2018 - Uitslag

9/28/2013


10x40m


Serie 1

  AV FeniksB/C Pupillen mixed1.16.5
  Nijmegen AtletiekNA16B/C Pupillen mixed1.22.9

Serie 2

  AV PhoenixDe 10 Phoenix SmurfenB/C Pupillen mixed1.18.3
  AV 1923B/C Pupillen mixed1.18.6
  Haag AtletiekHaag éénB/C Pupillen mixed1.23.1

Serie 3

  CAV EnergieCAV EnergieB/C Pupillen mixed1.11.5
  Nijmegen AtletiekNA7B/C Pupillen mixed1.17.9
  Leiden AtletiekB/C Pupillen mixed1.18.1

Serie 4

  ARV IlionDe Trojanen B/C Pupillen mixed1.12.6
  AV SpartaSparta PuppiesB/C Pupillen mixed1.15.4
  StartbaanPupillen met pit in blauw en witB/C Pupillen mixed1.20.7

10x60m


Serie 1

  AV SpartaSparta AA-Pupillen(mixed)1.35.2
  AV FeniksA-Pupillen(mixed)1.39.7
  Pallas'67A-Pupillen(mixed)1.46.1

Serie 2

  AV 1923A-Pupillen(mixed)1.35.2
  Haag AtletiekHaag éénA-Pupillen(mixed)1.40.2
  AV PhoenixDe Usain Bolt-jesA-Pupillen(mixed)1.48.5

Serie 3

  AV Triathlonblauwe treinA-Pupillen(mixed)1.35.3
  Leiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.36.1
  CAV EnergieCAV EnergieA-Pupillen(mixed)1.40.2

Serie 4

  ARV IlionDe IlionesenA-Pupillen(mixed)1.38.1
  Nijmegen AtletiekNA8A-Pupillen(mixed)1.38.7
  StartbaanA-Pupillen(mixed)1.53.8

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Leiden AtletiekJJB44.37Q
  PAC RotterdamRotterdamse jongensJJB44.86Q
  AV LycurgusJJB47.49
  AV 1923JJBDQ

Serie 2

  AttilaAttilaJJB44.89Q
  AV Hercules DordrechtBad BoysJJB47.98
  CAV EnergieJJBDNS
  GAC HilversumJJBDQ

Serie 3

  AAV'36AAV´36JJB44.33Q
  U-TrackJJB44.38Q
  ARV IlionJJB45.03Q
  HaagatletiekJJB46.87
  Olympus '70Olympic JBJJB47.94

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  HaagatletiekMJB51.99Q
  DEMMJB52.21
  AV 1923MJB53.01
  PAC RotterdamRotterdamse meidenMJB56.55

Serie 2

  AAC'61Team AAC'61MJB49.92Q
  U-TrackMJB50.76Q
  SV veendamSV-VeendamMJB51.32Q
  AV PhoenixPhoenixMJB56.40

Serie 3

  Prins Hendrikde snelsteMJB49.64Q
  AV GoudaTeam AV GoudaMJB51.71Q
  Olympus '70Olympic MBMJB53.25
  AV LycurgusMJB60.82
  ARV IlionMJBDQ

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  av ATOSav ATOSJJA44.45Q
  HaagatletiekJJA44.46Q
  AV HaarlemmermeerJJA44.87Q
  AV LycurgusAV LycurgusJJADQ
  KAV HollandDe StapStapSpringersJJADQ

Serie 2

  AV 1923JJA43.74Q
  ARV IlionIlion JJA44.57Q
  VAVJJA45.77Q
  AV DOKEVDOKEV 1JJA49.56
  AV FeniksFeniksJJADQ

4x100m (Finale, NK)


Serie 1

  ARV IlionIlionMJA47.32
  phanosMJA49.48
  Generaal MichaëlisGM 1MJA50.61
  AV PhoenixPhoenixMJA53.64
  av ATOSav ATOSMJADQ

4x100m 1 serie

  AV FeniksFeniksMannen43.45
  AV NovaJong Blauw 2.0Mannen44.63
  KAV HollandBeastie BoysMannen44.77
  AVVMannen45.00
  AV Hercules DordrechtLaguuhMannenDNF

4x100m 1 serie

  VAVVAV-PowerMannen Masters48.19
  AV Startbaanmasters 45+ Mannen Masters49.94
  AV Oss'78Osse KnarrenMannen Masters49.97
  PAC RotterdamPACMannen Masters51.39

4x100m 1 serie

  AV StartbaanVrouwen50.50
  VAVVAVVrouwen52.33

4x100m 1 serie

  Nijmegen AtletiekVrouwen Masters56.06
  GAC HilversumVrouwen Masters56.44
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters56.53
  AV'40Festina LenteVrouwen Masters63.69

4x40m

  Nea VolhardingJPC29.20
  AV 1923JPC30.73
  StartbaanStartbaan DevilsJPC31.56
  AV PhoenixDe Snelle Jelle'sJPCDQ

Serie 2

  AV FeniksJPC27.06
  ARV IlionDe Trojaanse Poema'sJPC28.65
  AV SpartaSparta Speed boysJPC28.70
  De SpartaanCee'tjesJPC28.89
  Haag AtletiekHaegsche KakkersJPC32.71

Serie 3

  PAC RotterdamJPC28.17
  Nijmegen AtletiekNA6JPC28.24
  CAV EnergieCAV EnergieJPC28.43
  KAV HollandHollandJPC29.37
  DEMJPC30.69

4x40m


Serie 1

  Nijmegen AtletiekNA17MPC29.38
  De SpartaanGroentjesMPC29.53
  StartbaanStartbaans AngelsMPC30.15
  ARV IlionDe Trojaanse LuipaardenMPC30.35

Serie 2

  KAV HollandHollandMPC28.03
  Leiden AtletiekMPC30.20
  Pallas'67MPC30.78
  DEMDEM-2MPC31.03
  AC Waterlandvier vlugge vriendinnenMPCDQ
  Nijmegen AtletiekNA5MPCDQ

Serie 3

  ClimaxDe troela'sMPC27.45
  AV TriathlonBlauw & SnelMPC27.78
  Haag AtletiekHaagse Barbie'sMPC29.56
  DEMDEM-1MPC29.93
  CAV EnergieCAV EnergieMPC30.20
  PAC RotterdamMPC30.81

4x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekJPB26.51
  De SpartaanT.T.L.T. teamJPB26.78
  AV PhoenixDe Phoenix ToppersJPB28.01
  AV SpartaSparta B JongensJPB28.22
  AAC AmsterdamJPB30.54

Serie 2

  ARV IlionDe Trojaanse PantersJPB26.81
  Pallas'67JPB27.29
  AV 1923JPB27.81
  KAV HollandHollandJPB28.22
  StartbaanJPB28.75
  AV LycurgusJPBDQ

Serie 3

  Haag AtletiekHaagse \HarriesJPB25.02
  CAV EnergieCAV EnergieJPB25.40
  Nijmegen AtletiekNA4JPB25.46
  PhanosPhanos JPBJPB25.78
  DEMJPB26.01
  PAC RotterdamJPB26.17

4x40m


Serie 1

  AV Almere'81mpbMPB26.37
  Leiden AtletiekMPB27.57
  Nijmegen AtletiekNA3MPB28.48
  AV PhoenixDe Phoenix VliegersMPB28.54
  AV Hercules DordrechtD.PINMPB28.70
  ARV IlionDe Trojaanse TijgersMPB30.45

Serie 2

  Haag AtletiekHaagse HopjesMPB25.76
  De Spartaan2004'tjesMPB26.80
  PAC RotterdamMPB26.88
  AAC AmsterdamMPB27.30
  AV FeniksMPB28.60
  StartbaanMPB29.09

Serie 3

  CAV EnergieCAV EnergieMPB25.74
  Olympus '70ChampignonsMPB25.97
  DEMMPB27.38
  PhanosPhanos MPBMPB28.01
  KAV HollandHollandMPB28.87
  AV EdamA.V. EdamMPB30.82

4x60m


Serie 1

  AV SpartaSparta JongensJPA33.95
  Leiden AtletiekJPA36.04
  AtverniRDRA3 Atverni / RDRAJPA36.23
  De SpartaanGreen BoysJPA37.61
  AV HaarlemmermeerJPA38.39
  AV PhoenixSpeedy GonzalesJPA38.42

Serie 2

  AV 1923JPA34.89
  Pallas'67JPA35.18
  Nijmegen AtletiekNA2JPA35.30
  ARV IlionDe Trojaanse SprintersJPA36.25
  AV Hercules DordrechtFREMJPA37.44
  Nea VolhardingJPA38.17

Serie 3

  Haag AtletiekHaagse SjonniesJPA35.55
  AV FeniksJPA36.31
  KAV HollandHollandJPA36.49
  StartbaanJPA38.18
  GAC HilversumGAC1JPA38.36
  AAC AmsterdamJPA42.99

Serie 4

  DEMJPA34.21
  AV EdamA.V. EdamJPA34.63
  PAC RotterdamJPA34.88
  CAV EnergieCAV EnergieJPA35.00
  AV TriathlonkoningsblauwJPA36.04
  PhanosPhanos JPAJPA38.56

4x60m


Serie 1

  Leiden AtletiekMPA35.54
  Nijmegen AtletiekNA1MPA36.20
  AV 1923MPA37.44
  De SpartaanGreen GirlsMPA37.94
  AV HaarlemmermeerMPA38.79
  AAC AmsterdamMPA40.04

Serie 2

  Nea VolhardingMPA36.07
  Haag AtletiekHaagse Anita'sMPA37.05
  AV PhoenixDe BliksemstralenMPA38.91
  ARV IlionDe Ilionese SprintersMPA38.93
  Pallas'67MPA39.20
  AV FeniksMPA39.41

Serie 3

  AV LycurgusMPA35.10
  CAV EnergieCAV EnergieMPA36.09
  AV Almere'81MPAMPA37.45
  SAVMPA37.47
  AV SpartaSparta MeidenMPA37.76
  StartbaanMPA38.09

Serie 4

  PhanosPhanos MPAMPA35.60
  AV Triathlonblond en blauwMPA35.70
  KAV HollandHollandMPA35.83
  DEMMPA36.09
  AV EdamA.V. EdamMPA36.59
  PAC RotterdamMPA38.96

4x100m (Finale,NK)


Serie 1

  Prins Hendrikde snelsteMJB49.20
  AAC'61Team AAC'61MJB50.02
  U-TrackMJB50.28
  SV veendamSV-VeendamMJB51.31
  HaagatletiekMJB51.57
  AV GoudaTeam AV GoudaMJB51.79

4x100m (Finale,NK)

  AAV'36AAV´36JJB44.11
  U-TrackJJB44.15
  Leiden AtletiekJJB44.19
  AttilaAttilaJJB44.79
  PAC RotterdamRotterdamse jongensJJB45.06
  ARV IlionJJB45.10

4x100m (Finale,NK)

  AV 1923JJA43.10
  av ATOSav ATOSJJA43.19
  HaagatletiekJJA44.11
  ARV IlionIlion JJA44.27
  AV HaarlemmermeerJJA44.52
  VAVJJA45.20

Speciale estafette

  AV 1923Ploeg 2Pupillen32.09
  AV Sparta3Pupillen32.16
  ARV IlionDe Ilionese Special 3Pupillen32.43
  CAV EnergieCAV Energie 1Pupillen32.88
  PAC RotterdamPloeg 3PupillenDQ

Serie 2

  PAC RotterdamPloeg 1Pupillen31.60
  AV 1923Ploeg 3Pupillen32.31
  AV Feniks2Pupillen32.67
  ARV IlionDe Ilionese Special 2Pupillen32.99
  Nijmegen AtletiekNA9Pupillen34.63
  Pallas'67Pallas special 3Pupillen34.69

Serie 3

  AV Sparta2Pupillen31.04
  Pallas'67Pallas special 1Pupillen31.52
  Haag AtletiekHaag 2Pupillen32.80
  StartbaanLightning MC queenPupillen33.16
  Nijmegen AtletiekNA10Pupillen33.93
  AV PhoenixDe Vliegende HollandersPupillen35.36

Serie 4

  AV Sparta1Pupillen30.57
  ARV IlionDe Ilionese Special 1Pupillen30.80
  AV 1923Ploeg 1Pupillen31.27
  Leiden AtletiekTeam 1Pupillen31.52
  AV PhoenixDe Mega Mindy'sPupillen33.20

Serie 5

  CAV EnergieCAV Energie 2Pupillen30.30
  Haag AtletiekHaag 1Pupillen30.44
  Leiden AtletiekTeam 2Pupillen32.09
  Pallas'67pallas special 2Pupillen32.57
  StartbaanThe IncrediblesPupillen33.26
  Nijmegen AtletiekNA11Pupillen34.91

Serie 6

  PAC RotterdamPloeg 2Pupillen30.60
  AV Feniks1Pupillen30.87
  Leiden AtletiekTeam 3Pupillen31.48
  AV Hercules DordrechtSpecialsPupillen33.02
  StartbaanSpeedy GonzalesPupillen35.42

Serie 7

  AV Feniks3Pupillen31.06
  CAV EnergieCAV Energie 3Pupillen32.16
  Nijmegen AtletiekNA15Pupillen32.79
  Haag AtletiekHaag 3Pupillen33.87
  AV PhoenixDe Vliegende Space ShuttlesPupillen36.11

4x400m (NK)


Serie 1

  AV 1923JJB3.43.52
  GAC HilversumJJB3.44.24
  AV LycurgusJJB3.44.69
  AVON HeerlenAVON HeerlenJJB3.59.36

Serie 2

  Leiden AtletiekJJB3.38.12
  AAV'36AAV´36JJB3.39.05
  AAC'61The AAC devilsJJB3.39.21
  Olympus '70Olympic JBJJB3.52.42

4x400m (NK)


Serie 1

  SV veendamSV-VeendamMJB4.03.34
  DEMMJB4.08.61
  AV LycurgusMJB4.13.48
  AV PhoenixPhoenixMJB4.41.67

Serie 2

  ARV IlionMJB4.13.87
  AV GoudaTeam AV GoudaMJB4.19.15
  Olympus '70Olympic MBMJB4.19.66
  AV TriathlonMJB4.20.95
  AVON HeerlenAVON HeerlenMJB4.40.92

4x400m (NK)


Serie 1

  phanosFire breathing rubber duckiesJJA3.24.86
  AV StartbaanAV StartbaanJJA3.25.00
  AV LycurgusAV LycurgusJJA3.32.16
  HellasHellasJJA3.32.84
  PAC RotterdamRotterdamse jongensJJA3.34.32

4x400m

  phanosMJA4.07.07
  PAC RotterdamRotterdamse meidenMJA4.10.07
  AV Pijnenburg SoestMJA4.21.41

4x400m

  AV PhoenixMannen3.28.01
  AV NovaJong Blauw 2.0Mannen3.29.01
  AVON HeerlenAVON heerlenMannen3.29.02
  AVVMannenDNS

4x400m

  Rotterdam Atletiek Rotterdam Atletiek Vrouwen3.57.69
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen4.22.79
  Nationaal teamNationaal teamVrouwen4.24.74(gele kaart ontvangen, onbehoorlijk gedrag)

4x400m (NK)

  AV StartbaanMasters 45+Mannen Masters3.52.49
  De SpartaanDe SpartaanMannen Masters4.00.20
  Prins HendrikKoning HendrikMannen Masters4.06.97
  PAC RotterdamPACMannen Masters4.09.38
  AV Oss'78Vier maal 40(0)Mannen Masters4.17.71

9/29/2013


Zweedse estafette

  PhanosPhanos DMJD2.37.30
  AV StartbaanAV StartbaanMJD2.48.13
  AV LycurgusMJD3.00.93

Serie 2

  GAC HilversumGacmdMJD2.32.20
  AV LycurgusMJD2.44.31
  Pallas'67Sexy treinwagonMJD2.48.19
  Haag AtletiekMJD2.49.66
  AV Zuidwal4xallesMJD2.55.04
  AV Lopersgroep DeurneMJD2.59.28

Serie 3

  AV 1923AV23MJD2.40.22
  PAC RotterdamGreen Orange babiesMJD2.42.22
  AV'47Wafels met slagroomMJD2.48.89
  AV Almere'81MJD2.51.26
  ARV IlionDe Trojanen 4MJD2.51.59
  AV PhoenixPhoenixMJD2.53.90

Serie 4

  PAC RotterdamFast little devilsMJD2.28.31
  Leiden atletiekMJD2.33.96
  AV Triathlonde SmurfjesMJD2.35.19
  AV SpartaAV SpartaMJD2.40.87
  AAC AmsterdamMJD2.46.19
  AV EdamA.V. EdamMJD2.47.90

Zweedse estafette


Serie 1

  AV StartbaanAV StartbaanJJD2.33.88
  AV LycurgusJJD2.42.57
  AV Lopersgroep DeurneJJD2.44.35
  PhanosPhanos DJJD2.46.84
  Olympus '70Olympus '70 JJDJJD2.53.13

Serie 2

  KAV HollandHollandJJD2.25.46
  ARV IlionDe Trojanen 1JJD2.33.74
  Haag AtletiekHaagJJD2.36.33
  AAV'36AAV'36 JJDJJD2.41.35
  AV'47JJD2.44.55
  AAC AmsterdamJJD2.57.63

Serie 3

  AV SpartaAV SpartaJJD2.23.19
  AV Pijnenburg SoestAVPJJD2.25.99
  PAC RotterdamSpeedy DemonsJJD2.28.53
  Leiden AtletiekJJD2.33.58
  Pallas'67PallastijnenJJD2.34.64
  AV 1923AV23JJD2.38.56

Zweedse estafette


Serie 1

  DEMMJC2.25.95
  AV 1923MJC2.29.62
  Haag AtletiekMJC2.32.02
  AV StartbaanAV StartbaanMJC2.34.58
  GAC HilversumGAC MC ZMJC2.34.79

Serie 2

  AV HaarlemmermeerMJC2.27.31
  ARV IlionDe Trojanen 3MJC2.32.44
  AV Almere'81MJC2.41.37
  AV Pijnenburg SoestMJC2.42.33
  EAC De SperwersMJC2.47.81
  AV SpartaSparta C MeidenMJCDQ

Serie 3

  Ciko'66Numero UnoMJC2.23.02
  AV PhoenixMJC2.27.11
  PAC RotterdamPAC Lady LionsMJC2.29.06
  Leiden AtletiekMJC2.29.40
  Olympus '70Olympic MCMJC2.34.50
  AV EdamA.V. EdamMJC2.37.82

Zweedse estafette


Serie 1

  GAC HilversumGAC JC ZJJC2.14.96
  DEMJJC2.16.73
  PhanosPhanos JJCJJC2.16.76
  ARV IlionDe Trojanen 12JJC2.18.48
  Haag AtletiekJJC2.22.12

Serie 2

  AV Pijnenburg SoestJJC2.16.19
  AV 1923JJC2.18.21
  Olympus '70Olympic JCJJC2.20.89
  AV TriathlonJJC2.29.87
  AV PhoenixPhoenixJJC2.31.65

Serie 3

  PAC RotterdamFurious FourJJC2.08.26
  AV SpartaAV SpartaJJC2.08.76
  Leiden AtletiekJJC2.15.57
  EAC De SperwersJJC2.25.11
  AV EdamA.V. EdamJJC2.25.59
  AV Lopersgroep DeurneLGDJJCDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  AAC'61Team AAC'61MJB2.26.85
  AV LycurgusMJB2.28.42
  DEMMJB2.32.06
  PAC RotterdamRotterdamse meidenMJB2.32.63
  Pallas'67groen sneller dan witMJBDQ

Serie 2

  AltisAltisMJB2.25.36
  AV Lopersgroep DeurneLGDMJB2.32.05
  AV 1923MJB2.32.38
  Olympus '70Olympic MBMJB2.35.72
  AVON HeerlenAVON HeerlenMJB2.36.39
  AV PhoenixPhoenixMJBDNS

Zweedse estafette


Serie 1

  GAC HilversumJJB2.09.03
  Pallas'67groen-witte schichtenJJB2.10.45
  AV 1923JJB2.12.15
  AV LycurgusJJB2.12.43
  HaagatletiekJJB2.13.95

Serie 2

  Leiden AtletiekJJB2.04.47
  AV ImpalaFlying Impala'sJJB2.04.97
  PAC RotterdamRotterdamse jongensJJB2.06.61
  Olympus '70Olympic JBJJB2.15.32
  AVON HeerlenAVON HeerlenJJB2.19.98

Zweedse estafette


Serie 1

  phanosMJA2.25.00
  GAC HilversumMJA2.27.83
  AV PhoenixPhoenixMJA2.31.50
  AKUTim VerlaanMJADNS

Zweedse estafette

  KAV HollandDe MachielmoetvanhetBordjesJJA2.03.40
  AV StartbaanAV StartbaanJJA2.03.71
  HaagatletiekJJA2.04.78
  AV LycurgusAV LycurgusJJA2.06.09
  AAV SISUSISU B-stenJJA2.23.64
  AV 1923JJADQ

Zweedse estafette

  AV Pijnenburg SoestVrouwen2.24.21
  VAVVAVVrouwen2.27.86
  AV StartbaanNiet in vorm Vrouwen2.29.18
  AV StartbaanVrouwen2.31.91

Serie 2

  Rotterdam Atletiek Rotterdam Atletiek Vrouwen2.20.53
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen2.33.56
  AV Lopersgroep DeurneLGD ladiesVrouwen2.33.99
  SC AntilopeS. C. AntilopeVrouwen2.37.47

Zweedse estafette


Serie 1

  CombiSISU AVH SISU SISUMannen 2.01.19
  AV FeniksFeniksMannen2.05.11
  AV Pijnenburg SoestMannen2.05.33
  AV Lopersgroep DeurneLGD HeroesMannen2.09.57
  AV StartbaanMannen2.10.68

Serie 2

  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen2.01.69
  AV NovaJong Blauw 2.0Mannen2.02.47
  ESAV AsterixSexy BeestenMannen2.03.42
  AV PhoenixMannen2.03.47
  Ciko'66Ciko'66Mannen2.07.08
  AVVMannen2.09.95

4x600m


Serie 1

  GAC HilversumGacmdMJD7.17.39
  PhanosPhanos DMJD7.32.39
  AtverniRDRA2 Atverni / RDRAMJD7.32.72
  AV'47un4gettableMJD7.54.18
  AV 1923AV23MJD7.59.08
  Pallas'67'Ik weet het niet'MJD8.01.53
  AV Almere '81MJD8.05.52
  AAC AmsterdamMJD8.13.43
  AV ZuidwalZuidwal ZoeversMJD8.21.43
  ARV IlionDe Trojanen 6MJD8.28.09
  AV PhoenixPhoenixMJD8.36.82

Serie 2

  Leiden AtletiekMJD7.10.50
  AV LycurgusMJD7.17.13
  AV De Spartaan, LisseMJD 1+2MJD7.17.77
  PAC RotterdamFast little devilsMJD7.36.02
  KAV HollandHollandMJD7.40.70
  Olympus '70Olympus ´70MJD7.49.50
  Haag AtletiekMJD7.50.98
  AV EdamA.V. EdamMJD7.55.44
  AV SpartaAV SpartaMJD8.06.26
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJD8.08.43
  AV Lopersgroep DeurneMJD8.08.89

4x600m


Serie 1

  Haag AtletiekJJD7.21.50
  Rotterdam AtletiekRAkkersJJD7.28.72
  ARV IlionDe Trojanen 7JJD7.33.88
  PhanosPhanos DJJD7.45.12
  AV HaarlemmermeerJJD7.45.51
  Pallas'67PallastijnenJJD7.47.61
  AV'47JJD7.59.90
  AV 1923AV23JJD8.03.73
  AV PhoenixPhoenixJJD8.14.44
  Nijmegen AtletiekNA14JJD8.14.54

Serie 2

  AV SpartaAV SpartaJJD7.02.19
  KAV HollandHollandJJD7.02.71
  CAV EnergieEnergie Running TeamJJD7.05.98
  AV LycurgusJJD7.10.16
  Leiden AtletiekJJD7.13.17
  PAC RotterdamSpeedy DemonsJJD7.13.70
  PAC RotterdamRunning FuriesJJD7.57.51
  AV Lopersgroep DeurneJJD8.05.00
  AAC AmsterdamJJD8.10.24
  Olympus '70Olympus '70 JJDJJD8.40.07

4x800m


Serie 1

  PhanosPhanos CMJC10.05.45
  DEMMJC10.10.67
  AV HaarlemmermeerMJC10.32.27
  AV NOPAV NOPMJC10.37.09
  EAC De SperwersDe trots van het NoordenMJC10.39.19
  GAC HilversumGAC MCMJC11.03.73
  AV EdamA.V. EdamMJC11.10.54
  PAC Rotterdamthe sweet little angelsMJC11.30.89
  AV Pijnenburg SoestAVP Super NovasMJC11.49.14

Serie 2

  AV De Spartaan, LisseMJC !!MJC10.22.17
  AV TriathlonMJC10.24.34
  Olympus '70Olympic MCMJC10.24.73
  PAC RotterdamPAC Lady LionsMJC10.40.43
  AV LycurgusMJC10.49.27
  Leiden AtletiekMJC10.56.53
  ARV IlionDe Trojanen 9MJC11.15.57
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJC9.37.37
  Ciko'66Numero UnoMJC9.51.78
  ZevenheuvelenloopTeam ZevenheuvelenMJC9.56.46

4x800m


Serie 1

  AV 1923JJC10.01.73
  AAV'36AAV JJCJJC10.16.11
  AdverniRDRA1 Atverni / RDRAJJC8.50.27
  GAC HilversumGAC JCJJC9.17.25
  AV Pijnenburg SoestAVP Super NozemsJJC9.25.41
  AV LycurgusJJC9.29.61
  AV HaarlemmermeerJJC9.40.09
  HellasHellas C-juniorenJJC9.57.91
  EAC De SperwersDe trots van het NoordenJJC9.59.47
  PhanosPhanos CJJCDNS

Serie 2

  AV PhoenixPhoenixJJC10.09.60
  ARV IlionDe Trojanen 11JJC10.42.53
  Leiden AtletiekJJC9.04.04
  AV SpartaAV SpartaJJC9.06.11
  AV TriathlonJJC9.10.82
  CAV EnergieEnergie Running TeamJJC9.28.33
  PAC RotterdamFurious FourJJC9.32.17
  AV Lopersgroep DeurnelgdJJC9.34.31
  Haag AtletiekHaagJJC9.43.04
  Olympus '70Olympic JCJJC9.52.28
  AV EdamA.V. EdamJJC9.55.78

4x800m


Serie 1

  ATV VenrayATV VenrayJJA8.27.99
  PAC RotterdamRotterdamse jongensJJA8.42.82
  AV Almere'81JJA8.50.06
  AV 1923JJA8.56.48
  AV 1923JJA8.59.69

4x800m

  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen10.34.33
  TartlétosTartlétosChicksVrouwen10.34.95
  AV WijchenDe Atletes Van WijchenVrouwen10.54.56
  PAC RotterdamRotterdamse meidenVrouwen9.51.95

4x800m

  CombiASV SISU SISU SISUMannen 9.06.71
  AV LycurgusGekke HenkiesMannen8.09.16
  AV WijchenAVWijchenMannen9.11.97
  ESAV AsterixSexy BeestenMannen9.29.65

4x800m

  PAC RotterdamPACMannen Masters10.46.60
  AV Startbaanstartbaan 60+Mannen Masters12.23.81
  AV HollandiaHollandia 50+Mannen Masters9.35.72
  AV EdamMooi blauw is niet lelijkMannen Masters9.44.74

4x60m

  GAC HilversumgacmdMJD32.77
  AV FeniksMJD32.94
  ARV IlionDe Trojanen 5MJD35.35
  AV Lopersgroep DeurneAV-LGDMJD36.71

Serie 2

  AAC AmsterdamMJD31.84
  Leiden AtletiekMJD32.41
  AV De Spartaan, LisseMD1e jaars!MJD32.43
  PhanosPhanos DMJD34.13
  AV Almere'81MJDDQ

Serie 3

  AV 1923AV23MJD33.33
  KAV HollandHollandMJD34.04
  AV Hercules DordrechtSMEMVMJD35.24
  AV PhoenixPhoenixMJD35.42
  AV'47MJD35.47
  AV LycurgusMJDDQ

Serie 4

  AV Triathlonde SmurfjesMJD32.66
  AV EdamA.V. EdamMJD34.08
  Olympus '70Olympus ´70MJD34.71
  AV StartbaanAV StartbaanMJD36.30
  Pallas'67Groene GeestenMJDDNF
  PAC RotterdamGreen Orange BabiesMJDDQ

Serie 5

  PAC RotterdamFast little devilsMJD31.30
  AV Sprint Breda2 fast 4 youMJD31.99
  AV SpartaAV SpartaMJD32.90
  De AtleetThe Fast FourMJD32.97
  Haag AtletiekHaagMJD33.80
  AV ParthenonAV RenjerotMJD34.61

4x80m


Serie 1

  Leiden AtletiekJJD42.95
  AV LycurgusJJD43.48
  ARV IlionDe Trojanen 2JJD45.80
  Nijmegen AtletiekNA12JJD48.27
  AV Almere'81JJDDQ

Serie 2

  KAV HollandHollandJJD41.93
  AV LycurgusJJD43.53
  Olympus '70Olympus '70 JJDJJD44.07
  AV Lopersgroep DeurneJJD46.55
  AV PhoenixPhoenixJJD47.36
  AV FeniksJJD50.40

Serie 3

  AV HaarlemmermeerJJD43.50
  AV'47JJD43.89
  Pallas'67PallastijnenJJD43.93
  PAC RotterdamRunning FuriesJJD44.49
  Nea VolhardingJJDDQ
  PhanosPhanos DJJDDQ

Serie 4

  AV SpartaAV SpartaJJD41.19
  Haag AtletiekHaagJJD41.37
  AV Pijnenburg SoestAVPJJD41.48
  AV 1923AV23JJD41.85
  PAC RotterdamSpeedy DemonsJJD41.99
  AV StartbaanAV StartbaanJJD44.19

4x80m


Serie 1

  AV 1923MJC41.14
  ARV IlionDe Trojanen 8MJC42.58
  AV HaarlemmermeerMJC43.09
  AV Pijnenburg SoestMJC44.29
  AV Almere'81MJCDQ

Serie 2

  AV LycurgusMJC42.33
  AAC AmsterdamMJC42.62
  EAC De SperwersMJC43.06
  AV SpartaSparta Meiden CMJC46.97
  AV Hercules DordrechtCHAMPMJCDNF
  KAV HollandHollandMJCDNS

Serie 3

  DEMMJC40.74
  GAC HilversumGAC MC 80MJC41.75
  Haag AtletiekHaagMJC42.23
  AV EdamA.V. EdamMJC43.18
  PAC RotterdamThe Flying PAC-girlsMJC43.85
  Olympus '70Olympic MCMJC44.64

Serie 4

  AV StartbaanAV StartbaanMJC40.98
  PAC RotterdamPAC Lady LionsMJC41.18
  Ciko'66Numero UnoMJC41.52
  AV NOPAV NOPMJC41.71
  AV PhoenixMJC42.05
  Leiden AtletiekMJC42.08

4x100m


Serie 1

  AV Pijnenburg SoestJJC50.36
  EAC De SperwersJJC50.98
  DEMJJC51.22
  AV PhoenixPhoenixJJC51.43
  AV 1923JJCDQ

Serie 2

  ARV IlionDe Trojanen 10JJC47.80
  Haag AtletiekJJC50.66
  AV TriathlonJJC51.98
  AAC AmsterdamJJC53.50
  Nea VolhardingJJC53.83
  AV HaarlemmermeerJJCDNF

Serie 3

  PAC RotterdamPAC ons danJJC48.60
  ASVJJC49.69
  AV Lopersgroep DeurneLGDJJC50.22
  AV StartbaanAV StartbaanJJC51.22
  AV EdamA.V. EdamJJC51.23
  Olympus '70Olympic JCJJC56.74

Serie 4

  PAC RotterdamFurious FourJJC46.62
  AV'56AV'56JJC46.87
  AV SpartaAV SparaJJC46.97
  Leiden AtletiekJJC47.79
  GAC HilversumGAC JC 100JJC48.47
  PhanosPhanos CJJC49.40

4x200m


Serie 1

  phanosMJB1.49.16
  HaagatletiekMJB1.52.17
  AV 1923MJB1.52.71
  DEMMJB1.53.27
  AV Lopersgroep DeurneLGDMJB1.58.53

Serie 2

  PAC RotterdamRotterdamse meidenMJB1.50.64
  AV 1923MJB1.52.69
  Pallas'67groen sneller dan witMJB1.54.80
  AVON HeerlenAVON HeerlenMJB1.56.36
  Olympus '70Olympic MBMJB1.59.97

4x200m


Serie 1

  AAV'36AAV'36JJB1.33.91
  GAC HilversumJJB1.35.75
  AV 1923JJB1.39.44
  HaagatletiekJJB1.40.68
  DEMJJB1.42.90

Serie 2

  AV ImpalaFlying Impala'sJJB1.34.46
  PAC RotterdamRotterdamse jongensJJB1.35.27
  Olympus '70Olympic JBJJB1.43.96
  AVON HeerlenAVON HeerlenJJB1.50.18
  Leiden AtletiekJJBDQ

4x200m


Serie 1

  AV StartbaanVrouwen1.50.68
  VAVVAVVrouwen1.52.57
  AV Lopersgroep DeurneLGD LadiesVrouwen1.57.17
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen1.57.60
  SC AntilopeS. C. AntilopeVrouwen1.58.88
  Rotterdam Atletiek Rotterdam AtletiekVrouwenDQ

4x200m

  AV 1923B A D RMannen1.28.95
  AV FeniksFeniksMannen1.35.81
  CombiAVH ASV SISU SISUMannen1.40.15
  AV Lopersgroep DeurneLGD HeroesMannen1.40.28
  ESAV AsterixSexy BeestenMannen1.42.24

Serie 2

  AAV SISUAAV SISUMannen1.33.89
  AVVMannen1.35.05
  Ciko'66Ciko'66Mannen1.35.84
  AV NovaJong Blauw 2.0Mannen1.38.54
  AV PhoenixMannenDNF
  AVON HeerlenAVON HeerlenMannenDNF

4x200m


Serie 1

  GAC HilversumVrouwen Masters1.59.04
  AV Startbaanflying vetsVrouwen Masters1.59.67
  Leiden AtletiekOude LeidseVrouwen Masters2.02.54

4x200m

  EAC De SperwersDe SperwersMannen Masters1.49.07
  AV StartbaanMasters 45+Mannen MastersDNF

10x100m

  AV Lycurgus 4sen/jun (mixed)2.18.86
  AV Lycurgus 2sen/jun (mixed)2.24.38
  ARV Ilionsen/jun (mixed)2.27.71
  AV Lycurgus 3sen/jun (mixed)2.30.52
  GAC HilversumMasterssen/jun (mixed)2.34.13
  AV Lycurgus 1sen/jun (mixed)DQ

Serie 2

  PAC RotterdamRotterdams Talentsen/jun (mixed)2.00.34
  ARV Ilionsen/jun (mixed)2.13.15
  Startbaan 1sen/jun (mixed)2.13.25
  Olympus '70Olympic Allsen/jun (mixed)2.16.65
  SC AntilopeS. C. Antilope Mixedsen/jun (mixed)2.26.63
  LG Deurnesen/jun (mixed)DQ

Serie 3

  AV Phoenixsen/jun (mixed)2.09.15
  AV WijchenDe Atleten van Wijchensen/jun (mixed)2.13.65
  AC Waterland Waterlandsen/jun (mixed)2.14.31
  AV Startbaan 3De KoningKeizerAdmiralensen/jun (mixed)2.18.79
  AVON HeerlenAVON 2sen/jun (mixed)2.20.65
  EAC De SperwersDe Sperwerssen/jun (mixed)2.21.29

Serie 4

  Leiden Atletiek1000 klapperssen/jun (mixed)1.58.68
  AV 23sen/jun (mixed)2.06.70
  Startbaan 2sen/jun (mixed)2.15.64
  PAC RotterdamStartbaansen/jun (mixed)2.18.25
  LG Deurne 2sen/jun (mixed)2.20.64
  Pallas 67KAVsen/jun (mixed)2.22.47

Serie 5

  AV 1923sen/jun (mixed)1.51.48
  AV FeniksFenikssen/jun (mixed)1.54.04
  ESAV AsterixSexy Beestensen/jun (mixed)1.56.97
  CombiTwente Atletieksen/jun (mixed)2.02.13
  Ciko 66sen/jun (mixed)2.08.11
  AVON HeerlenAVON 1sen/jun (mixed)2.09.94