2018 - Uitslag

9/24/2016


10x40m


Serie 1

  IlionDe TrojanenB/C Pupillen mixed, geen mini1.13.2
  AV '23C/B mixed AV'23B/C Pupillen mixed, geen mini1.17.3
  AVA AalsmeerAVA Fast 10 BCB/C Pupillen mixed, geen mini1.25.5

Serie 2

  Haag Atletiek10x meerB/C Pupillen mixed, geen mini1.13.1
  SpartaB/C Pupillen mixed, geen mini1.16.3
  Pallas '67pallas snelle bcB/C Pupillen mixed, geen mini1.27.0

Serie 3

  StartbaanOost West Thuis BestB/C Pupillen mixed, geen mini1.12.3
  FeniksB/C Pupillen mixed, geen mini1.14.4
  AV '23AV '23 team 2B/C Pupillen mixed, geen mini1.20.4

Serie 4

  LycurgusB/C Pupillen mixed, geen mini1.11.6
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek mixedB/C Pupillen mixed, geen mini1.12.0
  StartbaanTien keer Toekomst B/C Pupillen mixed, geen mini1.22.1

Serie 5

  EnergieBC4EnergieB/C Pupillen mixed, geen mini1.14.9
  TriathlonTien-keer-blauwB/C Pupillen mixed, geen mini1.15.1
  Haag Atletiek10 x BB/C Pupillen mixed, geen miniDQ

10x60m


Serie 1

  AV '23Sportieve winnaarsA-Pupillen(mixed)1.37.6
  AVA AalsmeerAVA Fast 10 AA-Pupillen(mixed)1.40.4
  AtHA-Pupillen(mixed)1.41.0

Serie 2

  FeniksA-Pupillen(mixed)1.36.9
  Haag Atletiek10 x AA-Pupillen(mixed)1.38.7
  EnergieEnergie10A-Pupillen(mixed)1.41.9

Serie 3

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek mixedA-Pupillen(mixed)1.36.8
  IlionDe ilionesenA-Pupillen(mixed)1.38.7
  LycurgusA-Pupillen(mixed)1.39.70

Serie 4

  SpartaA-Pupillen(mixed)1.35.8
  Pallas '67pallas snelle aA-Pupillen(mixed)1.39.4
  Startbaan10 jaar ervaringA-Pupillen(mixed)1.41.7

Serie 5

  TriathlonDe Blauwe TreinA-Pupillen(mixed)1.38.7
  Voorne AtletiekVoorne BlauwA-Pupillen(mixed)1.39.6

4x100m (Series)


Serie 1

  GAC HilversumGAC JBJJB46.30Q
  ScheldesportScheldeboysJJB46.72
  AAC '61aac'61JJB52.10
  Flevo DeltaThe Blue ThunderJJBDNF

Serie 2

  SpartaB SpartaJJB45.31Q
  EnergieB4EnergieJJB46.57Q
  Voorne AtletiekVan achter naar VoorneJJB46.64Q
  AAV'36AAV'36 Jongens BJJB47.25
  AV StartbaanJJB51.48

Serie 3

  PAC RotterdamJJB43.40Q
  Almere '81JJB44.25Q
  KAV HollandHolland JJBJJB47.01
  ClimaxClimaxheldenJJB47.25
  DEMJJB47.45

4x100m (Series)


Serie 1

  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJB50,39Q
  LycurgusAV LycurgusMJB50,74Q
  Almere '81MJB51,58
  Atverniteam Citius jeugdMJB52,83
  EnergieG4EnergieMJBDQ

Serie 2

  PAC RotterdamFast Little DevilsMJB49,03Q
  Eindhoven AtletiekTeam BlondjesMJB50,79Q
  GAC HilversumGAC MBMJB51,03Q
  AV '47MJB55,41
  Oss '78AVOSS'78 MB team 1MJBDQ

Serie 3

  Haag AtletiekHaagse Anita's MJB51,53Q
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJB52,30
  Hercules/Parthenonde 4 MusketiersMJB53,33
  TempoMJB54,22
  AV StartbaanMJBDQ

4x100m (Series)


Serie 1

  DEMJJA43,76Q
  HaarlemmermeerGrote pipiJJA43,85Q
  TempoJJA46,49Q
  KAV HollandKakketoesJJADQ

Serie 2

  PhanosPhanos JAJJA42,23Q
  AV '47JJA45,90Q
  Haag AtletiekHaagse Harry's JJA45,90Q

4x100m (Series)


Serie 1

  AV '23Mannen42,55Q
  Hellas#snelstemannenvanutrechtMannen44,63Q
  Voorne AtletiekVoorne GeuzenMannen47,77Q
  AV '34AV34 Masters in Midlife CrisisMannenDNF

Serie 2

  AV '23Mannen43,07Q
  U-TrackTeam U-TrackMannen45,58Q
  Ciko '66CIKO-mastersMannen46,77Q
  AAV'36AAV'36 masters 45+ naar clubrecord MannenDQ

4x40m


Serie 1

  IlionDe Trojaanse poema'sJPC (geen mini)26.74
  Leiden AtletiekJPC Leiden AtletiekJPC (geen mini)27.13
  AV '23JPC AV'23JPC (geen mini)28.94
  AtHJPC (geen mini)32.08
  Pallas '67JPC (geen mini)32.41

Serie 2

  Haag AtletiekHAAGse OoievaartjesJPC (geen mini)28.00
  FeniksAV FeniksJPC (geen mini)28.31
  SpartaJPC (geen mini)28.84
  DEMDEM JPC-2JPC (geen mini)29.34
  KAV HollandJPC (geen mini)31.21

Serie 3

  GAC HilversumDe Cheeta'sJPC (geen mini)27.11
  PhanosphanosJPC (geen mini)27.20
  StartbaanReserves van RioJPC (geen mini)27.27
  PAC RotterdamPAC 1JPC (geen mini)27.36
  DEMDEM JPC-1JPC (geen mini)27.72

4x40m


Serie 1

  IlionDe Trojaanse luipaardenMPC (geen mini)27,81
  TriathlonSprint GirlsMPC (geen mini)28,27
  AV '23MPC AV'23MPC (geen mini)29,12

Serie 2

  Haag AtletiekHAAGse KakkertjesMPC (geen mini)28,32
  Leiden AtletiekMPC Leiden AtletiekMPC (geen mini)28,93
  SpartaMPC (geen mini)30,20
  Pallas '67MPC (geen mini)30,82
  KAV HollandMPC (geen mini)31,24

Serie 3

  PAC RotterdamPAC 1MPC (geen mini)28,10
  PhanosphanosMPC (geen mini)28,90
  EnergieEnergieCyouattheFinishMPC (geen mini)29,54
  AVA AalsmeerFast AVA Girls CMPC (geen mini)29,56
  StartbaanCnelMPC (geen mini)29,94

4x40m


Serie 1

  FeniksJPB26,48
  AV '23Super jonens BJPB26,80
  Pallas '67JPB27,49
  KAV Hollandkav b-boysJPB28,28
  SpartaJPB29,32

Serie 2

  De SpartaanJPB25,50
  Nea VolhardingJPB25,54
  IlionDe Trojaanse pantersJPB25,98
  Haag AtletiekHAAGse |SjonniesJPB26,93
  AVA AalsmeerFast AVA Boys BJPB27,51
  StartbaanTeam BranieJPB28,95

Serie 3

  StartbaanThe fast and the furiousJPB26,24
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1JPB26,38
  Almere '81Am'81 RocketsJPB26,52
  DEMJPB26,56
  PAC RotterdamPAC 1JPB26,79
  PhanosphanosJPB27,40

4x40m


Serie 1

  FeniksMPB26,23
  Almere '81MPB MPB26,34
  De SpartaanMPB26,79
  SpartaMPB27,37
  PijnenburgMPB Team 1 AV PijnenburgMPB27,92

Serie 2

  TriathlonBlauwe BliksemMPB27,17
  AV '23Super Meisjes BMPB27,78
  PijnenburgMPB Team 2 AV PijnenburgMPB28,72
  Pallas '67MPB29,65
  Haag AtletiekHAAGse Anita'sMPBDNF

Serie 3

  IlionDe Trojaanse TijgersMPB28,07
  Leiden AtletiekMPB Leiden AtletiekMPB28,11
  StartbaanDramaqueensMPB28,30
  AVA AalsmeerFast AVA Girls BMPB29,89
  PhanosPhanosMPB30,91

Serie 4

  DEMMPB25,26
  FitFitte MeidenMPB25,93
  PAC RotterdamPAC 1MPB26,39
  EnergieEnergieBFastMPB26,48
  GAC HilversumGAC B-meidenMPB26,53

4x60m


Serie 1

  SpartaAV SpartaJPA33,93
  Haag AtletiekHAAGse HarriesJPA35,11
  LycurgusJPA35,14
  KAV HollandJPA37,34
  FeniksAV FeniksJPA37,52
  De SpartaanJPA38,05

Serie 2

  Leiden AtletiekJPA Team 1 Leiden AtletiekJPA35,56
  AVA AalsmeerFast AVA Boys AJPA36,41
  Pallas '67JPA37,39
  Leiden AtletiekJPA Team 2 Leiden AtletiekJPA37,67
  StartbaanRelayabilityJPA38,84
  VAVVAV4JPA39,60

Serie 3

  IlionDe Trojaanse SprintersJPA34,41
  Almere '81Almere 81JPA34,88
  Voorne AtletiekVoorne boysJPA35,58
  Triathlonde blauwe keienJPA36,17
  AtHJPA36,31
  PhoenixPhoenix JPAJPA37,07

Serie 4

  PAC RotterdamPACJPA34,84
  EnergieEnergie A-teamJPA35,20
  AV '23Vuur valkenJPA36,06
  ClimaxDe knallende knullenJPA38,76
  PhanosPhanosJPADNF
  GAC HilversumA-boysJPADQ

4x60m


Serie 1

  KAV HollandMPA36,74
  De SpartaanMPA37,35
  StartbaanGolden girlsMPA38,13
  AtHMPA43,84

Serie 2

  Haag AtletiekHAAGse HopjesMPA34,88
  FeniksMPA35,23
  Pallas '67MPA37,59
  Leiden AtletiekMPA Team 2 Leiden AtletiekMPA38,90
  StartbaanRoze voor goudMPA39,85
  IlionDe Ilionese SprintersMPADQ

Serie 3

  Leiden AtletiekMPA Team 1 Leiden AtletiekMPA36,26
  PhoenixPhoenix MPAMPA36,69
  AVA AalsmeerFast AVA Girls AMPA37,48
  TempoTempo MPAMPA38,04
  DEMteam 2 MPA1MPA38,16
  Voorne AtletiekVoorne girlsMPA39,01

Serie 4

  PhanosPhanosMPA34,74
  ClimaxDe Troela'sMPA35,11
  TriathlonGauw BlauwMPA35,26
  DEMteam 1MPA35,61
  De GemzenGemzen GirlsMPA36,67
  SpartaAV SpartaMPA37,35

Serie 5

  Nea VolhardingMPA34,88
  Almere '81De Aapjes!MPA35,67
  PAC RotterdamPACMPA35,82
  GAC HilversumA-grilsMPA36,61
  AV '23De cheatasMPA36,94
  EnergieEnergie A-teamMPA37,94

4x100m (Finale)


Serie 1

  PAC RotterdamJJB42,82
  GAC HilversumGAC JBJJB44,61
  SpartaB SpartaJJB44,77
  EnergieB4EnergieJJB45,78
  Voorne AtletiekVan achter naar VoorneJJB45,94
  Almere '81JJBDQ

4x100m (Finale)

  PAC RotterdamFast Little DevilsMJB48,99
  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJB50,24
  Eindhoven AtletiekTeam BlondjesMJB50,46
  LycurgusAV LycurgusMJB51,18
  Haag AtletiekHaagse Anita's MJB51,27
  GAC HilversumGAC MBMJB51,33

4x100m (Finale)

  PhanosPhanos JAJJA42.24
  HaarlemmermeerGrote pipiJJA43,67
  DEMJJA44,91
  AV '47JJA45,35
  TempoJJA46.44
  Haag AtletiekHaagse Harry's JJADNS

4x100m (Direct finale)

  Sprintje girlzMJA47,45
  CombiCycliMJA48,85
  AAC '61MJA49,56
  AACMJA49,62

4x100m (Finale)

  AV '23Mannen42,15
  AV '23Mannen42,86
  Hellas#snelstemannenvanutrechtMannen44,26
  U-TrackTeam U-TrackMannen45,08
  Ciko '66CIKO-mastersMannen46,93
  Voorne AtletiekVoorne GeuzenMannen47,62

4x100m (Direct finale)

  Voorne AtletiekVoorne GazellesVrouwen61,82

Speciale estafette

  EnergieEnergie4speedPupillen (geen mini)30,18
  Haag AtletiekSpeciaal ketchupPupillen (geen mini)31,00
  IlionDe ilionese Special OranjePupillen (geen mini)31,70
  Feniksteam 1Pupillen (geen mini)32,16
  AV '23AV 1923 speciaal 2Pupillen (geen mini)32,37
  Pallas '67specialel 4Pupillen (geen mini)33,10

Serie 2

  AV '23Flying dragonsPupillen (geen mini)32,34
  SpartaAV Sparta 3Pupillen (geen mini)32,46
  Haag AtletiekSpeciaal curryPupillen (geen mini)33,62
  Pallas '67speciale 3Pupillen (geen mini)34,13
  StartbaanSnel naar de belPupillen (geen mini)35,74

Serie 3

  SpartaAV Sparta 1Pupillen (geen mini)32,34
  Feniksteam 2Pupillen (geen mini)32,52
  StartbaanFour wheel drivePupillen (geen mini)33,82
  AV '23AV 1923 speciaal 1Pupillen (geen mini)34,07
  AtHteam 3Pupillen (geen mini)35,23
  Haag Atletiekextra speciaalPupillen (geen mini)DNF

Serie 4

  Haag AtletiekSpeciaal met uitjesPupillen (geen mini)31,00
  AtHteam 1Pupillen (geen mini)31,40
  PAC RotterdamPAC 3Pupillen (geen mini)31,87
  StartbaanDe meeste pit in blauw en witPupillen (geen mini)34,02
  AVA AalsmeerAVA Special Team 2Pupillen (geen mini)34,39
  Pallas '67speciale 2Pupillen (geen mini)35,64

Serie 5

  PAC RotterdamPAC 1Pupillen (geen mini)29,35
  Pallas '67Speciale 1Pupillen (geen mini)31,20
  StartbaanDie mannschaftPupillen (geen mini)31,43
  Leiden AtletiekLA 2Pupillen (geen mini)32,68
  AVA AalsmeerAVA Special Team 1Pupillen (geen mini)34,43
  AtHteam 2Pupillen (geen mini)34,57

Serie 6

  IlionDe Ilionese Special BlauwPupillen (geen mini)30,06
  SpartaAV Sparta 2Pupillen (geen mini)30,65
  EnergieEnergie4xsnelPupillen (geen mini)32,08
  Pallas '67speciale 5Pupillen (geen mini)33,77
  AVA AalsmeerAVA Special Team 3Pupillen (geen mini)35,53
  StartbaanSneller dan hun schaduwPupillen (geen mini)DQ

Serie 7

  Leiden AtletiekLA1Pupillen (geen mini)30,59
  PAC RotterdamPAC 2Pupillen (geen mini)30,69
  IlionDe Ilionese Special WitPupillen (geen mini)30,80
  EnergieEnergie2fastPupillen (geen mini)31,48
  Leiden AtletiekLA 3Pupillen (geen mini)32,03
  StartbaanTeam DafnePupillen (geen mini)34,55

4x400m


Serie 1

  PAC RotterdamJJB3,27,04
  LycurgusAV LycurgusJJB3,43,98
  AAC '61aac'61JJB3,52,55
  AAV'36AAV'36 Jongens BJJB4,00,37

Serie 2

  GAC HilversumGAC JBJJB3,42,70
  Voorne AtletiekVan achter naar VoorneJJB3,49,96
  ScheldesportScheldeboysJJB3,51,41
  AV StartbaanJJB4,09,00

4x400m


Serie 1

  AtverniRDRA Under Armour LadiesMJB4,09,52
  PhanosPhanos MBMJB4,15,20
  EnergieEnergieGoGirlsMJB4,26,97
  AV StartbaanMJB4,30,84
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJBDQ

4x400m

  HaarlemGangster Squad 023JJA3,32,50
  CastricumAV CastricumJJA3,34,95
  PAC RotterdamMartiens Mila'sJJA3,37,74
  DEMJJA3,40,75
  TempoJJA3,46,90
  EnergieEnergieBoysJJA3,54,26

4x400m

  Sprintje girlz 2.0MJA3,57,37
  CombiCycliMJA4,00,54
  Haag AtletiekHaagse duivelsMJA4,09,69
  PAC RotterdamMartiens Mila'sMJA4,20,78
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJA4,22,58

4x400m

  Leiden Atletiekleiden atletiek 1Mannen3,18,67
  HellasWe are Robin CoopsMannen3,33,68
  U-TrackTeam U-TrackMannen3,38,11
  PAC RotterdamMartiens Mila'sMannen3,38,83
  Voorne AtletiekVoorne GeuzenMannen3,54,83
  AV '34AV34 Master in Midlife CrisisMannen3,58,62

4x400m

  PAC RotterdamMartiens Mila'sVrouwen3,58,83
  EnergieERT Fast4Vrouwen4,01,09
  De LiemersGoaldiggersVrouwen4,06,13
  FitAV FitVrouwen4,13,13
  ScheldesportScheldegirlsVrouwen4,17,60
  Voorne AtletiekVoorne GazellesVrouwen5,27,96

experimentele vrije estafette 1000m

  Hellasskyrende herensen/jun (mixed)2,13,50
  Voorne AtletiekVoorne Geuzensen/jun (mixed)2,20,11
  AV StartbaanAlgemene Groep +sen/jun (mixed)2,28,36

Serie 2

  AV Startbaansen/jun (mixed)2,01,33
  U-tracksen/jun (mixed)2,08,25
  AV Temposen/jun (mixed)2,18,61
  Voorne AtletiekVoorne Gazellessen/jun (mixed)2,52,15

9/25/2016


Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekHaagse GirlsMJD2.35.22
  HaarlemmermeerMJD2.36.17
  VAVVAV 1MJD2.40.17
  IlionMJD2.40.23
  Olympus '70Olympus mD'sMJD2.42.01
  Nea VolhardingMJD2.42.10

Serie 2

  DEMMJD2.50.32
  PhoenixVrolijke troela's MJD2.50.82
  AV StartbaanStartbaanmeidenMJD2.54.01
  AAV'36AAV'36 Meisjes DMJD2.58.92
  De SpartaanDéé TweeMJDDQ
  LycurgusMJDDQ

Serie 3

  PAC RotterdamPAC MDMJD2.30.12
  Almere '81Almere'81MJD2.32.98
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJD2.39.55
  AtHMJD2.44.68
  AV '23team estafettakaasMJD2.45.90
  Pallas '67Palleta'sMJD2.52.27

Zweedse estafette


Serie 1

  VAVVAV 2JJD2.31.08
  Impalade snelle ImpatletenJJD2.32.08
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1JJD2.39.50
  Olympus '70Olympus jD'sJJDDQ
  FeniksAV FeniksJJDDQ

Serie 2

  Haag AtletiekHaagse BoysJJD2.22.18
  Nijmegen AtletiekNijmegen JD team 1JJD2.35.39
  AAV'36AAV'36 Jongens DJJD2.39.25
  AtHJJD2.42.88
  GAC HilversumJJD2.44.38
  LycurgusJJD2.46.34

Serie 3

  SpartaSpartaJJD2.24.38
  PAC RotterdamPAC JDJJD2.26.30
  IlionJJD2.29.51
  AV '23totally spiesJJD2.39.29
  Pallas '67PalletenJJD2.40.86
  PhoenixJJD2.42.85

Zweedse estafette


Serie 1

  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJC2,26,33
  IlionMJC2,28,20
  VAVVAV3MJC2,32,86
  AAV'36AAV'36 Meisjes CMJC2,44,90
  Hercules/ParthenonPHCMJC2,45,62

Serie 2

  KAV HollandMJC ZweedseMJC2,25,34
  LycurgusMJC2,30,98
  DEMMJC2,34,47
  SAVSAV toppersMJC2,39,70
  GAC HilversumMJC2,43,30
  AV StartbaanStartbaantoppersMJC2,45,71

Serie 3

  De SpartaanDe Strakke WisselsMJC2,22,51
  Oss '78AVOSS'78 MC team 1MJC2,24,60
  Pallas '67Groen-wittenMJC2,33,37
  SpartaThe Spirits MJC2,34,49
  Olympus '70Olympus mC'sMJC2,38,27
  PAC RotterdamThe DeeeMJC2,42,25

Zweedse estafette


Serie 1

  Haarlemmermeerkleine pipiJJC2.14.36
  TriathlonJJC2.18.20
  AV '47AV'47 JJC2.18.65
  AACJJC AACJJC2.26.25
  AAV'36AAV'36 Jongens CJJC2.27.99

Serie 2

  AV '23JJC2.16.96
  SpartaSpartaJJC2.18.63
  OSM '75Los Diablos AmarillosJJC2.22.01
  IlionJJC2.22.73
  GAC HilversumGAC JCJJC2.29.04

Serie 3

  Haag AtletiekJJC2.07.03
  PAC RotterdamJJC2.09.05
  Leiden AtletiekJJC2.13.62
  DEMJJC2.19.75
  PhanosPhanosJJC2.19.76
  KAV HollandJJC ZweedseJJC2.26.15

Zweedse estafette


Serie 1

  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJB2.21.89
  SAVMJB2.28.53
  PhanosPhanos MBMJB2.30.80
  HaarlemmermeerMJB2.42.32
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJBDNF

Serie 2

  GAC HilversumGAC MBMJB2.24.64
  Almere '81MJB2.25.04
  AV StartbaanMJB2.28.78
  Prins HendrikRunning Academy VughtMJB2.34.73
  AV '47MJB2.37.09
  Olympus '70Olympus mB'sMJB2.38.84

Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekJJB2.03.55
  SpartaB SpartaJJB2.05.54
  DEMJJB2.09.34
  Almere '81JJBDNF

Serie 2

  TriathlonAV TriathlonJJB2.04.34
  ClimaxClimaxheldenJJB2.16.26
  De SperwersDe SperwersJJB2.17.38
  Voorne AtletiekVan achter naar VoorneJJB2.18.92
  Olympus '70Olympus jB'sJJBDQ

Serie 3

  PAC RotterdamJJB1.58.88
  Flevo DeltaAV Flevo DeltaJJB2.03.34
  KAV HollandHolland JJBJJB2.05.03
  GAC HilversumGAC JBJJB2.05.90
  AV StartbaanTeam brazyJJB2.08.28

Zweedse estafette


Serie 1

  AAC '61MJA2.19.46
  AACMJA2.20.94
  Haag AtletiekHaagse AnitaatjesMJA2.25.16
  AV '47Het A teamMJA2.33.68
  De SperwersDe SperwersMJA2.34.40

Zweedse estafette

  PhanosPhanos JAJJA2.00.83
  HaarlemmermeerJJA2.05.60
  TempoJJA2.15.92
  CombiAV40, Vs'97, SpadoJJADQ

Serie 2

  AV '23JJA2.00.04
  Ilion50% SprintgroepJJA2.04.23
  AV '47JJA2.06.51
  De SperwersDe SperwersJJA2.18.18

Zweedse estafette


Serie 1

  AthlosAthlosVrouwen2.20.61
  AV '23Team oma RosaVrouwen2.21.32
  AV StartbaanUsain GoldVrouwen2.38.39

Serie 2

  PAC RotterdamMartiens Mila'sVrouwen2.21.55
  StatinaDreamteamVrouwen2.28.67
  FitAV FitVrouwen2.30.87
  Voorne AtletiekVoorne GazellesVrouwen2.55.16

Zweedse estafette


Serie 1

  Phanosteam PhastMannen2,03,52
  Voorne AtletiekVoorne GeuzenMannen2,19,73

4x60m

  FeniksAV FeniksMJD32,23
  PAC RotterdamTeam 2MJD33,06
  Hercules/ParthenonD Meisjes MJD33,71
  IlionMJD33,73
  Voorne AtletiekVan achter naar VoorneMJD37,65

Serie 2

  TempoMJD33,96
  AV StartbaanStartbaanmeidenMJD34,01
  DEMMJD34,68
  Pallas '67Palleta'sMJD35,53
  KAV HollandKAV HollandMJDDQ
  LycurgusMJDDQ

Serie 3

  Nea VolhardingMJD32,35
  De SpartaanDéé TweeMJD32,66
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJD33,52
  AAV'36AAV'36 Meisjes DMJD34,73
  PhoenixVrolijke troela's MJD35,53
  AtHMJD35,90

Serie 4

  HaarlemmermeerIJSLollyMJD33,19
  Haag AtletiekHaagse OoievaartjesMJD33,28
  AV '23Team Macdrive JWZ MJD34,10
  Olympus '70Olympus mD'sMJD34,14
  EnergieEnergieGirlsDeetjesMJD34,16
  SISUSISU MDMJD34,95

Serie 5

  PhanosPhanosMJD32,22
  AV '34MJD32,65
  Almere '81Almere'81MJD33,61
  VAVVAV 1MJD33,82
  PAC RotterdamPAC MDMJDDQ

4x80m


Serie 1

  FeniksAV FeniksJJD41.98
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1JJD42.25
  Pallas '67Palleten team 2JJD44.24
  AV '23Team RocketpowerJJD44.62
  KAV HollandKAV HollandJJD48.32

Serie 2

  TempoJJD44.02
  AtHJJD45.90
  AV StartbaanStartbanersJJD45.92
  Pallas '67Palleten team 1JJD46.82
  AAV'36AAV'36 Jongens DJJDDQ

Serie 3

  TyphoonDreamteamJJD42.34
  IlionJJD42.40
  Nijmegen AtletiekNijmegen JD team 1JJD43.84
  VAVVAV2JJD45.84
  HaarlemmermeerToo fast 4 youJJD46.11
  PhoenixJJD48.42

Serie 4

  Haag AtletiekTeam BoltJJD41.97
  Impalade snelle ImpatletenJJD42.31
  EnergieEnergieBoysDeetjesJJD44.28
  Almere '81Almere'81JJD44.42
  Nea VolhardingJJDDQ

Serie 5

  SpartaSpartaJJD40.81
  PAC RotterdamPAC JDJJD41.51
  ScheldesportScheldeboysJJD42.34
  PhanosPhanosJJD42.39
  LycurgusJJD43.84

4x80m


Serie 1

  LycurgusTeam 2 AV LycurgusMJC42,51
  DEMMJC43,38
  TriathlonMJC44,05
  Pallas '67Groen-wittenMJCDNF
  AACAAC MJCMJCDQ

Serie 2

  IlionMJC41,65
  AV StartbaanStartbaantoppersMJC42,93
  VAVVAV 3MJC43,66
  AV '23AV'23MJC44,21
  TempoMJC45,50

Serie 3

  KAV HollandMJC 4x80MJC41,10
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJC41,81
  Nea VolhardingMJC42,81
  EnergieEnergie4FriendsMJC43,31
  AAV'36AAV'36 Meisjes CMJCDQ

Serie 4

  Clytoneusgoudvis gerrisMJC42,65
  LycurgusTeam 3 AV LycurgusMJC42,69
  PhanosPhanosMJC43,28
  EdamWhite speedMJC43,85
  Olympus '70Olympus mC'sMJC48,17
  Atletiek MaastrichtMeisjes Atletiek MaastrichtMJCDNF

Serie 5

  LycurgusMJC39,71
  AV '40Fast GirlsMJC41,46
  SpartaThe SpiritsMJC41,49
  Prins HendrikMJC41,83
  De SpartaanDe Strakke WisselsMJCDNF

4x100m


Serie 1

  combi (ATR)ATRJJC 45,00
  AV '23AV'23JJC47,80
  FeniksJJC48,41
  HaarlemmermeerJJC49,66
  AACAAC JJCJJC52,35

Serie 2

  KAV HollandJJC 4x100JJC50,72
  DEMJJC51,09
  IlionJJC51,59
  Pallas '67PalletenJJC53,16
  AAV'36AAV'36 Jongens CJJCDQ

Serie 3

  Spirit Oud BeijerlandSpiritJJC48,13
  SpartaSpartaJJC49,38
  BAVBAV JCJJC49,88
  Nea VolhardingJJC50,96
  Lopersgroep DeurneLopersgroep DeurneJJC51,58

Serie 4

  Nijmegen AtletiekNijmegen JC 100JJC47,19
  LycurgusJJC47,21
  AV '47AV'47 JJC47,88
  OSM '75Los Diablos AmarillosJJC50,96
  TriathlonJJCDQ

Serie 5

  Haag AtletiekJJC45,12
  PAC RotterdamPAC JJC45,83
  NOPAVNOPJJC46,39
  Leiden AtletiekJJC46,95
  PhanosPhanosJJCDQ

4x800m


Serie 1

  EnergieERT GirlsMJA10,33,22
  AV '47MJA10,34,88
  SpadoMJA9,34,64
  CiflaTeam ZevenheuvelenMJA9,37,03
  TriathlonMJA9,42,55
  PAC RotterdamMartiens Mila'sMJA9,50,36
  Leiden AtletiekMJA9,57,74
  CombiDe Limburgse meiden (VRT/Unitas)MJADQ

4x800m

  PAC RotterdamMartiens Mila'sJJA8,12,59
  CiflaTeam ZevenheuvelenJJA8,15,78
  AV '23JJA8,15,95
  Leiden AtletiekJJA8,16,77
  EnergieERT BoysJJA8,43,80
  De SperwersDe SperwersJJA8,46,71
  PhanosPhanos JAJJA8,57,04

4x800m

  CombiSushiholicsVrouwen 9,17,07
  ScheldesportScheldegirlsVrouwen10,00,21
  AV '23De Vliegende Fanny'sVrouwen10,22,87
  Voorne AtletiekVoorne GazellesVrouwen13,31,91
  PAC RotterdamMartiens Mila'sVrouwen9,06,47
  Rotterdam AtletiekrenraVrouwen9,09,76
  Olympus '70Olympus Lady'sVrouwen9,10,00
  EnergieERT Fast4Vrouwen9,24,65
  IlionRen-NerdsVrouwen9,33,05

4x800m

  PhanosFire-breathing rubber duckiesMannen7,49,11
  Rotterdam AtletiekBrakke BoysMannen7,49,47
  AtverniRDRA Under Armour RunnersMannen8,27,50
  PAC RotterdamMartiens Mila'sMannen8,37,69
  Voorne AtletiekVoorne GeuzenMannen9,18,22
  Eindhoven Atletiekoude knarrenMannen9,23,37
  PAC RotterdamMaster DoorPACcersMannen9,47,45
  CombiTokyo '20MannenDQ

4x800m

  CombiTeam Zevenheuvelen (NA en Cifla)MJC 9,44,52
  LycurgusMJC10,12,54
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJC10,24,25
  AAV'36AAV'36 Meisjes CMJC10,56,55
  IlionMJC10,57,07
  GAC HilversumMJC11,08,53
  AtverniRDRA Under Armour LadiesMJC9,45,22
  Prins HendrikRunning Academy VughtMJC9,54,79

Serie 2

  Ciko '66Looplandgelderland chickiesMJC10,09,55
  Pallas '67Groen-wittenMJC10,19,70
  AACAAC MJCMJC10,32,26
  Oss '78AVOSS'78 MC team 2MJC10,44,69
  De SpartaanDe Strakke WisselsMJC10,58,92
  SAVSAV ToppersMJC11,03,86
  PhanosPhanosMJC11,36,31
  ClytoneusAV ClytoneusMJC11,42,68

4x800m


Serie 1

  IlionJJC10.21.72
  DEMJJC9.12.60
  LycurgusJJC9.21.05
  AV '47AV'47JJC9.22.93
  AV '23AV'23JJC9.23.29
  Nijmegen AtletiekNijmegen JC 800JJC9.24.51
  AAV'36AAV'36 Jongens CJJC9.32.21
  SpartaSpartaJJCDNF
  GAC HilversumJJCDQ
  CombiEnergie-SpiritJJCDQ

Serie 2

  Eindhoven AtletiekBeestenteamJJC8.36.40
  AtverniRDRA Under Armour RunnersJJC8.42.08
  PAC RotterdamPAC MilaJJC9.03.94
  CiflaTeam ZevenheuvelenJJC9.06.72
  Haag AtletiekJJC9.14.43
  Leiden AtletiekJJC9.19.79
  AV '56Team AV'56JJC9.23.68
  PhanosPhanosJJC9.43.73
  OSM '75Los Diablos AmarillosJJC9.49.21

4x600m


Serie 1

  AtverniRDRA Under Armour LadiesMJD7,12,88
  PAC RotterdamPAC MDMJD7,15,91
  Haag AtletiekTeam HassanMJD7,38,95
  Almere '81Almere'81MJD7,44,02
  PAC RotterdamTeam 2MJD8,05,17
  IlionMJD8,09,27
  AV '23Rennen voor je zakgeldMJD8,09,29
  KAV HollandKAV HollandMJD8,41,03
  Voorne AtletiekVan achter naar VoorneMJDDQ
  AAV'36AAV'36 Meisjes DMJDDQ
  SpartaMJDDQ

Serie 2

  VAVVAV1MJD7,36,17
  PhanosPhanosMJD7,49,29
  EnergieERT Funny GirlsMJD7,50,87
  Olympus '70Olympus mD'sMJD7,52,36
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJD8,00,04
  LycurgusMJD8,04,44
  AtHMJD8,32,23
  AV StartbaanStartbaanmeidenMJD8,36,91
  Pallas '67Palleta'sMJD8,49,63
  DEMMJDDNS
  SAVSAV MJDMJDDQ

4x600m


Serie 1

  Haag AtletiekHaagse gassiesJJD7.05.72
  AAV'36AAV'36 Jongens DJJD7.30.46
  Pallas '67Groen-wittenJJD7.36.35
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1JJD7.39.49
  Olympus '70Olympus jD'sJJD7.40.02
  VAVVAV 2JJD7.40.75
  AV StartbaanStartbanersJJD7.43.52
  Pallas '67Wit-groenenJJD7.44.42
  AtHJJD8.13.98
  KAV HollandHollandse TijgersJJD8.58.59
  Oss '78AVOSS'78 JD team 1JJDDQ

Serie 2

  LycurgusJJD7.09.97
  PAC RotterdamPAC JDJJD7.11.79
  AV '23Team MarioPartyJJD7.11.81
  EnergieERT YoungstersJJD7.21.02
  IlionJJD7.46.43
  GAC HilversumJJD8.01.95
  PhanosPhanosJJDDQ
  AV '23De Barbapapa'sJJDDQ
  SpartaSpartaJJDDQ
  Almere '81Almere'81JJDDQ
  ScheldesportScheldeboysJJDDQ

4x200m


Serie 1

  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJB1.47.95
  Haag AtletiekHaagse sprintertjesMJB1.52.49
  SAVMJB1.53.96
  AV StartbaanMJB1.58.16
  AV '47MJB1.59.07
  Leiden Atletiekleiden atletiek 1MJBDNS

Serie 2

  GAC HilversumGAC MBMJB1.49.80
  Almere '81MJB1.50.23
  AV '23Anronara en Loeka de reserveMJB1.56.84
  Olympus '70Olympus mB'sMJB2.00.92
  SpadoMSCAMJBDNS

4x200m


Serie 1

  PAC RotterdamJJB1,30,86
  Haag AtletiekHaagse sjonniesJJB1,34,60
  SpartaB SpartaJJB1,35,88
  Olympus '70Olympus jB'sJJB1,37,84
  AAV'36AAV'36 Jongens BJJB1,40,16

4x200m

  AV '23Team oma RosaVrouwen1,45,07
  AACVrouwen1,46,56
  PhanosPhanos PhanaticsVrouwen1,56,25
  AV StartbaanUsain GoldVrouwen2,00,13
  Voorne AtletiekVoorne GazellesVrouwen2,23,43

Serie 2

  AAC '61Vrouwen1,47,46
  StatinaDreamteamVrouwen1,51,62
  FitAV FitVrouwen1,54,66
  AV '47Het A teamVrouwen1,58,18
  De SperwersDe SperwersVrouwen1,58,96

4x200m


Serie 1

  Rotterdam AtletiekRA Neo SeniorenMannen1,31,43
  Ilion50% SprintgroepMannen1,32,61
  AV '47Mannen1,37,70
  Voorne AtletiekVoorne GeuzenMannen1,44,04

Serie 2

  AV '23Mannen1,30,80
  Phanosteam PhastMannen1,32,86
  EnergieTooMuchEnergieMannen1,34,93
  De SperwersDe SperwersMannen1,48,06
  PAC RotterdamMaster DoorPACcersMannen1,48,82

10x100m


Serie 1

  AV'23sen/jun (mixed)2,11,54
  Illion 2sen/jun (mixed)2,15,65
  Voorne Atletieksen/jun (mixed)2,41,04
  GAC HilversumMasters GAC Hilversumsen/jun (mixed)2,47,89
  SpartaCD-juniorensen/jun (mixed)DNS

Serie 2

  Haag Atletieksen/jun (mixed)1,57,77
  Flevo Deltasen/jun (mixed)2,06,15
  FeniksAV Fenikssen/jun (mixed)2,16,64
  Iliion 1sen/jun (mixed)2,20,90
  DEMDEM Djuniorensen/jun (mixed)DNS

Serie 3

  AV'23sen/jun (mixed)1,49,77
  AV'47sen/jun (mixed)2,11,72
  AV StartbaanUsain Goldiessen/jun (mixed)2,20,46
  Haag Atletieksen/jun (mixed)DNS
  HaarlemmermeerJunioren van avhsen/jun (mixed)DQ

Serie 4

  AV'23sen/jun (mixed)2,01,74
  EnergieEnergie10sen/jun (mixed)2,06,09
  De SperwersDe Sperwerssen/jun (mixed)2,13,63
  Voorne AtletiekVoorne Geuzensen/jun (mixed)2,14,61
  Haag Atletieksen/jun (mixed)2,19,23
  AACAAC mixsen/jun (mixed)2,20,27