2018 - Uitslag

9/29/2018


10x40m


Serie 1

  EnergieEnergieB/C/Mini Pupillen mixed1.14.3
  AV '23B/C/Mini Pupillen mixed1.19.7
  AltisTop teamB/C/Mini Pupillen mixed1.19.9

Serie 2

  Haag AtletiekMix a lotB/C/Mini Pupillen mixed1.13.5
  FeniksFeniks BCmini MixB/C/Mini Pupillen mixed1.19.2
  EnergieBCEnergiekB/C/Mini Pupillen mixed1.21.7

Serie 3

  Leiden Atletiekmini/C/B pupillen Leiden AtletiekB/C/Mini Pupillen mixed1.11.0
  IlionIlion 10 - De TrojanenB/C/Mini Pupillen mixed1.11.8
  Haag AtletiekMix you moreB/C/Mini Pupillen mixed1.13.9

Serie 4

  LycurgusLycurgus 1B/C/Mini Pupillen mixed1.17.3
  LycurgusLycurgus 2B/C/Mini Pupillen mixed1.19.9

Serie 5

  SpartaSparta's Alle 10 TopB/C/Mini Pupillen mixed1.11.1
  Pallas '67Snelle B/CB/C/Mini Pupillen mixed1.17.0

Serie 6

  StartbaanDolle bosbeertjesB/C/Mini Pupillen mixed1.22.2
  StartbaanBoppers en bopperientjesB/C/Mini Pupillen mixed1.26.6
  ZuidwalB/C/Mini Pupillen mixedDNS

10x60m


Serie 1

  SpartaSparta's Alle 10 SuperA-Pupillen(mixed)1.37.4
  Altisaltis superteamA-Pupillen(mixed)1.42.1
  Pallas '67snelle AA-Pupillen(mixed)1.48.1

Serie 2

  Leiden AtletiekA-pupillen Leiden AtletiekA-Pupillen(mixed)1.33.4
  AV '23A-Pupillen(mixed)1.39.4
  LycurgusLycurgus A 1A-Pupillen(mixed)DQ

Serie 3

  IlionIlion 11 - De ilionesenA-Pupillen(mixed)1.39.5
  Haag AtletiekAlle 13 GoedA-Pupillen(mixed)1.44.9
  ZuidwalA-Pupillen(mixed)DNS

Serie 4

  StartbaanDolle bosberenA-Pupillen(mixed)1.40.0
  ZuidwalA-Pupillen(mixed)DNS

Serie 5

  FeniksFeniks A pupillen mixA-Pupillen(mixed)1.38.5
  EnergieEnergieA-Pupillen(mixed)1.40.3

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  Eindhoven AtletiekEindhoven AtletiekJJB43.88Q
  De SpartaanJJB44.73Q
  FortiusFortius Jongens 1JJB46.75
  OSM '75De Allerprettieste BoyzzzJJB48.75
  AV '23JJBDQ
  Haag AtletiekJJBDQ

Serie 2

  ATR Rotterdam Combi ATRJJB43.76
  HaarlemmermeerJJB44.86Q
  HeraAV Hera JJBJJB45.04Q
  ZuidwalZuidwalJJB45.96Q
  FeniksFeniks JJB 100JJB46.31Q
  PhanosPhanos JJBJJB46.35

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  De SpartaanMJB50.45Q
  SprintSPRINT BREDAMJB51.27Q
  Fortiusde 4 MusketiersMJB53.39
  AV '23MJBDQ

Serie 2

  U-TrackU-Track Sprint TeamMJB48.22Q
  KAV HollandMJB50.63Q
  Groningen AtletiekGroningen AtletiekMJB50.96Q
  EnergieEnergieMJB53.34Q
  NEA-VolhardingMJB54.39

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  AV '23AV'23Mannen42.29Q
  WijchenAV WijchenMannen44.72Q
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen44.73Q
  Hellas#SnelstemannenvanUtrechtMannen44.86
  HaarlemmermeerMannenDNF

Serie 2

  PhanosPhanos MannenMannen41.61Q
  SpartaSparta 4x100Mannen43.24Q
  De SpartaanMannen44.03Q
  ZuidwalZuidwalMannen45.09
  TartlétosTartletos mannenMannenDNS

4x100m (Series, NK)


Serie 1

  ZuidwalBea's Vrouwen1.04.15
  't HaasjeHaasje vrouwenVrouwen49.63Q
  PassaatThe Orange girls Vrouwen51.05Q
  HaarlemmermeerHappy feetVrouwen59.61

Serie 2

  EnergieEnergie (Masters)Vrouwen1.08.34
  PHANOSVrouwen48.79Q
  Flevo DeltaPolderpowerVrouwen51.62Q
  Triasav TriasVrouwen52.57Q
  TartlétosTartlĂŠtosVrouwen53.21Q

4x40m


Serie 1

  Leiden Atletiekjongens mini Leiden AtletiekJP mini28.28
  DEMDEM JP miniJP mini29.12
  SpartaSparta Mini's op Max SpeedJP mini29.20
  PAC RotterdamPAC - De snelle Ninja'sJP mini29.91
  FeniksFeniks JPmini 40JP mini31.71
  StartbaanVier musketiersJP mini34.36

4x40m

  PAC RotterdamPAC - MPminiMP mini28.75
  Leiden Atletiekmeisjes mini Leiden AtletiekMP mini29.29
  De SpartaanMP mini30.46
  DEMDEM MP miniMP mini31.47
  SpartaSparta's eigen DafnesMP mini31.58
  StartbaanKikkersMP mini35.39

4x40m

  SpartaSparta's ChurandiesJPC28.18
  AV '231JPC28.28
  AltisAltis BoysJPC29.47
  PassaatPASSAATJPC32.33
  PhanosJPC PhanosJPCDQ

Serie 2

  Ilionilion 1 - De Trojaanse PoemasJPC26.91
  ZuidwalZuidwalJPC27.36
  Haag AtletiekHAAGse ReigahsJPC28.76
  StartbaanPuma'sJPC29.25
  EnergieEnergie JPCJPC29.25
  PAC RotterdamPAC - JPCJPCDQ

Serie 3

  DEMDEM JPCJPC26.20
  HeraHERAJPC27.61
  HollandiaJongens Pupillen C AV HollandiaJPC27.81
  Leiden AtletiekJongens pupillen C Leiden AtletiekJPC28.15
  FeniksFeniks JPC 40JPC30.77
  Pallas '67JPCJPC31.24

4x40m


Serie 1

  Leiden AtletiekMeisjes pupillen C Leiden AtletiekMPC26.72
  NEA-VolhardingNea meiden pupillen CMPC29.97
  Ilionilion 2 - De Trojaanse Luipaarden MPC30.80
  PAC RotterdamPAC - MPCMPCDQ

Serie 2

  Haag AtletiekHAAGse BarbiesMPC27.64
  SpartaSparta's Snelle C'sMPC28.40
  StartbaanPegasusMPC29.35
  EnergieEnergie MPCMPC32.12
  De SpartaanMPCDQ

Serie 3

  DEMDEM MPCMPC27.80
  AltisGirl PowerMPC29.08
  HollandiaRed StarsMPC29.19
  AV '231MPC30.15
  PhanosMPC PhanosMPCDQ

4x40m


Serie 1

  FeniksFeniks JPB 40JPB25.22
  AV '231JPB27.83
  EnergieEnergie JPBJPB32.24
  StartbaanSpringbokkenJPB33.71
  KAV HollandJPB KAV HOLLANDJPBDNS
  PhanosJPB PhanosJPBDQ

Serie 2

  PAC RotterdamPAC - JPB 1JPB26.53
  De SpartaanJPB26.63
  SpartaSparta's Bliksemsnelle B'sJPB26.97
  Haag AtletiekHAAGse SjonniesJPB27.02
  PAC RotterdamPAC - de snelle PACcersJPB27.53

Serie 3

  Ilionilion 3 - De Trojaanse PantersJPB26.50
  Leiden AtletiekJongens pupillen B Leiden AtletiekJPB26.89
  StartbaanTijgersJPB27.12
  AltisAltis JPB 2JPB27.26
  Pallas '67JPBJPB27.37

Serie 4

  HeraHERAJPB24.78
  AltisAltis JPB 1JPB25.96
  Almere'81Almere 81JPB26.26
  DEMDEM JPBJPB26.73
  LycurgusLycurgus BoysJPB26.75

4x40m


Serie 1

  SpartaSparta's BriljantjesMPB25.73
  PhanosMPB PhanosMPB27.77
  StartbaanAntilopesMPB32.43

Serie 2

  Haag AtletiekHAAGse Anita'sMPB25.87
  StartbaanLeeuwenMPB26.90
  Ilionilion 4 - De TrojaanseTijgersMPB28.13
  De SpartaanMPB28.22
  KAV HollandMeiden B pupillen Kav HollandMPB28.24
  ZuidwalZuidwalMPB29.59

Serie 3

  Leiden AtletiekMeisjes pupillen B Leiden AtletiekMPB26.30
  SAVB-StarMPB26.76
  EnergieEnergie MPBMPB27.53
  PassaatOrange girlsMPB27.59
  Pallas '67MPBMPB28.15
  AltisAltis MPB 2MPB29.89

Serie 4

  PAC RotterdamPAC Rotterdam MPBMPB25.10
  HollandiaDe Rode DuiveltjesMPB25.74
  LycurgusLycurgus girlsMPB26.61
  PAC RotterdamPAC Estafette GirlsMPB26.71
  DEMDEM MPBMPB26.88
  AltisAltis MPB 1MPB26.94

4x60m


Serie 1

  PhanosJPA PhanosJPA34.38
  AltisAltis boys 033JPA36.69
  AV '231JPA37.89
  StartbaanNokototiJPA38.05
  FortiusTeam MadelonJPA38.94

Serie 2

  Leiden AtletiekJongens pupillen A Leiden AtletiekJPA34.88
  PAC RotterdamPAC - the Blue SquadJPA35.60
  De SpartaanJPA35.85
  FeniksFeniks JPA 60JPA38.09
  ZuidwalZuidwalJPA39.61
  EnergieEnergieJPADQ

Serie 3

  PAC RotterdamPAC - JPA 1JPA34.10
  IlionIlion 5- De Trojaanse sprintersJPA34.15
  KAV HollandJPA2 KAV HOLLANDJPA35.11
  Haag AtletiekHAAGse HarriesJPA35.44
  StartbaanEaglesJPA35.58
  FortiusFortius FightersJPA36.31

Serie 4

  Almere'81Need for speed AlmereJPA35.01
  HaarlemmermeerJPA35.16
  SpartaSparta Jongens A-klasseJPA36.89
  Oss '78JPA AV Oss'78JPA37.26
  Pallas '67JPAJPA40.49
  NEA-VolhardingNea jongens pupillen A2JPADQ

Serie 5

  GAC HilversumMaSiTijNieJPA34.39
  HylasHylas JPAJPA35.13
  PassaatAV PassaatJPA36.01
  HeraHERA 1JPA36.44
  DEMDEM JPAJPA37.16
  GAC HilversumDe Gooische Cheetas (JPA1)JPA37.85

4x60m


Serie 1

  PAC RotterdamPAC - MPA Team 2MPA35.82
  Haag AtletiekHAAGse HopjesMPA37.07
  PijnenburgAVP MPA2 - Team 2MPA40.36
  StartbaanKolibri'sMPA40.51

Serie 2

  FeniksFeniks MPA 60MPA34.31
  EnergieEnergie MPAMPA35.26
  PhanosMPA PhanosMPA35.54
  AV '231MPA36.42
  AltisOlFeMaDaMPA37.43
  ZuidwalZuidwalMPA41.20

Serie 3

  Leiden AtletiekMeisjes pupillen A Leiden AtletiekMPA35.06
  SpartaSparta Meisjes A-klasseMPA35.70
  StartbaanCheeta'sMPA37.63
  IlionIIion- 6 De Ilionese sprintersMPA38.48
  NEA-VolhardingNea meiden pupillen A1MPA41.29
  De SpartaanMPADQ

Serie 4

  PAC RotterdamPAC - MPA 1MPA33.84
  PijnenburgAVP MPA2 - Team 1MPA36.71
  AltisBeMaAnImMPA37.23
  DEMDEM MPA ploeg 2MPA37.42
  Altisaltis meiden 1MPA37.63
  Pallas '67MPAMPA39.42

Serie 5

  ClimaxDe SnoepertzMPA34.97
  DEMDEM MPAMPA35.13
  HylasHylas MPAMPA36.00
  FortiusFortius Lightning BoltsMPA36.28
  GAC HilversumDe BliksemschichtMPA36.40
  FitFitte meidenMPADQ

4x100m (Finale)


Serie 1

  Eindhoven AtletiekEindhoven AtletiekJJB43.17
  HeraAV Hera JJBJJB44.29
  De SpartaanJJB44.69
  HaarlemmermeerJJB44.79
  ZuidwalZuidwalJJB45.96
  FeniksFeniks JJB 100JJBDNS

4x100m (Finale)

  U-TrackU-Track Sprint TeamMJB47.80
  KAV HollandMJB50.31
  De SpartaanMJB50.34
  Groningen AtletiekGroningen AtletiekMJB51.14
  SprintSPRINT BREDAMJB51.18
  EnergieEnergieMJB51.52

4x100m (Direct finale, NK)

  GAC HilversumGAC Hilversum JAJJA44.72
  Triasav TriasJJADNF
  KAV HollandJJADQ

4x100m (Direct finale, NK)

  LycurgusAV LycurgusMJA49.04
  GAC HilversumGAC Hilversum MAMJA50.27
  De SpartaanMJA51.62
  SwiftSwift meisjes AMJA52.31
  Flevo DeltaPolder GirlsMJA54.10
  Haag AtletiekHaag girls 1MJADQ

4x100m (Finale)

  PhanosPhanos MannenMannen41.47
  AV '23AV'23Mannen41.87
  SpartaSparta 4x100Mannen42.72
  De SpartaanMannen43.45
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen44.34
  WijchenAV WijchenMannen44.50

4x100m (Finale)

  PHANOSVrouwen48.50
  't HaasjeHaasje vrouwenVrouwen49.43
  PassaatThe Orange girls Vrouwen50.80
  Flevo DeltaPolderpowerVrouwen51.89
  TartlétosTartlĂŠtosVrouwen53.24
  Triasav TriasVrouwenDNF

4x100m (Direct finale, NK)

  DEMBSM M50Mannen Masters49.17
  HaarlemmermeerMannen Masters49.98
  AV '34Masters on the RunMannen Masters50.29
  EnergieEnergie knarrenMannen Masters56.20
  Haag AtletiekHAAG AtletiekMannen MastersDQ
  U-TrackMasters U-TrackMannen MastersDQ

Speciale estafette

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 1Pupillen28.78
  EnergieEnergie 1Pupillen31.48
  StartbaanSodemineraalwaterPupillen31.77
  Haag AtletiekDe Andreetjes zijn er weer bij?Pupillen32.87
  EnergieEnergie 2Pupillen35.76
  AV '235PupillenDQ

Serie 2

  SpartaSparta Team 1Pupillen30.30
  FeniksFeniks Speciale Team 2Pupillen31.07
  PAC RotterdamPAC - Team 2Pupillen31.10
  Haag AtletiekHAAGse Meiden SpecialPupillen32.20
  StartbaanGolden girlsPupillen33.51
  EnergieEnergie 3Pupillen35.72

Serie 3

  FeniksFeniks Speciale Team 1Pupillen30.78
  AV '232Pupillen32.18
  StartbaanSamen sterkPupillen32.64
  StartbaanDe meeste pit in blauw en witPupillen33.82
  AV '233Pupillen33.82
  Pallas '67mix 3PupillenDQ

Serie 4

  Ilionilion 7 De Ilionese Special 1Pupillen30.07
  StartbaanOost west thuis bestPupillen30.35
  FeniksFeniks Speciale Team 3Pupillen31.09
  SpartaSparta Team 3Pupillen35.27
  Pallas '67mix 1Pupillen35.51
  Pallas '67mix 2Pupillen36.70

Serie 5

  PAC RotterdamPAC - Team 1Pupillen30.08
  Haag AtletiekHAAGse Jongens speciaalPupillen31.68
  StartbaanDe deurdouwersPupillen32.80
  IlionIlion 9 - De Ilionese Special 3Pupillen34.01
  Haag AtletiekHAAGse HeldenPupillenDNF
  IlionIlion 8 - De Ilionese Special 2PupillenDQ

Serie 6

  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 2Pupillen30.54
  PAC RotterdamPAC - Team 3Pupillen30.58
  Leiden AtletiekLeiden Atletiek 3Pupillen30.79
  SpartaSparta Team 2Pupillen31.56
  AV '231Pupillen32.22
  AV '234Pupillen33.80

4x400m (NK)


Serie 1

  GoudaAV Gouda HooligansJJB3.34.25
  De SpartaanJJB3.35.02
  DEMDEMJJB3.38.11
  ZuidwalZuidwalJJB3.39.19

Serie 2

  Eindhoven AtletiekEindhoven AtletiekJJB3.25.06
  Haag AtletiekJJB3.27.70
  AV '23JJB3.32.53
  PhanosPhanos JJBJJB3.32.85
  OSM '75De Allerprettieste BoyzzzJJBDQ

4x400m (NK)


Serie 1

  Haag AtletiekJJA3.23.66
  KAV HollandJJA3.26.95
  GAC HilversumGAC Hilversum Heren AJJA3.31.35
  LycurgusAV LycurgusJJA3.31.36

4x400m (NK)

  De Spartaan(MJB)MJA4.06.11
  AtverniRDRA MJA4.07.35
  Groningen AtletiekGroningen Atletiek (MJB)MJA4.09.90

Serie 2

  Ciko '66Arnhemse MeisjesMJA3.52.92
  LycurgusOrange is the new GoldMJA3.59.72
  GAC HilversumGAC Hilversum Dames AMJA4.02.52
  Haag AtletiekHaag girls 2MJA4.02.67

4x400m (NK)


Serie 1

  HaarlemmermeerMannen3.24.56
  De SpartaanMannen3.27.68
  't HaasjeHaasje mannenMannen3.29.38
  DAKDAKMannenDND
  PhanosPhanos MannenMannenDNS

Serie 2

  AAC AmsterdamTeam AACMannen3.22.50
  EnergieEnergieMannen3.28.03
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen3.29.52
  TartlétosTartletos mannenMannen3.35.30
  Hellaswe are Robin CoopsMannen3.35.68
  PAC RotterdamPAC MannenMannenDNS

4x400m (NK)


Serie 1

  climaxclimaxVrouwen4.02.24
  't HaasjeHaasje vrouwenVrouwen4.02.58
  PHANOSVrouwen4.03.79
  PAC RotterdamPAC vrouwenVrouwen4.15.57
  SwiftSwift VrouwenVrouwen4.20.92
  TartlétosW.A.V. TartlĂŠtosVrouwen4.43.45

4x400m (NK)

  NationaalCombi Eindhovense Prins AAV Mannen Masters3.56.82
  HellasUmastersMannen Masters3.57.90
  AV '34Masters on the RunMannen Masters4.06.83
  DEMBSM M50Mannen MastersDNF

Gemengde estafette

  GoudaAV Gouda SuperSprintsen/jun (mixed)49.32
  GoudaAV Gouda Firesen/jun (mixed)49.50
  't HaasjeTeam Haasje sen/jun (mixed)54.65

Serie 2

  GAC Hilversum Team Arenasen/jun (mixed)47.22
  GAC HilversumGAC Hilversum Mix Sensen/jun (mixed)48.48
  Tatletossen/jun (mixed)49.64
  Startbaansen/jun (mixed)50.37

9/30/2018


Zweedse estafette


Serie 1

  AthlosAv AthlosMJD2.33.95
  FortiusFortius CoolheidMJD2.37.20
  SwiftSwift meisjes DMJD2.38.15
  MPMMPMMJD2.50.46
  IlionIlionezen MJDMJD2.57.54
  Oss '78AVOss78 MDMJD3.00.91

Serie 2

  FeniksFeniks MJD SwedishMJD2.35.59
  ImpalaImpala MDMJD2.39.14
  Nijmegen AtletiekNijmeegse ZweedseMJD2.42.21
  AV StartbaanMDMJD2.46.79
  PAC RotterdamPetits diables rapidesMJD2.47.22
  Leiden AtletiekLeiden MD zweedsMJD2.53.69

Serie 3

  PAC RotterdamFast Little DevilsMJD2.34.84
  Lycurgusmjd-zweedseMJD2.46.29
  DEMDEM meidenMJD2.46.32
  Pallas '67Pallas DMJD2.49.09
  AAV '36AAV'36MJD2.58.00
  AAC AmsterdamAAC MJDMJD3.09.62

Serie 4

  Phanosteam PhanosMJD2.29.34
  SpartaSparta's Zweedse damesMJD2.34.35
  Haag AtletiekMD Haag SwedischMJD2.36.53
  Prins HendrikToPHers MDMJD2.43.96
  Almere'81meiden DMJD2.47.17
  Olympus '70Olympus '70 MDMJD2.56.33

Zweedse estafette


Serie 1

  AAV '36AAV'36JJD2.37.79
  AV '23JJD2.39.54
  PAC RotterdamDBoyz2JJD2.42.96
  FortiusFortius ForceJJD2.45.52

Serie 2

  IlionIlionezen JJDJJD2.22.14
  ZeewoldeDe vlotte mannenJJD2.31.97
  ScheldesportZeeuwse strijdersJJD2.38.38
  ScopiasScopias speedJJD2.41.98
  Leiden AtletiekLeiden JD zweedsJJD2.44.95
  FeniksFeniks JJD SwedishJJD2.45.62

Serie 3

  Flevo DeltaAV FlevodeltaJJD2.29.35
  GAC HilversumGAC Jongens DJJD2.30.34
  Lycurgusjjd-zweedseJJD2.36.46
  Olympus '70Olympus '70 JDJJD2.40.72
  AAC AmsterdamAAC JJDJJD3.00.60
  Pallas '67Pallas DJJD3.01.18

Serie 4

  SpartaSparta's Zweedse herenJJD2.22.58
  Almere'81jongens DJJD2.27.92
  Phanosteam PhanosJJD2.44.04
  PAC RotterdamPAC JDJJDDQ
  Prins HendrikToPHers JDJJDDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  Groningen AtletiekDe Fast GirlsMJC2.24.06
  HaarlemmermeerMJC2.27.47
  AV '23sportief pookjeMJC2.36.23
  SpartaSparta Team 1MJC2.48.73

Serie 2

  AthlosAv athlos MJC2.29.76
  Tempotempo tempoMJC2.36.92
  AV StartbaanStartbaan girlsMJC2.49.97
  ScopiasScopias MJCMJC2.55.32
  SpartaSparta Team 2MJC2.55.91

Serie 3

  IlionIlionezen MJCMJC2.30.88
  RK HAVZeeuwse strijdstersMJC2.35.87
  Leiden AtletiekLeiden MC zweedsMJC2.37.06
  KAV HollandMJC2.40.60
  ImpalaImpalaMJC2.44.82

Serie 4

  AAV '36AAV'36MJC2.31.50
  Lycurgusmjc-zweedseMJC2.31.91
  DEMDEMMJC2.32.12
  VAVVAV-1MJC2.35.99
  AAC AmsterdamAAC MJCMJC2.40.11
  Olympus '70Olympus '70 MCMJC2.42.02

Serie 5

  PAC RotterdamC GirliezMJC2.21.11
  ClimaxClimax ladiesMJC2.25.15
  Haag AtletiekMC Haag Swedisch MJC2.25.47
  Prins HendriktoPHersMJC2.27.18
  Almere'81meiden CMJC2.30.91
  Phanosteam PhanosMJCDQ

Zweedse estafette


Serie 1

  FeniksFeniks JJC SwedishJJC2.10.16
  ImpalaImpalaJJC2.17.22
  Nijmegen AtletiekNijmegen JCJJC2.17.30
  VAVVAV-2JJC2.21.64
  Oss '78AVOss78 JCJJC2.23.36

Serie 2

  IlionIlionezen JJCJJC2.13.38
  PAC RotterdamPAC FlashJJC2.15.09
  TempoJJC2.19.68
  AV '47AV '47JJC2.27.15
  Scopias (combi)Scopias JJCJJCDQ

Serie 3

  ScheldesportScheldesportJJC2.13.18
  AAV '36AAV'36JJC2.15.40
  Leiden AtletiekLeiden JC zweedsJJC2.16.51
  Pallas '67Pallas CJJC2.17.94
  Lycurgusjjc-zweedseJJC2.20.53

Serie 4

  Haag AtletiekJC Haag SwedischJJC2.07.50
  PAC RotterdamC DevilsJJC2.07.94
  AV '23vlot montuurtjeJJC2.12.65
  Phanosteam PhanosJJC2.15.83
  EnergieEnergieJJC2.18.39
  Olympus '70Olympus '70 JCJJC2.31.74

Zweedse estafette


Serie 1

  KAV HollandMJB2.22.42
  De SpartaanMJB2.26.67
  PhanosPhanos MJBMJB2.31.83
  Fortiusde 4 MusketiersMJB2.33.12
  DEMDEMMJB2.35.65
  AV '23MJB2.35.80

Zweedse estafette


Serie 2

  De SpartaanJJB2.05.73
  HeraAV Hera JJBJJB2.06.17
  ClimaxClimax B JJB2.07.66
  FeniksFeniks JJB SwedishJJB2.11.52
  OSM '75De Allerprettieste BoyzzzJJB2.14.32

Zweedse estafette


Serie 1

  Haag AtletiekHaag girls 3MJA2.20.23
  GAC HilversumGAC Hilversum Dames AMJA2.21.38
  ClytoneusAv ClytoneusMJA2.26.36
  SwiftSwift meisjes AMJA2.30.57
  Flevo DeltaPolder GirlsMJA2.35.35

Zweedse estafette

  KAV HollandJJA2.00.99
  GAC HilversumGAC Hilversum Heren AJJA2.01.73
  Nijmegen AtletiekA junioren NijmegenJJA2.02.55

Zweedse estafette

  PHANOSVrouwen2.20.72
  GAC HilversumTeam ArenaVrouwen2.20.92
  ClimaxclimaxVrouwen2.24.95
  PAC RotterdamPAC vrouwenVrouwen2.26.39
  FortiusMasters V50 FortiusVrouwen2.59.24

Serie 2

  't HaasjeHaasje vrouwenVrouwen2.23.02
  PassaatThe Orange girlsVrouwen2.24.77
  Flevo DeltaPolderpowerVrouwen2.27.43
  TartlétosTartlĂŠtosVrouwen2.34.75
  ZuidwalBEA'sVrouwen2.39.37

Zweedse estafette


Serie 1

  PhanosPhanos MannenMannen2.00.15
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen2.02.28
  Ilion#nogsteedsdehelftmaarMannen2.02.81
  HellasUfast2Mannen2.06.89

Serie 2

  AV '23AV'23Mannen1.57.47
  HaarlemmermeerMannen1.57.95
  TartlétosTartletos mannenMannen2.04.16
  HellasHELLfAStMannen2.04.89
  't HaasjeHaasje mannenMannen2.05.22

4x60m


Serie 1

  AAC '61Le bleu orangeMJD32.75
  FortiusFortius CoolheidMJD32.85
  ImpalaImpala MDMJD34.00
  DEMDEM meidenMJD34.31
  AV '23MJD34.55

Serie 2

  FeniksFeniks MJD 60MJD32.37
  AthlosAv AthlosMJD33.59
  EnergieEnergie meidenMJD34.21
  KAV HollandMJD KAV HOLLANDMJD34.74
  HaarlemmermeerMJD34.79

Serie 3

  Nijmegen AtletiekMeisjes D NijmegenMJD34.31
  Leiden AtletiekLeiden MD sprintMJD34.67
  Lycurgusmjd-4x60MJD34.95
  AAV '36AAV'36MJD35.76
  AV StartbaanMDMJD36.13

Serie 4

  PAC RotterdamFast Little DevilsMJD32.91
  IlionIlionezen MJDMJD35.96
  Pallas '67Pallas DMJD36.36
  Oss '78AVOss78 MDMJD37.91
  AAC AmsterdamAAC MJDMJD38.62

Serie 5

  SwiftSwift meisjes DMJD33.31
  TempoTempo tempo DMJD36.33
  Groningen AtletiekGroningen sprintstersMJD36.38
  Olympus '70Olympus '70 MDMJD36.51
  Haag AtletiekMD Haag 4 x 60MJDDNF
  HeraHera HeldenMJDDQ

Serie 6

  Phanosteam PhanosMJD31.14
  SpartaSparta's Sprintdiva'sMJD32.56
  Flevo DeltaFlevo GirlsMJD32.95
  Scopiasscopias powerMJD33.02
  Prins HendriktoPHersMJD33.31
  MPMMPMMJD34.33

4x80m


Serie 1

  PAC Rotterdam2PACJJD43.73
  Olympus '70Olympus '70 JDJJD45.01
  Leiden AtletiekLeiden JD sprintJJD45.85
  HaarlemmermeerJJD46.19
  FortiusFortius ForceJJD46.58

Serie 2

  AAV '36AAV'36JJD43.81
  AV '23JJD44.29
  FeniksFeniks JJD 80JJD45.00
  Scopiasscopias SpeedJJD45.01
  KAV HollandJJD KAV HOLLANDJJDDQ

Serie 3

  Lycurgusjjd-80JJD43.50
  ZeewoldeDe vlotte mannenJJD44.58
  Pallas '67Pallas DJJD48.82
  AAC AmsterdamAAC JJDJJD50.21
  IlionIlionezen JJDJJDDNF

Serie 4

  Flevo DeltaAV FlevodeltaJJD42.11
  Groningen AtletiekGroningen sprintersJJD42.63
  GAC HilversumGAC Jongens DJJD42.94
  ScheldesportZeeuwse StrijdersJJD43.77
  EnergieEnergie4x80JJD46.57

Serie 5

  Prins HendriktoPHersJJD39.85
  SpartaSparta's SupersprintersJJD39.98
  PAC RotterdamPAC JDJJD41.23
  Almere'81jongens DJJD42.88
  Phanosteam PhanosJJD42.89
  HaarlemJongens D AV HaarlemJJDDQ

4x80m


Serie 1

  AAV '36AAV'36MJC43.53
  KAV HollandMJC43.83
  TempoTempo tempo CMJC44.79
  Scopiasscopias MJCMJC46.32
  SpartaSparta Team 2MJC47.55

Serie 2

  IlionIlionezen MJCMJC41.40
  Leiden AtletiekLeiden MC sprintMJC43.82
  AV StartbaanStartbaan girlsMJC44.10
  ZuidwalZuidwalMJC44.79
  SpartaSparta Team 1MJC46.02

Serie 3

  HaarlemmermeerMJC42.05
  DEMDEMMJC42.37
  EnergieEnergieMJC43.10
  Lycurgusmjc-4x80MJC44.14
  AAC AmsterdamAAC MJCMJC46.80

Serie 4

  HaarlemMeisjes C HaarlemMJC42.19
  VAVVAV-1MJC42.94
  Olympus '70Olympus '70 MCMJC43.08
  AAV SISUSISU MCMJC43.38
  AV '56Team AV56MJC43.67

Serie 5

  PAC RotterdamC GirliezMJC41.28
  ClimaxClimax 4x80MJC42.14
  RK HAVZeeuwse strijdstersMJC42.74
  Phanosteam PhanosMJC42.93
  GemzenGamuzaMJC43.28
  AV '23Om koekjes te rapsen en kaasMJC43.48

Serie 6

  Haag AtletiekMC Haag4 x 80MJC40.01
  Groningen AtletiekDe Fast GirlsMJC40.10
  Prins HendriktoPHersMJC40.24
  NEA-VolhardingDe Real GangstersMJC40.75
  AltisAltis Team 1MJC40.88
  Almere'81meiden CMJC41.39

4x100m


Serie 1

  PAC RotterdamJENOJJC47.14
  Oss '78AVOss78 JCJJC49.30
  Lycurgusjjc-4x100JJC50.92
  Scopias (combi)Scopias JJCJJC54.49
  Leiden AtletiekLeiden JC sprintJJCDNF

Serie 2

  IlionIlionezen JJCJJC47.59
  ImpalaImpalaJJC49.05
  AAV '36AAV'36JJC49.15
  Pallas '67Pallas CJJC50.34
  AV '47AV '47JJC52.08

Serie 3

  AAV SISUSISU JCJJC47.86
  TempoTempo AV JJCJJC48.71
  Nijmegen AtletiekNijmegen JCJJC48.85
  VAVVAV-2JJC51.19
  HaarlemJongens C HaarlemJJC51.50
  Olympus '70Olympus '70 JCJJC53.58

Serie 4

  Haag AtletiekJC Haag 4 x 100JJC45.07
  PAC RotterdamPAC JCJJC45.40
  FeniksFeniks JJC 100JJC45.93
  Phanosteam PhanosJJC47.99
  AV '23TEAM MANDJJC50.97

4x800m


Serie 1

  Eindhoven AtletiekEindhoven AtletiekJJB8.10.54
  EnergieEnergieJBJJB8.30.37
  AV '56AV56JJB8.31.70
  Leiden AtletiekDe ToppersJJB8.32.52
  CombiCombi ATRJJB8.33.45
  PhanosPhanos JJBJJB9.02.48
  TriathlonAV TriathlonJJB9.22.60

4x800m

  TartlétosTartlĂŠtosVrouwen10.42.84
  NationaalNationaal Team Masters V70Vrouwen14.29.10
  AtverniRDRA Vrouwen9.34.06
  VitalisVitalisVrouwen9.39.59
  LycurgusAV LycurgusVrouwen9.46.47
  't HaasjeHaasje vrouwenVrouwen9.51.30
  EnergieenergiekVrouwen9.51.83
  CombiCombi SpadopacVrouwen9.55.33
  Phanosteam PhanosVrouwen9.56.66

4x800m

  Prins HendrikToPHers MBMJB10.16.28
  CiflaRunning Team SimbaMJB9.21.07
  Leiden Atletiek#number1MJB9.42.84

4x800m

  AAC AmsterdamTeam AACMannen7.49.60
  PhanosWimpienation: The Final WimpieMannen7.57.61
  't HaasjeHaasje mannenMannen8.10.71
  DAKDAKMannen8.25.89
  Leiden AtletiekLeidse boys @snelleindoorboyz (JJA)Mannen8.29.11
  Venloop Running TeamVenloop Running TeamMannen8.33.60
  PAC RotterdamPAC MannenMannen8.37.20
  TartlétosTartletosMannen8.40.59
  WijchenAVWijchenMannen8.54.10

4x800m

  HaarlemmermeerMJC10.28.61
  Haag AtletiekHaag C MeisjesMJC10.32.06
  AV '56Zeeuwse MeisjesMJC10.58.09
  IlionIlionezen MJCMJC10.58.31
  Phanosteam PhanosMJC11.01.54
  InvictusInvictusMJC11.01.81
  GemzenGamuzaMJC11.14.98
  AV StartbaanStartbaan girlsMJC12.39.63
  PAC RotterdamC GirliezMJCDQ

Serie 2

  CombiCombi ATRMJC10.03.91
  EnergieEnergieMJC10.29.09
  ClimaxClimax ladiesMJC10.41.28
  Lycurgusmjc-4x800MJC10.41.90
  AAC AmsterdamAAC MJCMJC10.54.18
  DEMDEMMJC11.06.52
  ImpalaImpalaMJC11.07.97
  AV '23mariopartyMJC11.08.20
  Olympus '70Olympus '70 MCMJCDNF

4x800m


Serie 1

  Olympus '70Olympus '70 JCJJC10.17.78
  IlionIlionezen JJCJJC10.38.92
  AAV '36AAV'36JJC9.04.04
  Lycurgusjjc-4x800JJC9.24.22
  Nijmegen AtletiekNijmegen JCJJC9.50.42
  Leiden AtletiekLeiden JC milaJJC9.56.84
  VAVVAV-2JJC9.57.90

Serie 2

  AV '47AV '47JJC10.38.83
  Phanosteam PhanosJJC8.47.46
  Haag AtletiekHaag Jongens CJJC9.02.77
  PAC RotterdamPAC JCJJC9.07.06
  AV '23Patat mayonaisJJC9.07.82
  ScheldesportScheldesportJJC9.33.40
  Almere'81800mChampsJJC9.34.41
  EnergieEnergieJJC9.52.24

4x600m


Serie 1

  ScopiasScopias PowerMJD7.25.00
  AAV '36AAV'36MJD7.33.83
  PAC RotterdamFast Little DevilsMJD7.36.81
  GemzenGamuzaMJD7.46.18
  ImpalaImpala MDMJD7.49.03
  Nijmegen AtletiekNAMJDMJD7.50.36
  PAC RotterdamPetits diables rapidesMJD8.02.03
  AV '23MJD8.05.36
  MPMMPMMJD8.09.20
  Lycurgusmjd-4x600MJD8.12.01
  DEMDEM meidenMJD8.14.13
  FortiusFortius CoolheidMJD8.37.10

Serie 2

  GAC HilversumGAC damesMJD7.19.24
  Flevo DeltaFlevo girlsMJD7.28.11
  Haag AtletiekMD Haag 600 mMJD7.29.46
  Prins HendrikToPHers MDMJD7.33.51
  EnergieEnergieMJD7.44.66
  Pallas '67Pallas DMJD7.49.66
  AV '56AV'56 MDMJD7.56.96
  Phanosteam PhanosMJD8.08.33
  Leiden AtletiekLeiden MD milaMJD8.26.37
  AV StartbaanMDMJD8.30.66
  IlionIlionezen MJD MJD9.18.76
  SpartaSparta's MiLaatjesMJDDNF

4x600m


Serie 1

  Prins HendrikToPHers JDJJD6.48.39
  Almere'81jongens DJJD7.06.95
  AtverniRob Druppers Running Academy JJDJJD7.11.20
  SpartaSparta's KupertjesJJD7.17.00
  PAC RotterdamPAC JDJJD7.17.42
  Groningen AtletiekGroningen LopersJJD7.21.14
  AV '23JJD7.28.84
  Pallas '67Pallas DJJD8.53.88

Serie 2

  IlionIlionezen JJDJJD7.23.09
  Lycurgusjjd-600JJD7.25.94
  ScheldesportZeeuwse strijdersJJD7.32.34
  Olympus '70Olympus '70 JDJJD7.34.45
  AV '56AV'56 JDJJD7.35.95
  PAC Rotterdam2PACJJD7.51.75
  Phanosteam PhanosJJD7.51.94
  Leiden AtletiekLeiden JD milaJJD8.09.46

4x200m


Serie 1

  DAKmeisjes dakMJB1.56.01
  DEMDEMMJB1.56.44
  TempoMJB Tempo AVMJB1.58.01
  ZuidwalCrazy B's MJB1.58.13
  KAV HollandMJBDQ

4x200m

  Haag AtletiekJJB1.32.30
  AV '23JJB1.35.35
  HeraAV Hera JJBJJB1.35.67
  OSM '75De Allerprettieste BoyzzzJJBDQ

4x200m

  GAC HilversumGAC Hilversum MAMJA1.45.83
  Haag AtletiekMJA1.46.07
  Flevo DeltaPolder GirlsMJA1.55.21

4x200m

  GAC HilversumGAC Hilversum JAJJA1.33.60
  Leiden AtletiekLeidse BoysJJA1.38.84

4x200m

  't HaasjeHaasje vrouwen 2Vrouwen1.45.46
  Flevo DeltaPolderpowerVrouwen1.47.59
  Triasav TriasVrouwen1.51.40
  TartlétosW.A.V. TartlĂŠtosVrouwen1.54.71
  PassaatThe Orange girlsVrouwenDQ
  't HaasjeHaasje vrouwen 1VrouwenDQ

4x200m

  NationaalCombi Prins AAV Sprinters Mannen1.45.94
  SpartaSparta 4x200Mannen130.29

Serie 2

  AV '23AV'23Mannen1.28.73
  PhanosPhanos MannenMannen1.29.27
  NOVAJong Blauw 2.0Mannen1.33.06
  Ilion#helftvanteamspettersMannen1.33.33
  Hellasde vliegende tosti'sMannen1.33.86
  HellasHellastiekjesMannenDNF

10x100m


Serie 1

  zuidwalsen/jun (mixed)1.55.02
  demsen/jun (mixed)2.11.49
  av flevo deltasen/jun (mixed)2.13.87
  av startbaan ysen/jun (mixed)2.18.55
  av startbaan xsen/jun (mixed)2.38.78

Serie 2

  av 23sen/jun (mixed)1.49.72
  haag atletieksen/jun (mixed)1.54.71
  arv ilion team koensen/jun (mixed)1.57.12
  arv ilion team rowansen/jun (mixed)2.17.83
  arv ilion team jeroensen/jun (mixed)2.30.45

Serie 3

  SpartaTien Keer Topsen/jun (mixed)1.51.50
  climax orange is the new goldsen/jun (mixed)1.58.53
  't HaasjeTeam Haasje sen/jun (mixed)2.12.55
  EnergieEnergiesen/jun (mixed)DQ
  Climax edese jaguarssen/jun (mixed)DQ

Serie 4

  PhanosPhanossen/jun (mixed)2.07.43
  wav tartletossen/jun (mixed)2.07.74
  DAKCombi daksen/jun (mixed)2.11.11
  PassaatCombi Orange Girlssen/jun (mixed)2.18.80
  WaterlandWaterlandsen/jun (mixed)2.35.45