen Masters1.46.13
  AV23De ouwe kazenMannen Masters1.50.23
  nationaalM65-200Mannen Masters1.54.27
  AV StartbaanThe Relay Masters 2Mannen MastersDQ

10x100m

  CombiSport en Transplantatiesen/jun (mixed)2.26.32

Serie 2

  Leiden Atletiek1000 klappers !sen/jun (mixed)2.01.36
  AV LGD DeurneBlauw geelsen/jun (mixed)2.08.30
  AV23AV23 team 2sen/jun (mixed)2.12.77
  VAVVAVsen/jun (mixed)2.12.81
  Startbaan Cheethassen/jun (mixed)DQ
  AV'23sen/jun (mixed)DQ

Serie 3

  Combisen/jun (mixed)2.10.43
  Lycurgus slowmotionsen/jun (mixed)2.15.17
  AV23Proseccoteamsen/jun (mixed)2.18.60
  AV Lycurgussen/jun (mixed)2.27.85
  PAC - mixsen/jun (mixed)DQ
  CAV Energiesen/jun (mixed)DQ

Serie 4

  PACPAC Rotterdamsen/jun (mixed)1.59.84
  PAC - damessen/jun (mixed)2.09.54
  ARV Ilionsen/jun (mixed)2.14.74
  AVLGD Deurnesen/jun (mixed)2.23.57
  EAC de Sperwerssen/jun (mixed)2.25.35
  GAC HilversumGAC Masterssen/jun (mixed)DNF

Serie 5

  Phanos (jeugd)sen/jun (mixed)2.10.27
  AV Startbaan - masters of thesen/jun (mixed)2.22.58
  DEMDem jongenssen/jun (mixed)DQ
  Olympus'70 - IIsen/jun (mixed)DQ
  AV'47Fifty Fifty part 2sen/jun (mixed)DQ
  DEMDEM meisjessen/jun (mixed)DQ

Serie 6

  AV FeniksFlying Pantherssen/jun (mixed)1.55.07
  AV Novasen/jun (mixed)2.14.69
  CIKO`66Brouwerpowersen/jun (mixed)2.20.28
  AV StartbaanGirlpowersen/jun (mixed)2.22.90
  AV EdamOpzij! Opzij! Opzij!sen/jun (mixed)2.24.20
  Almere'81sen/jun (mixed)DQ

Serie 7

  AV'23Chris Bergersen/jun (mixed)1.51.64
  Phanossen/jun (mixed)1.57.14
  AV Startbaan - onze laatstesen/jun (mixed)1.59.93
  AAV SisuAAV Sisusen/jun (mixed)2.02.00
  Olympus '70Olympus '70sen/jun (mixed)2.07.23
  Haag AtletiekHaag Atletieksen/jun (mixed)2.13.37