2018 - Uitslag

9/23/2017


10x40m


Serie 1

  AV '23AV ´23B/C/Mini Pupillen mixed1.20,53
  EnergieBC4EnergieB/C/Mini Pupillen mixed1.24,16
  FeniksB/C/Mini Pupillen mixed1.28,72

Serie 2

  Haag AtletiekMix a lotB/C/Mini Pupillen mixed1.18,72
  IlionDe TrojanenB/C/Mini Pupillen mixed1.20,37
  HeraHeriaantjesB/C/Mini Pupillen mixed1.23,25

Serie 3

  LycurgusDe leeuwenB/C/Mini Pupillen mixed1.11,09
  Leiden Atletiekde Leidse Tienx40B/C/Mini Pupillen mixed1.11,91
  Haag Atletiek10xBCB/C/Mini Pupillen mixedDQ

Serie 4

  Startbaan10 voor 12B/C/Mini Pupillen mixed1.13,19
  SAVSven's AngelsB/C/Mini Pupillen mixed1.15,50
  Pallas '67B/C/Mini Pupillen mixed1.22,62

Serie 5

  SpartaSpartaB/C/Mini Pupillen mixed1.14,75
  StartbaanPenduleB/C/Mini Pupillen mixed1.22,90

10x60m


Serie 1

  EnergieEnergie A-teamA-Pupillen(mixed)1.35,63
  FeniksA-Pupillen(mixed)1.45,94
  AV '23AV '23A-Pupillen(mixed)1.47,35

Serie 2

  Haag Atletiek10xAA-Pupillen(mixed)1.36,50
  HeraHera runnersA-Pupillen(mixed)1.43,12
  IlionDe IlionezenA-Pupillen(mixed)1.45,53

Serie 3

  LycurgusDe tijgersA-Pupillen(mixed)1.36,66
  Leiden Atletiekde Leidse Tienx60A-Pupillen(mixed)1.39,12
  Herahera's kanjersA-Pupillen(mixed)1.52,75

Serie 4

  StartbaanFriese staartklokA-Pupillen(mixed)1.41,47
  Pallas '67A-Pupillen(mixed)1.47,68

Serie 5

  SpartaSpartaA-Pupillen(mixed)1.39,75
  StartbaanLeeuwenA-Pupillen(mixed)1.44,35

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  SpartaSparta B-jongensJJB44,80Q
  Voorne AtletiekVoorneJJB46,14Q
  HaarlemmermeerJJB47,59Q
  Energie (bm)B4EnergieJJB47,91
  AV '23Team 1JJB48,67
  NEA-VolhardingJJBDNS

Serie 2

  PAC RotterdamFastJJB43,85Q
  Almere'81JJB44,97Q
  AV '47Het B TeamJJB46,66Q
  Swift AtletiekSwift Jongens BJJB47,83
  OSM '75Los Diablos AmarillosJJB53,53

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  PhanosPhanos JAJJA42,14
  HaarlemmermeerJJA44,25
  HaarlemGangstersquad 2.023JJA44,76
  Flevo DeltaAV Flevo DeltaJJA45,21
  DEMJJA45,77
  GAC HilversumGAC JAJJADQ

4x100m (Series, NK)

  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJA49,09Q
  AAC AmsterdamMJA49,29Q
  GoudaAV Gouda MJAMJA51,17Q
  AV '47Het A TeamMJA51,91Q

Serie 2

  GAC HilversumGAC MAMJA50,36Q
  AtverniTeam Citius JeugdMJA52,28Q
  EnergieA4EnergieMJA54,04

4x40m


Serie 1

  DEMJP mini29,41
  SpartaJP mini29,69
  StartbaanJPMini-maal 4JP mini30,75
  HeraHera's mini toppersJP mini31,20
  FeniksFeniks JminiJP mini32,77
  PhanosPhanos mini'sJP mini33,16

4x40m

  DEMMP mini30,17
  PhanosPhanos mini'sMP mini32,12
  SpartaMP mini33,01
  StartbaanMPMini-mumtemperatuurMP mini36,20
  FeniksAV FeniksMP mini43,35
  De SpartaanMP miniDQ

4x40m

  FeniksFeniks JPCJPC27,83
  Leiden Atletiekde Leidse JPC-tjesJPC28,22
  StartbaanZandvoort aan JPCJPC34,17
  IlionDe Trojaans poema’sJPCDQ

Serie 2

  PhanosPhanos C pupillenJPC28,06
  De SpartaanJPC28,37
  SpartaJPC28,42
  KAV HollandKAV JPCJPCDNS
  Pallas '67JPCDQ

Serie 3

  DEMJPC27,85
  PAC Rotterdamjongens pupillen C PACJPC28,13
  Haag AtletiekHaagse reigahsJPC29,01
  AV '23supersprintJPC29,06
  Herahera's heldenJPCDNS

4x40m


Serie 1

  Leiden Atletiekde Leidse MPC-tjesMPC27,84
  EnergieEnergieCUMPC27,85
  StartbaanKatwijk aan MPCMPC28,48
  PhanosPhanos C pupillenMPC28,69
  IlionDe Trojaanse LuipaardenMPC29,23

Serie 2

  SpartaMPC27,13
  SAVC-sterMPC28,33
  Pallas '67MPC29,85
  KAV HollandKAV MPCMPC31.92
  FeniksFeniks MPCMPC33,97

Serie 3

  Haag AtletiekHaagse BarbiesMPC28,15
  DEMMPC29,03
  AV '23Team AmsterdamMPC29,69
  PAC Rotterdammeisjes pupillen C PACMPCDQ
  De SpartaanMPCDQ

4x40m


Serie 1

  FeniksFeniks JPBJPB25,47
  IlionDe Trojaanse PantersJPB25,51
  Leiden Atletiekde Leidse JPB-tjesJPB25,69
  EnergieEnergieBfastJPB28,84
  StartbaanJPB-terJPB34,54

Serie 2

  PhanosPhanos B pupillenJPB25,46
  NEA-VolhardingJPB26,74
  SpartaJPB27,83
  Pallas '67JPB29,60
  De SpartaanJPB32,37

Serie 3

  PAC RotterdamJongens pupillen B PACJPB25,22
  Haag AtletiekHaagse SjonniesJPB25,62
  DEMJPB25,93
  Herahera tijgersJPB26,44
  AV '23de snelle JellesJPB28,27

4x40m


Serie 1

  SAVB-GirlsMPB26,61
  PAC RotterdamMeisjes pupillen B PACMPB27,06
  Haag AtletiekHaagse Anita'sMPB27,08
  De SpartaanMPB28,67

Serie 2

  SpartaMPB27,98
  EnergieEnergieBfastMPB28,35
  StartbaanMPB-terMPB28,52
  AV '23GirlpowerMPB29,37
  FeniksFeniks MPBMPB29,67
  KAV HollandKAV MPBMPB30,18

Serie 3

  PhanosPhanos B pupillenMPB26,67
  DEMMPB26,91
  HeraHera's mooie meisjesMPB27,20
  IlionDe Trojaanse TijgersMPB27,41
  Leiden Atletiekde Leidse MPB-tjesMPB27,97
  StartbaanTeam BMPB29,73

4x60m


Serie 1

  EnergieEnergie A-teamJPA34,54
  PAC RotterdamJPA jongens PACJPA34,85
  AV '23De sampige kippenJPA35,13
  ATOSFast & FuriousJPA40,28

Serie 2

  De SpartaanJPA34,15
  Haag AtletiekHaagse HarriesJPA34,86
  NEA-VolhardingJPA37,31
  KAV HollandJongens Holland A 2JPA37,60
  AV '23AV WINJPA38,53
  StartbaanJPA3JPA40,18

Serie 3

  Leiden Atletiekde Leidse JPA-tjesJPA34,47
  PhanosPhanos A pupillenJPA35,34
  FeniksFeniks JPAJPA35,38
  IlionDe Trojaanse Sprinters JPA35,43
  StartbaanTeam Mickey MouseJPA37,05
  Pallas '67JPADQ

Serie 4

  SpartaJPA33,68
  RijnsoeverJPA35,70
  SAVThe BoysJPA36,14
  LycurgusJPA36,19
  Herahera men!JPA38,50
  StartbaanThe A-teamJPA39,21

4x60m


Serie 1

  PhanosPhanos A pupillenMPA33,34
  PAC RotterdamMeisjes pupillen A PACMPA34,22
  AV '23AV ´23MPA36,64
  Haag AtletiekHaagse HopjesMPA37,04
  De SpartaanMPA37,76
  ATOSThe Spikes GirlsMPA44,86

Serie 2

  AAV'36Aav starsMPA35,53
  EnergieEnergie A-teamMPA35,59
  NEA-VolhardingMPA35,99
  SAVA-GirlsMPA37,53
  StartbaanMPA-frikaMPA38,65
  AV '23AV '23 POWERMPA40,66

Serie 3

  SpartaMPA36,69
  Pallas '67MPA37,27
  LycurgusMPA37,69
  IlionDe Ilionese SprintersMPA38,39
  FeniksFeniks MPAMPA39,08
  KAV HollandMeiden Holland AMPADNS

Serie 4

  Leiden Atletiekde Leidse MPA-tjesMPA36,15
  DEMMPA36,52
  HeraHera girls1MPA37,45
  GemzenGolden GemsjesMPA37,86
  ClimaxThe four ladiesMPA38,10
  StartbaanTeam AlphaMPA40,11

4x100m (Finale)


Serie 1

  PAC (JJC Ploeg)FastJJB43,60
  Almere'81JJB44,28
  SpartaSparta B-jongensJJB45,02
  Voorne AtletiekVoorneJJB45,28
  AV '47Het B TeamJJB46,66
  HaarlemmermeerJJB46,98

4x100m (Direct Finale, NK)

  ClytoneusAV KietelneusMJB52,19
  Fortiusde 4 MusketiersMJB52,39
  NEA-VolhardingMJB54,29

4x100m (Finale)

  AAC AmsterdamMJA48,60
  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJA49,34
  GAC HilversumGAC MAMJA50,82
  GoudaAV Gouda MJAMJA51,22
  AtverniTeam Citius JeugdMJA52,69
  AV '47Het A TeamMJA54,39

4x100m (Direct Finale, NK)

  De SpartaanBaan 3Mannen43,96
  Hellasdominerende herenMannen44,20
  SpartaSparta HerenMannen44,93
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen45,23
  Zuidwal#ANTONMannenDQ

4x100m (Direct Finale, NK)

  PhanosGoalsVrouwen49,39
  PassaatAV Passaat damesVrouwen50,01
  't Haasje't HaasjeVrouwen51,99
  Voorne AtletiekSpectades girlsVrouwenDQ

4x100m (Direct Finale, NK)

  Haag AtletiekHaag AtletiekMannen Masters46,59
  Voorne AtletiekGeuzen (Masters)Mannen Masters47,87
  AV '34Masters on the runMannen Masters48058
  HaarlemmermeerMannen Masters50,66
  PAC RotterdamDoorPACcersMannen Masters51,46
  HylasNationale Ploeg M70Mannen Masters55,76

Speciale estafette

  SpartaSparta team 3Pupillen32,04
  Pallas '67Pallas stoere jongensPupillen33,94
  StartbaanS4Pupillen34,10
  AV '23AV ´23Pupillen34,50
  EnergieEnergie 3Pupillen34,55

Serie 2

  Leiden Atletiekde Leidse Speciale Vier team 1Pupillen30,25
  Pallas '67pallas boysPupillen31,49
  SpartaSparta team 2Pupillen32,95
  Haag AtletiekAndreetjesPupillen34,17
  AV '23AV speedPupillen35,00
  FeniksFeniks mixPupillenDQ

Serie 3

  AV '23AV ´23Pupillen30,59
  Leiden Atletiekde Leidse Speciale Vier team 2Pupillen30,68
  Haag AtletiekNEKst levelPupillen31,86
  StartbaanS5Pupillen33,55
  Pallas '67Pallas girlsPupillen33,71
  FeniksPupillen36,13

Serie 4

  PAC Rotterdamteam 1 PACPupillen30,56
  Haag AtletiekStarbaanaanPupillen31,05
  StartbaanZeer fijnPupillen31,36
  SAVAaron's AngelsPupillen31,41
  FeniksPupillen32,50
  AV '23AV ´23Pupillen35,10

Serie 5

  PAC RotterdamTeam 3 PACPupillen30,62
  IlionDe Ilionese Special Wit Pupillen31,19
  Haag AtletiekKadootjesPupillen31,47
  SAVMaxterPupillen32,52
  StartbaanS6Pupillen34,49
  AV '23AV SNELPupillen35,48

Serie 6

  IlionDe ilionese Special Blauw Pupillen29,60
  PAC Rotterdamteam 2 PACPupillen30,67
  SAVBeter-TeamPupillen30,98
  StartbaanExtra fijnPupillen32,52
  EnergieEnergie 2Pupillen32,65

Serie 7

  SpartaSparta team 1Pupillen29,28
  EnergieEnergie 1Pupillen29,80
  IlionDe Ilionese Special Oranje Pupillen32,25
  StartbaanBijzonder fijnPupillen33,46
  Pallas '67zusjesPupillen34,55

4x400m (NK)


Serie 1

  GoudaAV Gouda 1JJB3.39,88
  AV '47Het B TeamJJB3.47,92
  PhanosFurious PhanosJJB3.48,27
  OSM '75Los Diablos AmarillosJJB3.53,83
  DEMJJBDQ

Serie 2

  CombiCombi ATR (Fortius-Spado-Ilion)JJB3.35,94
  Leiden AtletiekJunior SnelleindoorboyzJJB3.36,07
  CombiTDR mixed (AVC-SAV-Edam-DOKEV)JJB3.58,23
  GAC HilversumGAC JBJJBDNS
  CastricumJJBDQ

4x400m (NK)


Serie 1

  PhanosPhanos JJAJJA3.25,41
  HaarlemmermeerJJA3.29,33
  ClimaxClimax 4x400mJJA3.50,39
  Generaal MichaelisWest-Oost Opinirende Compagnie (WoC)JJA4.00,06
  AAC AmsterdamJJADNS

Serie 2

  CastricumJJA3.31,41
  HaagAtletiekJJA3.34,95
  HaarlemGangstersquad 2.023JJA3.36,15
  GAC HilversumGAC JAJJA3.36,81
  DAKJJA3.38,19

4x400m (NK)


Serie 1

  AtverniRob Druppers Running AcademyMJA4.06,86
  Leiden AtletiekLAMA's MJA4.17,42
  AAC AmsterdamMJA4.18,99

Serie 2

  EnergieMila4EnergieMJA4.05,96
  AV '47Het A TeamMJA4.23,45
  CastricumMJA4.23,74
  CombiTDR mixed (AVC-NEA-Edam)MJA4.29,50

4x400m (NK)


Serie 1

  HaarlemRUUDS DREAM TEAMMannen3.17,60
  Leiden AtletiekLeiden AtletiekMannen3.18,76
  PhanosPhastMannen3.28,73
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen3.34,81
  HellasWe are Robin CoopsMannen3.37,51
  PAC RotterdamPAC MannenMannen3.52,62

4x400m (NK)

  PAC RotterdamPAC girlsVrouwen4.03,72
  GAC HilversumGAC DamesVrouwen4.07,80
  't Haasje't HaasjeVrouwen4.16,31
  Voorne AtletiekSpectades girlsVrouwen4.59,02

4x400m (NK)

  Achilles TopAchilles-TopMannen Masters3.33,87
  Voorne AtletiekGeuzen (Masters)Mannen Masters3.52,42
  AV '34Masters on the runMannen Masters3.58,08
  PAC RotterdamDoorPACcersMannen Masters4.01,39

experimentele vrije estafette 1000m

  AV Startbaansen/jun (mixed)2.02,40
  U-TrackTeam U-Tracksen/jun (mixed)2.12,07
  OSM '75Los Diablos Amarillossen/jun (mixed)2.17,07
  AV StartbaanWisseltrucsen/jun (mixed)2.27,02

9/24/2017


Zweedse estafette

  DEMMJD2.40.26
  ImpalaMJD2.40.75
  IlionDe Trojaanse TijgersMJD2.41.70
  KAV HollandKAV HollandMJD2.46.82
  Pallas '67Groen-wittenMJD2.54.31

Serie 2

  AAV'36De Blonde Dolly's van AAV'36MJD2.40.64
  LycurgusLycurgusMJD2.46.89
  AV StartbaanAV Startbaan D meidenMJD2.50.88
  SpartaMJD2.54.12
  FeniksFeniksMJDdnf
  AV '23wil jullie graag andere keer zien, houdoe!MJDdns

Serie 3

  ClimaxMJD2.33.04
  Olympus '70Olympus meisjes DMJD2.36.90
  PAC RotterdamD ZweedsMJD2.37.36
  Leiden AtletiekLA MD1MJD2.39.69
  Almere'81meiden dMJD2.43.13
  Prins HendrikToPHers MMJD2.51.13

Zweedse estafette


Serie 1

  LycurgusLycurgusJJD2.38.31
  SpartaJJD2.38.63
  AAV'36De Zweudse Leupers van AAV'36JJD2.40.78
  AV StartbaanAV Startbaan D mannenJJD2.42.19
  FeniksFeniks JJDJJD2.46.22
  DEMJJD2.55.77

Serie 2

  AV '23Team sportief pookjeJJD2.28.89
  ImpalaJJD2.33.05
  IlionDe Trojaanse LeeuwenJJD2.35.86
  EdamTurboysJJD2.38.23
  KAV HollandKAV HollandJJD2.42.80
  Leiden AtletiekLA JJD1zJJD2.48.72

Serie 3

  Nijmegen AtletiekNijmegen AtletiekJJD2.31.27
  PAC RotterdamD ZweedsJJD2.35.41
  Almere'81jongens dJJD2.37.87
  Olympus '70Olympus jongens DJJD2.42.47
  ZuidwalJJD2.43.92
  Prins HendrikTophers JJJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  IlionDe Trojaanse PantersMJC2.32.08
  AAC AmsterdamAAC MJCMJC2.39.06
  AV '23av23 MJCMJC2.42.41
  PhoenixPhoenix Dames CMJC2.46.22

Serie 2

  PAC RotterdamFast Little AngelsMJC2.29.62
  HaarlemmermeerMJC2.30.85
  AAV'36Tijmens Tijgerinnen AAV'36MJC2.38.08
  LycurgusLycurgusMJC2.41.68
  AV StartbaanDe ToppersMJC2.49.12
  Oss '78AVOSS'78 team MCMJC2.53.79

Serie 3

  Leiden AtletiekLA MJC1MJC2.22.55
  Prins HendrikMJC2.31.74
  Nijmegen AtletiekSweet 'n SwedishMJC2.32.15
  Swift AtletiekSwift meiden CMJC2.34.48
  DEMMJC2.43.42
  SpartaMJC2.52.31

Zweedse estafette


Serie 1

  FeniksFeniks JJCJJC2.17.16
  PAC RotterdamJJC2.19.63
  IlionDe Trojaanse Cheeta'sJJC2.27.34
  Pallas '67JJC2.29.43

Serie 2

  LycurgusLycurgusJJC2.14.74
  AAV'36De Knekkebreutjes van AAV'36JJC2.19.19
  Nijmegen AtletiekNA1 JJCJJC2.29.71
  Oss '78AVOSS'78 team JC2JJC2.37.60
  SpartaJJC2.42.67

Serie 3

  HeraAV HeraJJC2.09.59
  ClimaxJJC2.12.82
  AAC AmsterdamAAC JJCJJC2.21.20
  Oss '78AVOSS'78 team JC1JJC2.29.56
  PhoenixPhoenix Heren CJJC2.31.24

Zweedse estafette


Serie 1

  SAVMJB2.30.57
  ClytoneusAV ClytoneusMJB2.31.71
  Pallas '67pallas meidenMJB2.33.94
  EnergieZweedsEnergieMJB2.37.80
  TempoMJB Tempo AVMJB2.43.35

Zweedse estafette

  Almere'81Almere'81 JJB2.06.45
  PhanosFurious PhanosJJB2.10.80
  De Spartaanflitsende grassprietjesJJB2.10.97
  AV '23Teaam 2JJB2.12.78
  AV '47Het B TeamJJB2.13.77
  EnergieB4EnergieJJB2.19.51

Zweedse estafette

  AAC AmsterdamMJA2.20.54
  Flevo DeltaAV Flevo DeltaMJA2.23.33
  AV '23AV23MJA2.23.73
  GAC HilversumGAC MAMJA2.24.50
  AV '47Het A TeamMJA2.27.29

Zweedse estafette

  PhanosPhanos JAJJA1.57.09
  Leiden AtletiekTeam VoorschotenJJA1.59.99
  HaarlemmermeerJJA2.01.36

Serie 2

  Flevo DeltaAV Flevo DeltaJJA2.04.74
  GAC HilversumGAC JAJJA2.05.24
  Oss '78OssenarenJJA2.05.96
  ClimaxClimax ZweedseJJA2.10.97

Zweedse estafette


Serie 1

  PhanosGoalsVrouwen2.21.45
  AV StartbaanVrouwen2.27.76
  AtverniLeeuwinnenVrouwen2.29.10

Serie 2

  PassaatPassaat DamesVrouwen2.23.93
  PAC RotterdamPAC girlsVrouwen2.24.74
  CombiOld AAC'61Vrouwen2.27.07
  ZuidwalVrouwen2.49.61

Zweedse estafette


Serie 1

  NOVAJong Blauw 2.0Mannen2.02.79
  AVONDE SNELLE HARRY'SMannen2.02.90
  HellasHELLfAStMannen2.03.06
  AtverniTeam Citius LeeuwenMannen2.05.16

4x60m

  HaarlemmermeerMJD33.78
  Haag AtletiekHAAG AtletiekMJD34.84
  SpartaMJD36.20
  Almere'81meiden dMJDdns
  TriathlonTeam D2MJDDQ

Serie 2

  FeniksFeniks MJDMJD33.72
  LycurgusLycurgusMJD34.43
  TempoMJD Tempo AVMJD34.71
  Pallas '67BlizzardssssMJD35.16
  AAV'36De Snelle Meiden van AAV'36MJD35.82

Serie 3

  IlionDe Trojaanse TijgersMJD33.94
  ImpalaMJD34.18
  KAV HollandKAV HollandMJD34.82
  AV StartbaanAV Startbaan D meidenMJD36.65
  Pallas '67Groen-wittenMJD37.62

Serie 4

  PhoenixMJD32.56
  DEMMJD32.86
  AV '56Team AV56MJD33.36
  Prins HendrikToPHers MMJD34.65
  ClimaxClimaxMJD36.10
  AV '23Yeaa boyyyyyyMJDdns

Serie 5

  PhanosMJD31.36
  Leiden AtletiekLA MJDMJD32.35
  EnergieEnergiegirlsMJD32.37
  PAC RotterdamD sprintMJD32.98
  Olympus '70Olympus meisjes DMJD33.47
  Flevo DeltaFlevo Delta girlsMJD33.98

4x80m


Serie 1

  Almere'81jongens dJJD44.81
  AAV'36De Speedys van AAV'36JJD45.10
  DEMJJD45.65
  KAV HollandKAV HollandJJD45.65
  LycurgusLycurgusJJD51.64

Serie 2

  SpartaJJD42.34
  Nijmegen AtletiekNijmegen AtletiekJJD42.96
  HaarlemmermeerJJD44.22
  AV StartbaanAV Startbaan D mannenJJD45.37
  FeniksFeniks JJDJJDDQ

Serie 3

  IlionDe Trojaanse LeeuwenJJD43.43
  ImpalaJJD43.75
  NEA-VolhardingJJD47.04
  Haag AtletiekHAAG AtletiekJJD49.71

Serie 4

  PhoenixJJD45.71
  HaarlemAv Haarlem bazenJJD46.20
  ZuidwalJJD46.21
  Olympus '70Olympus jongens DJJD46.22
  AV '56Team AV56JJD46.35
  AV '23team MAND!!!JJDDQ

Serie 5

  PAC RotterdamD sprintJJD40.14
  PhanosJJD41.30
  Prins HendrikToPHers JJJD41.80
  EnergieEnergieboysJJD42.05
  EdamTurboysJJD43.63
  Leiden AtletiekLA JJD1sJJD45.29

4x80m


Serie 1

  SpartaMJC45.00
  AV StartbaanKnallersMJC45.03
  PhoenixPhoenix Dames CMJC46.52
  Oss '78AVOSS'78 team MCMJC47.03
  AAC AmsterdamAAC MJCMJC48.17

Serie 2

  IlionDe Trojaanse PantersMJC41.50
  HaarlemmermeerMJC42.81
  AV '23av23 MJCMJC43.35
  LycurgusLycurgusMJC43.47
  TempoMJC Tempo AVMJC45.39
  FeniksFeniks MJCMJCDNF

Serie 3

  PAC RotterdamMJC42.03
  NEA-VolhardingMJC42.58
  Leiden AtletiekLA MJC Team 2MJC43.29
  DEMMJC43.54
  AAV'36Dinands Darlings AAV'36MJC44.68
  AV '56Team AV56MJC46.70

Serie 4

  EnergieC4EnergieMJC40.94
  Leiden AtletiekLA MJC Team 1MJC40.96
  Prins HendrikMJC41.41
  Swift AtletiekSwift meiden CMJC42.51
  ZuidwalMJC44.11
  PhanosMJC45.37

4x100m


Serie 1

  Oss '78AVOSS'78 team JC1JJC50,34
  Nijmegen AtletiekNA2 JJCJJC52,78
  Oss '78AVOSS'78 team JC2JJC55,62
  SpartaJJCDQ
  HeraAV HeraJJCDQ

Serie 2

  Nijmegen AtletiekNA1 JJCJJC46,76
  ScheldesportAV Scheldesport JJC50,05
  NEA-VolhardingJJC50,59
  HaarlemmermeerJJC53,28
  Pallas '67JJCDQ
  PhoenixPhoenix Heren CJJCDQ

Serie 3

  FeniksFeniks JJCJJC47,23
  PAC RotterdamJJC48,35
  IlionDe Trojaanse Cheeta'sJJC49,78
  AAC AmsterdamAAC JJCJJC50,66
  AV '56Team AV56JJC52,19
  AAV'36TeleTubbies AAV'36JJCDNF

Serie 4

  LycurgusLycurgusJJC47,20
  FortiusFortius 1JJC47,51
  ClimaxJJC47,88
  ZuidwalJJC48,13
  Lopersgroep DeurneLopersgroep DeurneJJC50,47
  PhanosJJCDQ

4x800m


Serie 1

  Leiden AtletiekSnelleindoorboyz+JJA8.11.20
  ClimaxClimax 4x800mJJA8.38.23
  DEMDEM B juniorenJJA8.39.50
  Lopersgroep DeurneLGD JAJJA8.45.36
  CombiAVC-DOKEVJJA8.45.99

Serie 2

  CiflaCifla/team7heuvelenJJA8.00.60
  CastricumJJA8.12.74
  CombiCombi ATR (Fortius-Spado-Ilion)JJA8.25.71
  Eindhoven AtletiekEindhoven AtletiekJJA8.34.80
  CombiTDR mixed (Dokev-AVC-Hylas-Edam)JJA9.34.32

4x800m


Serie 1

  CastricumVrouwen10.05.16
  CombiTDR mixed (AVC-NEA-Edam)Vrouwen10.45.31
  AV '47Schone van BoskoopVrouwen10.54.70
  PAC RotterdamPAC girlsVrouwen9.26.68
  IlionIlion RunnersVrouwen9.40.69

4x800m

  Phanosタイタンズを満たすMannen7.51.93
  AAC AmsterdamTeam ThuijsMannen7.54.15
  TriathlonTeam AARTMannen7.57.82
  't Haasje't Haasje Mannen7.59.12
  AV '56AV'56Mannen8.20.13
  THORFIRST Mannen8.28.97
  TempoMannen8.44.39
  PAC RotterdamPAC MannenMannen9.01.21
  IlionDe ILION MastersMannen9.38.65

4x800m

  AltisAltis MJCMJC10.21.20
  Swift AtletiekMeiden C Limburg 1 MJC10.22.29
  AAC AmsterdamAAC MJCMJC10.37.52
  AAV'36Kajs Kanjers AAV'36MJC10.43.31
  PAC RotterdamMJC10.48.54
  AV '56Team AV56MJC11.19.26
  UnitasMJCDNS
  Ciko '66ciko girlsMJCDQ

Serie 2

  CiflaRunning Team SimbaMJC10.00.48
  Nijmegen AtletiekRed hot Chili PeppersMJC10.11.46
  GAC HilversumC runstersMJC10.21.15
  Energie800EnergieMJC10.32.89
  LycurgusLycurgusMJC11.03.23
  PhanosMJC11.15.08
  IlionDe Trojaanse PantersMJC12.02.34
  AtverniRob Druppers Running AcademyMJC9.44.57
  Leiden AtletiekLA MJC 1MJC9.53.01

4x800m


Serie 1

  Pallas '67JJC10.19.47
  GAC HilversumJJC10.23.82
  IlionDe Trojaanse Cheeta'sJJC10.44.57
  AtverniRob Druppers Running AcademyJJC8.47.38
  AV '56Team AV56JJC9.05.59
  Venloop Running TeamVenloop Running TeamJJC9.08.31
  AAV'36Coen's Spooky Mansion AAV'36JJC9.09.24
  Nijmegen AtletiekNA1 JJCJJC9.35.39
  LycurgusLycurgusJJC9.36.84
  EnergieC4EnergieJJC9.50.81
  ScheldesportAV Scheldesport JJC9.56.44
  PhanosJJCDQ

4x600m

  HaarlemmermeerMJD7.29.95
  ImpalaMJD7.33.54
  Energie600EnergieMJD7.46.44
  DEMMJD7.46.81
  IlionDe Trojaanse TijgersMJD7.47.67
  Haag AtletiekHAAG AtletiekMJD7.51.71
  AAV'36De Meiden van AAV'36MJD8.01.15
  Pallas '67Groen-wittenMJD8.06.69
  LycurgusLycurgusMJD8.12.27

Serie 2

  ClimaxClimaxMJD7.35.74
  AV '56Team AV56MJD7.39.22
  PAC RotterdamD milaMJD7.40.52
  PhanosMJD7.42.17
  Prins HendrikToPHers MMJD7.46.39
  GemzenGamuzaMJD7.48.38
  Olympus '70Olympus meisjes DMJD7.49.49
  Leiden AtletiekLA MJD1MJD8.10.18
  SpartaMJD8.22.85
  Pallas '67Wit-groenenMJD9.08.06

4x600m


Serie 1

  EnergieD4EnergieJJD7.14.96
  AAV'36De Lange Sprinters van AAV'36JJD7.26.40
  SpartaJJD7.30.56
  LycurgusLycurgusJJD7.42.20
  ImpalaJJD7.49.20
  Haag AtletiekHAAG AtletiekJJD8.02.58
  KAV HollandKAV HollandJJD8.06.95
  AV '56Team AV56JJD8.09.06
  IlionDe Trojaanse LeeuwenJJD8.12.27

Serie 2

  PhanosJJD6.44.82
  AV '23Pardon? DOE NORMAALLLJJD6.56.32
  Nijmegen AtletiekNijmegen AtletiekJJD7.07.79
  Prins HendrikToPHers JJJD7.07.96
  Almere'81jongens dJJD7.19.79
  PAC RotterdamD milaJJD7.35.52
  PhoenixJJD7.37.47
  Olympus '70Olympus jongens DJJD7.56.88
  Leiden AtletiekLA JJD1JJD8.07.17
  EdamTurboysJJD8.14.20

4x200m


Serie 1

  Pallas '67pallas meidenMJB1.55.66
  SAVMJB1.58.20
  TempoMJB Tempo AVMJB1.58.73
  HaarlemmermeerMJB1.59.85

4x200m

  SpartaSparta Jongens BJJB1.36.62
  GoudaAV Gouda 1JJB1.37.10
  AV '47Het B TeamJJB1.42.16
  OSM '75Los Diablos AmarillosJJB1.43.18
  Almere'81Almere'81 JJBDQ

4x200m

  AAC AmsterdamVrouwen1.45.77
  PhanosGoalsVrouwen1.45.82
  CombiRob's Angels (Passaat e.a.)Vrouwen1.49.26
  ZuidwalVrouwen2.04.49

Serie 2

  Flevo DeltaAV Flevo DeltaVrouwen1.46.58
  CombiOld AAC'61Vrouwen1.48.30
  AV '47Het A TeamVrouwen1.50.69

4x200m


Serie 1

  PhanosPhanosMannen1.28.20
  GoudaMannen1.34.79
  AtverniTeam Citius LeeuwenMannen1.36.08
  ZuidwalTeam AntonMannen1.39.09
  HylasNationale Ploeg M70Mannen1.58.04

Serie 2

  HellasDe vliegende tosti'sMannen1.32.44
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen1.34.89
  AVONDE SNELLE HARRY'SMannen1.36.28
  TempoMannen1.37.32
  NationaalNederland M55Mannen1.48.76

10x100m


Serie 1

  zuidwal Taznamian devilssen/jun (mixed)2.04.59
  ClimaxTeamvdBergsen/jun (mixed)2.09.09
  AAC AmsterdamAAC mixsen/jun (mixed)2.09.12
  WaterlandWaterlandsen/jun (mixed)2.15.09

Serie 2

  DEMsen/jun (mixed)2.13.94
  Startbaansen/jun (mixed)2.20.29
  ARV ilion Team koensen/jun (mixed)2.20.45
  zuidwal kings and queenssen/jun (mixed)2.33.67

Serie 3

  Leiden Atletieksen/jun (mixed)2.03.10
  AV Flevo Deltasen/jun (mixed)2.05.84
  AVONZoef zoef met een losse vetersen/jun (mixed)2.11.94
  ARV Ilion Team Jeroensen/jun (mixed)DQ
  Phanossen/jun (mixed)DQ