2018 - Uitslag

9/27/2014


10x40m


Serie 1

  ClimaxZooitjeB/C Pupillen mixed, geen mini1.16.1
  Haag AtletiekHaags kwartiertjeB/C Pupillen mixed, geen mini1.23.0
  Pallas'67B/C Pupillen mixed, geen mini1.25.5

Serie 2

  Leiden AtletiekB/C Pupillen mixed, geen mini1.14.1
  StartbaanLaat Het Stokje Niet VallenB/C Pupillen mixed, geen mini1.20.3
  Haag AtletiekHaagse blufB/C Pupillen mixed, geen mini1.24.3

Serie 3

  SpartaAV Sparta leeuwenB/C Pupillen mixed, geen mini1.11.6
  ARV IlionDe TrojanenB/C Pupillen mixed, geen mini1.16.9
  FeniksB/C Pupillen mixed, geen mini1.18.5

Serie 4

  CAV EnergieB/C Pupillen mixed, geen mini1.10.0
  Nijmegen AtletiekNA5B/C Pupillen mixed, geen mini1.14.0
  Nea VolhardingB/C Pupillen mixed, geen mini1.23.5

10x60m


Serie 1

  ARV IlionDe ilionesenA-Pupillen(mixed)1.33.7
  Climaxwe gaan er voorA-Pupillen(mixed)1.43.0

Serie 2

  TriathlonBlauwe treinA-Pupillen(mixed)1.37.8
  Nijmegen AtletiekNA6A-Pupillen(mixed)1.39.3
  LycurgusSprintersA-Pupillen(mixed)1.43.9

Serie 3

  SpartaAV sparta tijgersA-Pupillen(mixed)1.34.0
  Leiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.35.5
  Pallas'67A-Pupillen(mixed)1.38.8

Serie 4

  FeniksA-Pupillen(mixed)1.36.5
  CAV EnergieA-Pupillen(mixed)1.37.0
  StartbaanHet Vallende StokjeA-Pupillen(mixed)1.48.4

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AthlosJJB43.81Q
  CIKO'66JJB44.02Q
  TEMPOTEMPO JJB45.86
  GAC HilversumBrabantse Beauty'sJJB46.26
  AV'23JJB46.61
  ClimaxClimaxHeldenJJB48.42

Serie 2

  AV'34Duo penottiJJB43.77Q
  PhanosPhanos JJBJJB44.65Q
  ImpalaJJBDNF
  PAC Rotterdamrotterdams trotsJJBDNS
  PijnenburgStarts from SoestJJBDQ
  AV'56Team AV'56JJBDQ

Serie 3

  U-trackU-trackJJB43.75Q
   AttilaAttilaJJB44.84Q
  Haag atletiekJJB45.85
  Leiden AtletiekJJB46.60
  ASVASVJJB48.80

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AAC'61MJB49.24Q
  CombiTeam LimburgMJB49.86
  DEMMJB50.16Q
  Pallas'67Groen-witte locomotiefjesMJB52.71

Serie 2

  SprintAV SprintMJB48.80Q
  Haag atletiekMJB50.25Q
  GAC HilversumVorkMJB51.66
  Leiden AtletiekMJB53.09
  PhoenixAV PhoenixMJBDQ

Serie 3

  Prins HendrikPhMJB49.60Q
  AV'23MJB50.41Q
  AV StartbaanAV StartbaanMJB50.74
  Olympus'70Olympus mB'sMJB52.39
  AV'40FTL (Faster Than Light)MJBDNS

4x100m (Series op tijd)


Serie 1

  PassaatAV PassaatMannen43.81
  AV StartbaanAVS mannen 1Mannen44.17
  NovaJong Blauw 2.0MannenDNF
  CombiMPM-MPM-ASV-MPMMannenDQ

Serie 2

  AV'23AV '23Mannen43.06
  MPM HengeloTroetelbeertjes Mannen43.25
  PhoenixAV PhoenixMannenDNF
  Feniksfeniks MannenDQ

4x100m (Series op tijd)


Serie 1

  WijchenVrouwen51.58
   Almere'81A.V. Almere '81Vrouwen52.06
  HerculesVrouwen52.99

Serie 2

  Nationaal team45 plusVrouwen 51.29
  PhoenixAV PhoenixVrouwen49.68
  AV StartbaanVrouwen49.77
  PijnenburgPijnenburg BabesVrouwen52.79

4x40m


Serie 1

  FeniksJPC (geen mini)27.90
  SpartaJPC (geen mini)29.34
  Haag AtletiekHaagse HarriesJPC (geen mini)29.39
  Leiden AtletiekJPC (geen mini)30.30
  ARV IlionDe Trojaanse Poema'sJPC (geen mini)30.51

Serie 2

  DEMJPC (geen mini)26.32
  CAV EnergieJPC (geen mini)26.57
  PhanosPhanos_JPCJPC (geen mini)27.54
  De SpartaanJPCJPC (geen mini)28.66
  Climaxwe komen er welJPC (geen mini)29.50
  StartbaanDe Macho'sJPC (geen mini)29.75

4x40m


Serie 1

  De SpartaanMPCMPC (geen mini)28.06
  Haag AtletiekHaagse KakkersMPC (geen mini)28.59
  StartbaanGolden GirlsMPC (geen mini)28.75
  FeniksMPC (geen mini)29.87

Serie 2

   Almere'81A.V. Almere '81MPC (geen mini)26.65
  CAV EnergieMPC (geen mini)26.69
  KAV Hollandholland c girlsMPC (geen mini)27.33
  ARV IlionDe Trojaanse LuipaardenMPC (geen mini)29.33

Serie 3

  DEMMPC (geen mini)27.51
  Leiden AtletiekMPC (geen mini)28.73
  PhanosPhanos_MPCMPC (geen mini)30.04
  SpartaMPC (geen mini)30.51
  Pallas'67MPC (geen mini)DQ

4x40m


Serie 1

  FeniksJPB25.97
  PAC RotterdamJPB26.18
  Haag AtletiekHAAGse OoievaarsJPB26.23
  Kav HollandHolland B boysJPB26.54
  SpartaAV SpartaJPB26.77
  De SpartaanJPBJPB27.89

Serie 2

  Pallas'67JPB26.56
  CAV EnergieJPB27.15
  Nea VolhardingJPB27.18
  Leiden AtletiekJPB27.94
  HerculesCool RunnersJPB28.05
  StartbaanZooitje OngeregeldJPB30.97

Serie 3

  ARV IlionDe Trojaans PantersJPB25.39
  LycurgusLuipaardenJPB25.82
  DEMJPB25.84
  Nijmegen AtletiekNA4JPB26.28
   Almere'81HERO'S CSLBJPB27.34
  AAC AmsterdamNieuw west boysJPB29.07

4x40m


Serie 1

  Fenikseeea feniksMPB26.42
  Leiden AtletiekMPB27.29
  Pallas'67MPB27.72
  SpartaMPB29.31
  PAC RotterdamMPB31.13

Serie 2

  KAV HollandHolland b girlsMPB25.64
  Nijmegen AtletiekNA3MPB26.68
  Haag AtletiekHaagse HopjesMPB27.23
  ARV IlionDe Trojaanse TijgersMPB28.46
  De SpartaanMPBMPB38.11

Serie 3

  TriathlonKeihardMPB25.69
  ClimaxDe TroelasMPB25.82
  CAV EnergieMPB26.87
  DEMMPB27.32
  StartbaanOne DirectionMPB27.66
  PhanosPhanos_MPBMPB28.90

4x60m


Serie 1

   Almere'81JPA34.59
  CAV EnergieJPA35.18
  Pallas'67JPA36.06
  Nea VolhardingJPA36.31
  StartbaanDe Vlugge FinishersJPA37.40
  HerculesToppieJPA38.16

Serie 2

  Haag AtletiekHaagse SjonniesJPA33.92
  SpartaJPA35.19
  ARV IlionDe Trojaanse SprintersJPA35.29
  Leiden AtletiekJPA35.96
  HaarlemmermeerJPA36.54
  De SpartaanJPAJPA37.41

Serie 3

  Nijmegen AtletiekNA2JPA35.11
  AV'23JPA36.89
  DEMJPA37.04
  TriathlonGauw blauwJPA37.28
  ClimaxDe vragersJPA37.96
  AAC Amsterdamstoere boysJPADNS

Serie 4

  FeniksFeniksJPA33.89
  GAC HilversumGAC1JPA34.92
  PAC RotterdamJPA35.15
  LycurgusPantersJPA35.16
  PhanosPhanos_JPAJPA35.53
   Almere'81Jongens pupillen A1JPA35.79

4x60m


Serie 1

  Leiden AtletiekMPA35.48
   Almere'81A.V. Almere '81MPA35.91
  PAC RotterdamMPA36.01
  Pallas'67MPA37.21
  De SpartaanMPAMPA37.69
  AV'23MPA38.81

Serie 2

  FeniksMPA34.39
  CAV EnergieMPA36.64
  SpartaMPA37.67
  EdamPloeg Zonder NaamMPA38.70
  HerculesRapidoMPA38.95
  StartbaanRollend over de FinishMPA40.34

Serie 3

  Nea VolhardingMPA35.00
  ARV IlionDe Ilionese SprintersMPA35.74
  Nijmegen AtletiekNA1MPA36.84
  KAV HollandHolland a girlsMPA37.10
  HaarlemmermeerMPA37.59
  TriathlonBlauw bloedMPA37.90

Serie 4

  Haag AtletiekHaagse Anita'sMPA35.77
  Olympus'70ChampignonsMPA36.26
  DEMMPA37.50
  LycurgusleeuwinnenMPA37.86
  ClimaxRustig aanMPA38.14
  AAC Amsterdamstoere meidenMPA39.84

4x100m (Finale,NK)


Serie 1

  U-trackU-trackJJB43.08
  AV'34Duo penottiJJB43.44
  AthlosJJB43.45
  PhanosPhanos JJBJJB44.82
   AttilaAttilaJJB44.86
  CIKO'66JJBDNF

4x100m (Finale,NK)

  SprintAV SprintMJB48.38
  AAC'61MJB48.95
  Prins HendrikPhMJB48.97
  AV'23MJB49.70
  Haag atletiekMJB49.75
  DEMMJB49.81

4x100m (Finale,NK)

  Leiden AtletiekJJA43.85
  AV'23JJA44.22
  GAC HilversumJJA44.60
  Haag AtletiekJJA44.91

4x100m (Finale,NK)

  PhanosMJA48.43
  U-TrackMJA48.79
  StatinaDreamteamMJA51.96
  GoudaMJADNF

4x100m (Finale,NK)

  VAV Veenendaal VAV-Power Mannen Masters47.39
  SprintTeam Sprint M50Mannen Masters49.57
  PAC RotterdamP.A.C. mastersMannen Masters49.77
  AAV'36AAV'36 master 45+Mannen Masters51,41
  DGLAHeren1Mannen Masters53.15
  FeniksAV Feniks MastersMannen MastersDQ

Speciale estafette

  ARV IlionDe ilionese Special 1Pupillen (geen mini)29.82
  Haag AtletiekSpeciaal CurryPupillen (geen mini)33.10
  HerculesSpecial forcePupillen (geen mini)36.27
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1Pupillen (geen mini)DNF
  StartbaanAVS BikkelsPupillen (geen mini)DQ

Serie 2

  Feniksfeniks 3Pupillen (geen mini)30.91
  Pallas'67snelle mix 2Pupillen (geen mini)32.63
  Haag AtletiekSpeciaal met ketchupPupillen (geen mini)32.93
  HerculesSpecial toPupillen (geen mini)33.44
  StartbaanAVS Boy PowerPupillen (geen mini)35.91

Serie 3

  PAC Rotterdamteam 1Pupillen (geen mini)31.28
  ARV IlionDe ilionese special 2Pupillen (geen mini)32.20
  HerculesSpecials onePupillen (geen mini)32.43
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2Pupillen (geen mini)32.89
  Pallas'67snelle mix1Pupillen (geen mini)33.28
  StartbaanAVS DoorzettersPupillen (geen mini)36.56

Serie 4

  CAV EnergieCAV Energie 3Pupillen (geen mini)31.23
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 3Pupillen (geen mini)31.56
  Feniksfeniks 1Pupillen (geen mini)31.89
  SpartajaguarsPupillen (geen mini)32.27
  ARV IlionDe ilionese special 3Pupillen (geen mini)32.37
  StartbaanAVS Super SterrenPupillen (geen mini)33.05

Serie 5

  CAV EnergieCAV Energie 1Pupillen (geen mini)30.22
  SpartaCheetahsPupillen (geen mini)30.81
  Feniksfeniks 2Pupillen (geen mini)31.15
  Haag AtletiekSpeciaalPupillen (geen mini)31.50
  StartbaanAVS KanjersPupillen (geen mini)34.61

Serie 6

  Haag AtletiekSpeciaal met uitjesPupillen (geen mini)28.86
  SpartaPantersPupillen (geen mini)29.44
  CAV EnergieCAV Energie 2Pupillen (geen mini)30.50
  Pallas'67snelle boysPupillen (geen mini)31.10
  StartbaanAVS ToppersPupillen (geen mini)33.44

4x400m (NK)


Serie 1

  AV'23JJB3.39.12
  TEMPOTEMPO 1JJB3.39.52
  GAC HilversumGAC JBJJB3.47.17
  HaarlemmermeerTeam 2JJB3.47.93

Serie 2

  Leiden AtletiekJJB3.27.92
  AAC'61Team WaailapJJB3.33.69
  HaarlemmermeerTeam 1JJB3.34.14
  AV'56Team AV'56JJB3.34.26
  AV'34JJB3.35.18

4x400m (NK)


Serie 1

  AV'23MJB4.04.21
  DEMMJB4.05.53
  ARV IlionIlion tijgersMJB4.22.67
  GAC HilversumGAC MBMJB4.29.65

Serie 2

  Olympus'70Olympus mB'sMJB4.11.30
  HaarlemmermeerMJB4.12.56
  Leiden AtletiekMJB4.19.86
  PAC RotterdamMartiens Mila`sMJB4.33.23

4x400m (NK)


Serie 1

  Leiden AtletiekJJA3.29.32
  GAC HilversumJJA3.34.54
  Hellas UtrechtBierSnellersJJA3.35.53
  AV'23JJA3.38.26
  Haag AtletiekJJA3.54.09
  PAC RotterdamMartiens Mila´sJJADNS

4x400m (NK)

  CAV EnergieEnergie Running TeamMJA3.54.96
  PAC RotterdamMartiens Mila'sMJA3.57.63
  PhanosMJA4.05.43
  TriathlonMJA4.18.71

4x400m

  KAV HollandMannen3.25.91
  AV StartbaanMannen3.26.31
  FeniksMannen3.36.95

Serie 2

  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen3.22.37
  MPM HengeloTroetelbeertjes Mannen3.23.51
  PhoenixAV PhoenixMannen3.30.76
  NovaJong Blauw 2.0Mannen3.32.72

4x400m


Serie 1

  AV StartbaanSpeediesVrouwen4.02.65
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen4.14.55
  PijnenburgPijnenburg chickiesVrouwen4.16.32
  WijchenVrouwen4.22.49

4x400m (NK)

  Nationaal teamDe VliegeniersMannen Masters 3.48.28
  DGLAHeren1Mannen Masters4.17.05
  AV StartbaanaanpakkenwegwezenMannen Masters4.27.61

9/28/2014


Zweedse estafette

  Pallas'67Pal MDMJD2.37.23
  AV StartbaanAV StartbaanMJD2.39.06
  Nijmegen AtletiekNijmeegse MarikensMJD2.43.32
  EdamEdamstersMJD2.44.06
  PhanosMJD PhanosMJD2.49.00
  KAV HollandHollanDMJD2.59.34

Serie 2

  LycurgusLycurgus 1MJD2.38.04
  ARV IlionMJD2.44.80
  Prins HendrikPrins hendrikMJD2.48.09
  De SperwersDe SperwersMJD2.48.94
  ZuidwalMJD2.51.54
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2MJD2.53.15

Serie 3

  SpartaSparta GirlsMJD2.35.06
  GAC HilversumGAC MDMJD2.36.85
  Leiden AtletiekMJD2.39.63
  PAC RotterdamPAC LadiesMJD2.42.39
  LGDLGD meisjes DMJD2.52.13
  Olympus'70Olympus mD'sMJD2.54.24

Zweedse estafette


Serie 1

  CombiPAL-ARJJD 2.44.14
  Prins HendrikPrins hendrikJJD2.40.27
  De SperwersDe SperwersJJD2.58.97
  LGDAV-LGD's jongens DJJD3.05.05

Serie 2

  AAV'36AAV'36 JJDJJD2.33.84
  PAC RotterdamPAC TooJJD2.39.20
  KAV HollandHolland JJD2.39.77
  EdamEdamsterrenJJD2.39.95
  PhoenixPhoenixJDJJD2.40.64
  Nijmegen AtletiekNijmegen Atletiek JD ZweedsJJD2.55.68

Serie 3

  Haag AtletiekHAAG Atletiek JD1JJD2.23.36
  PAC RotterdamPAC D-boysJJD2.25.05
  Leiden AtletiekJJD2.31.70
  PhanosJJD PhanosJJD2.38.01
  ARV IlionIlion Zweeds 1JJD2.45.45
  Olympus'70Olympus jD'sJJD3.02.65

Zweedse estafette


Serie 1

  PhanosMJC2.26.20
  ARV IlionMJC2.30.53
  KAV HollandHolland MCMJC2.32.43
  Prins HendrikPrins HendrikMJC2.32.79
  AAC AmsterdamMJC2.38.31

Serie 2

  DEMMJC2.27.04
  Haag AtletiekMJC2.27.28
  LycurgusLycurgus 1MJC2.29.71
   Almere'81MJC2.35.20
  De SperwersDe SperwersMJC2.36.51
  EdamTurborunnersMJC2.40.84

Serie 3

  PAC RotterdamFast little devilsMJC2.23.44
  Leiden AtletiekMJC2.24.18
  CIKO'66Numero UnoMJC2.24.29
  TriathlonDe Grote SmurfenMJC2.27.47
  Olympus'70Olympus mC'sMJC2.30.56
  PAC RotterdamGreen Orange BabiesMJCDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  Prins HendrikPrins HendrikJJC2.09.60
   Almere'81JJC2.12.60
  LycurgusLycurgus 1JJC2.12.80
  DEMJJC2.15.02
  PhanosFast Furious PhanosJJC2.15.80
  KAV HollandHolland JCJJC2.16.12

Serie 2

  TriathlonJJC2.14.33
  ARV IlionIlion Zweeds 2JJC2.21.97
  De SperwersDe SperwersJJC2.22.77
  Pallas'67Groen-witte duivelsJJC2.24.13
  AV StartbaanAV StartbaanJJC2.28.15
  Olympus'70Olympus jC'sJJC2.28.46

Serie 3

  PAC RotterdamSixpacJJC2.03.39
  Sparta300JJC2.07.63
  Leiden AtletiekJJC2.10.19
  Haag AtletiekHaagJJC2.10.87
  LGDThe High Speedy GuysJJC2.14.49
  PhoenixAV PhoenixJJC2.15.71

Zweedse estafette


Serie 1

  AV'23MJB2.22.07
  DEMMJB2.22.95
  AV StartbaanMJB2.28.45
  Haag AtletiekMJB2.32.68
  GAC HilversumGAC MBMJB2.39.03

Serie 2

  CombiTwentse sprintstersMJB 2.44.97
  AAC'61MJB2.20.66
  PhoenixAV PhoenixMJB2.21.14
  HaarlemmermeerMJB2.22.24
  Olympus'70Olympus mB'sMJB2.29.51
  Pallas'67Groen-witte locomotiefjesMJB2.36.45

Zweedse estafette


Serie 1

  CombiJJB 2.10.19
  PhanosPhanos JJBJJB2.08.73
  Haag AtletiekJJB2.14.32
  Pallas'67Groen-witte tandemJJB2.20.79
  De SperwersDe SperwersJJB2.24.97

Serie 2

  Leiden AtletiekJJB2.00.44
  HaarlemmermeerJJB2.01.22
  AV'56Team AV'56JJB2.05.27
  Olympus'70Olympus jB'sJJB2.15.71
  GAC HilversumGAC JBJJB2.16.19
  LGDLGD jongens BJJBDNS

Zweedse estafette


Serie 1

  StatinaDreamteamMJA2.27.77
  LycurgusAV LycurgusMJA2.31.61
  DEMMJA2.32.46
  De SperwersDe SperwersMJA2.36.13

Zweedse estafette

  Leiden AtletiekJJA2.05.14
  AV'23JJA2.06.28
  AV'23JJA2.08.41

Zweedse estafette

  PhoenixAV PhoenixVrouwen2.21.97
  AV StartbaanVrouwen2.22.60
  Pijnenburghappen naar PijnenburgVrouwen2.26.41
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen2.27.92
   Almere'81A.V. Almere '81Vrouwen2.29.21
  LGDDames LGDVrouwen2.42.63

Zweedse estafette

  AV StartbaanAVS mannen 1Mannen2.01.78
  LGDHeren LGDMannen2.02.91
  DOKEVDOKEV 1Mannen2.04.89
  NovaJong Blauw 2.0Mannen2.07.79

Serie 2

  AV'23AV '23Mannen1.58.79
  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen2.01.24
  FeniksMannen2.01.41
  PhoenixAV PhoenixMannen2.02.41
  KAV HollandMannen2.04.00

4x600m


Serie 1

  KAV HollandHollanDMJD7.27.49
  AV'23AV'23 1MJD7.53.93
  Pallas'67Pal MDMJD7.59.26
  De SperwersDe SperwersMJD8.01.43
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJD8.02.88
  AAV'36MJD AAV'36MJD8.10.18
  PhanosMJD8.15.23
  ARV IlionMJD8.29.05
  Prins HendrikMJDDQ

Serie 2

  AtverniRob Druppers Running AcademyMJD7.06.85
  LycurgusLycurgus MDMJD7.17.24
  De SpartaanspoedherstelMJD7.24.63
  Leiden AtletiekMJD7.53.76
  Nijmegen AtletiekNijmeegse MarikensMJD7.57.62
  EdamEdamstersMJD8.01.31
  ZuidwalMaNaSoJoMJD8.05.28
  LGDMeisjes D AV-LGDMJD8.05.70
  Haag AtletiekHAAG ATletiek MD1MJD8.28.26

4x600m


Serie 1

  CombiPAL-ARJJD 8.14.16
  AV'56Team AV'56JJD6.46.27
  Prins HendrikPrins HendrikJJD7.09.45
  PhanosIeniemieniewimpiesJJD7.17.70
  AV'23AV'23 1JJD7.23.81
  AAV'36AAV'36 JJDJJD7.25.90
  KAV HollandHolland JJD8.14.33
  EdamEdamsterrenJJD8.20.70
  De SperwersDe SperwersJJD8.43.68

Serie 2

  AtverniRob Druppers Running AcademyJJD6.42.70
  Haag AtletiekHAAG Atletiek JD1JJD6.57.92
  Leiden AtletiekJJD7.04.20
  PAC RotterdamPAC D-boysJJD7.05.86
  Nijmegen AtletiekNijmegen Atletiek JD 600JJD7.29.19
  CAV EnergieEnergie Running TeamJJD7.38.44
  ARV IlionJJD8.24.44
  Olympus'70Olympus jD'sJJD8.32.99
  LGDLGD's jongens DJJD8.36.22
  PhoenixPhoenixJDJJDDQ

4x800m


Serie 1

  ARV IlionMJC10.09.30
  Olympus'70Olympus mC'sMJC10.13.44
  Haag AtletiekHaagMJC10.20.00
  LycurgusAV LycurgusMJC10.24.10
  GAC HilversumMJC10.32.38
  ArcheusArcheus GirlsMJC10.36.12
  EdamTurborunnersMJC11.01.08
  PhanosMJC9.54.47

Serie 2

  AtverniRob Druppers Running AcademyMJC10.02.66
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJC10.04.29
  PAC Rotterdam24 runnersMJC10.42.97
  AAV'36AAV'36 MJC MJC11.25.12
  PijnenburgFlying LadiesMJC11.25.88
  De SperwersDe SperwersMJC11.41.98
  CIKO'66Numero UnoMJC9.42.19
  Leiden AtletiekMJC9.46.76
  ScheldesportScheldesport meidenMJC9.59.12

4x800m


Serie 1

  LycurgusAV LycurgusJJC10.05.40
  GAC HilversumJJC10.13.13
  AAV'36AAV'36 JJCJJC10.25.72
  AV'23JJC9.24.96
  KAV HollandHolland JCJJC9.31.91
  PhanosFast Furious PhanosJJC9.43.58
  PijnenburgStars from SoestJJCDQ
  De SperwersDe SperwersJJCDQ

Serie 2

  ARV IlionJJC11.05.49
  Haag AtletiekHaagJJC8.53.15
  Sparta300JJC8.53.43
  CAV EnergieEnergie Running TeamJJC8.54.01
  TriasJUMIJOYAJJC9.04.23
  LGDThe High Speedy GuysJJC9.12.36
  PAC Rotterdam8pacJJC9.43.62
  Leiden AtletiekJJCDQ

4x800m


Serie 1

  GAC HilversumMJA10.14.13
  TriathlonMJA10.36.18
  HaarlemmermeerMJA10.45.31
  De SperwersDe SperwersMJA10.56.40
  CAV EnergieEnergie Running TeamMJA8.56.91
  TriathlonMJA9.13.44
  PAC RotterdamMartiens Mila'sMJA9.32.93
  DEMdem meisjes MJA9.58.50

4x800m

  DEMdem jongens 1JJA8.11.09
  Leiden AtletiekJJA8.11.69
   Almere'81Almere 81JJA8.13.80
  GAC HilversumJJA8.32.25
  PAC RotterdamMartiens Mila'sJJA8.33.46
  TriathlonJJA8.37.68
  AV'23JJA8.42.92
  Olympus'70Olympus jA'sJJA9.04.09
  De SperwersDe SperwersJJA9.58.39

4x800m

  combiDames LGDVrouwen 10.47.89
  PhoenixAV PhoenixVrouwen10.06.02
  ARV IlionIlion DamesVrouwen10.06.89
  MPM Hengelo'Oud' en nieuw MPM Vrouwen10.19.39
  AV'23Vliegende Fanny'sVrouwen10.20.34

4x800m

  CombiKronos-Kronos-ASV-MPMMannen 8.28.97
  HaarlemmermeerMannen8.04.92
  ARV IlionHeren IlionMannen8.17.19

4x800m

  DGLAHeren1Mannen Masters10.14.61
  CombiP.A.C. mastersMannen Masters10.33.81
  AV StartbaanStartbaan Masters 60Mannen Masters10.57.03
  Rotterdam Atletiek010Mannen Masters8.46.72
  Eindhoven atletiekEindhoven atletiekMannen Masters8.59.77

4x60m

  EdamEdamstersMJD32.83
  ARV IlionMJD33.71
  AV'23AV'23 1MJD34.08
  AAC AmsterdamMJD34.36
  De SperwersDe SperwersMJD36.02

Serie 2

  LycurgusAV LycurgusMJD32.93
  Prins HendrikPrins hendrikMJD33.43
  Pallas'67Pal MDMJD33.82
  TriathlonMJD34.86
  KAV HollandHollanDMJD35.26
  Nea VolhardingMJDDNF

Serie 3

  Leiden AtletiekMJD34.24
  Haag AtletiekHAAG Atletiek MD1MJD34.29
  Nijmegen Atletiekde MarikensMJD34.82
  PhanosMJD PhanosMJD35.39
  Olympus'70Olympus 'mD'sMJD35.70
  AV StartbaanAV StartbaanMJD35.78

Serie 4

  SpartaSparta GirlsMJD31.38
  AAV'36AAV'36 MJDMJD31.82
  Rotterdam AtletiekRotterdam AtletiekMJD32.51
  ZuidwalSpeedy GonzalesMJD32.89
  DK&AV HERCULESde 4 MusketiersMJD33.00
  PAC RotterdamPAC LadiesMJD33.63

4x80m


Serie 1

  Prins HendrikPrins hendrikJJD44.07
  CombiPAL-ARJJD46.11
  AV StartbaanAV StartbaanJJD46.86
  PhoenixPhoenixJDJJD46.92

Serie 2

  TriathlonJJD43.33
  AV'23AV'23 1JJD43.84
  KAV HollandHolland JJD44.67
  Nea VolhardingJJD44.77
  De SperwersDe SperwersJJD48.24

Serie 3

  ARV IlionIlion kanjers 1JJD45.02
  PhanosJJD PhanosJJD48.06
  LGDAV-LGD's jongens DJJD49.15
  Olympus'70Olympus jD'sJJD49.89
  GAC HilversumGAC JDJJDDNF
  AAC AmsterdamJJDDQ

Serie 4

  Haag AtletiekHAAG Atletiek JD1JJD40.57
  Leiden AtletiekJJD42.42
  Nijmegen AtletiekNijmegen Atletiek JD 80JJD44.12
  EdamEdamsterrenJJD45.03
  DEMDEM JDJJD45.51
  PAC RotterdamPAC D-boysJJDDQ

4x80m


Serie 1

  Rotterdam AtletiekRotterdam AtletiekMJC41.74
  Prins HendrikPrins HendrikMJC42.38
  De SperwersDe SperwersMJC43.76
  EdamTurborunnersMJC44.36
  ARV IlionMJC44.58

Serie 2

  CAV energieMJC41.09
  Haag AtletiekMJC41.47
  LycurgusAV LycurgusMJC41.50
  AAC AmsterdamMJC41.61
  Nea VolhardingMJC44.37
  TEMPOMJC44.58

Serie 3

  PAC RotterdamThe ThundersMJC42.57
  ScheldesportScheldesport meidenMJC42.63
  ArcheusArcheus GirlsMJC43.48
  Olympus'70Olympus mC'sMJC43.62
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2MJC44.25
  PhoenixAV PhoenixMJC47.55

Serie 4

  PAC RotterdamThe JaguarsMJC39.59
  Leiden AtletiekMJC40.47
  PhanosMJC41.26
   Almere'81MJC41.40
  TriathlonDe Grote SmurfenMJCDNF
  GAC HilversumGAC MCMJCDQ

4x100m


Serie 1

  Leiden AtletiekJJC46.86
  Prins HendrikPrins hendrikJJC47.66
  KAV HollandHolland JCJJC48.14
  DEMJJC49.28
  Pallas'67Groen-witte duivelsJJC51.78
  LycurgusAV LycurgusJJCDQ

Serie 2

  Haag AtletiekHaagJJC48.97
  AV StartbaanAV StartbaanJJC51.60
  ARV IlionIlion kanjers 2JJC53.23
  AAV'36AAV'36 JJCJJC53.28
  Olympus'70Olympus jC'sJJC53.88

Serie 3

  ScheldesportScheldesport/Dynamica Jongens CJJC47.96
  GAC HilversumGAC JCJJC48.00
  De SperwersDe SperwersJJC48.42
  PhoenixAV PhoenixJJC48.80
  PhanosFast Furious PhanosJJC49.06
  LGDThe High Speedy GuysJJC49.90

Serie 4

  PAC Rotterdam2pac JJC45.06
  Sparta300JJC45.62
   Almere'81JJC46.88
  PAC RotterdamPACmenJJC47.13
  ZuidwalJJC47.29
  Nea VolhardingJJC48.64

4x200m


Serie 1

  AAC'61MJB1.45.55
  DEMMJB1.45.61
  AV'23MJB1.48.07
  GAC HilversumStoeptegelMJB1.55.22

Serie 2

   PhoenixAV PhoenixMJB1.47.03
  Haag AtletiekMJB1.48.16
  HaarlemmermeerMJB1.51.24
  Olympus'70Olympus mB'sMJB1.52.62
  Pallas'67Groen-witte locomotiefjesMJB1.52.94

4x200m


Serie 1

  PhanosPhanos JJBJJB1.35.86
  DEMJJB1.41.01
  De SperwersDe SperwersJJB1.49.06
  GAC HilversumAndijvieJJBDQ

Serie 2

  Leiden AtletiekJJB1.32.41
  HaarlemmermeerJJB1.34.36
  AV'56Team AV'56JJB1.36.23
  Haag AtletiekJJB1.37.42
  Olympus'70Olympus jB'sJJB1.43.08

4x200m


Serie 1

  MPM HengeloVrouwen1.55.84
  LGDDames LGDVrouwen1.56.66
  De SperwersSperwers Meisjes A/B Vrouwen1.57.41
  PijnenburgRun bitch runVrouwenDQ

Serie 2

  Nationaal team45 plusVrouwen 1.49.08
  Av StartbaanVrouwen1.47.67
  PAC RotterdamMartiens Mila'sVrouwen1.47.76
  AVON HeerlenAVON HeerlenVrouwen1.51.56

4x200m


Serie 1

  CIKO'66Mannen1.32.74
  LGDHeren LGDMannen1.35.12
  Leiden Atletiektopteam 1Mannen1.35.71
  NovaJong Blauw 2.0Mannen1.36.65

Serie 2

  AV'23AV '23Mannen1.29.80
  FeniksMannen1.31.87
  AVON HeerlenAVON HeerlenMannen1.32.29
  PhoenixAV PhoenixMannen1.33.53

4x200m


Serie 1

  PAC RotterdamPAC mastersMannen Masters1.45.42
  FeniksAV Feniks MastersMannen Masters1.48.61
  DGLAHeren1Mannen Masters1.50.55

10x100m

  Zuidwal (Zuidwalio)Zuidwal10sen/jun (mixed)2.16.70
  Ilion (Ilion 1)sen/jun (mixed)2.18.83
  LGD (ploeg 2)sen/jun (mixed)2.26.56
  AV Startbaan (De Dolle Ds)sen/jun (mixed)2.34.69
  De Sperwers (meisjes)De Sperwers meisjesteamsen/jun (mixed)2.36.01

Serie 2

  Combi (Twentse Toppers)Twentse Toppers sen/jun (mixed) 2.21.82
  Almere '81sen/jun (mixed)2.04.56
  De Sperwers (jongens)De Sperwers jongensteamsen/jun (mixed)2.13.82
  Pallas'67Pallas67sen/jun (mixed)2.18.27
  Ilion (Ilion 2)sen/jun (mixed)2.20.06
  Nijmegen AtletiekNijmegen Atletiek JD 100sen/jun (mixed)2.27.46

Serie 3

  AV'23 (Johnny is single)sen/jun (mixed)2.03.96
  AV Startbaan (Oscillococcinum)sen/jun (mixed)2.05.53
  PAC RotterdamPACmixsen/jun (mixed)2.09.01
  Phanossen/jun (mixed)2.17.02
  AAC Amsterdamsen/jun (mixed)2.22.96
  Lycurgus (de chicks)sen/jun (mixed)DQ

Serie 4

  AV'23 (Chris berger)sen/jun (mixed)1.52.79
  AVON HeerlenAVON Heerlensen/jun (mixed)2.08.67
  LGD (ploeg 1)sen/jun (mixed)2.09.79
  Olympus'70sen/jun (mixed)2.12.28
  Feniksfenikschampssen/jun (mixed)DNF
  Leiden Atletiek (Duizend klappers)duizendklapperssen/jun (mixed)DQ